برگزیده های پرشین تولز

هاست ویژه بک آپ

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
کلیه اکانتها به شکل ftp ارائه خواهند شد.
پهنای باند ورودی به سرور 20 برابر میزان هاست خواهد بود(پهنای باند بکاپهایی که وارد سرور خواهند شد)
پهنای باند خروجی از سرور 12 برابر میزان هاست خواهد بود.
قیمت:
یک گیگ فضا : 2000 تومان در ماه
سه گیگ فضا: 5000 تومان در ماه
*:در صورتی که به میزان کمتر یا بیشتری از این مقدار احتیاج دارید بپرسید.
**:هر 10 گیگ پهنای باند اضافه 4000 تومان در ماه خواهد بود
شیوه سفارش:در همین تاپیک سوالات خود را بپرسید و اعلام آمادگی کنید , تا با شما تماس گرفته شود.

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
نحوه بک آب گیری به چه شکل است ؟
هاست باید چه امکاناتی داشته باشه ؟ مثلا حتما باید هاستمان Cpanel باشد ؟
کار دستی صورت می گیرد یا اتوماتیک ؟
تنظیمات دارد که هر چند وقت بک آپ بگیره ! خوبه در مورد این سرویستان بیشتر توضیح بدهید !

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
نحوه بک آب گیری به چه شکل است ؟
هاست باید چه امکاناتی داشته باشه ؟ مثلا حتما باید هاستمان Cpanel باشد ؟
کار دستی صورت می گیرد یا اتوماتیک ؟
تنظیمات دارد که هر چند وقت بک آپ بگیره ! خوبه در مورد این سرویستان بیشتر توضیح بدهید !
همه این کارها رو از کنترل پنل خودتون انجام میدید!
فقط ایپی و یوزرنیم و پسورد این اکانت بک آپ رو میدید و کنترل پنل سایتتون خودش بک آپها رو منتقل میکنه
با کرون جاب هم میشه!!
در ضمن میشه از این هاست برای نگهداری فایل های سایت دیگه هم استفاده کرد یه چیزی تو مایه های انبار و اینجور چیزا

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
فقط ایپی و یوزرنیم و پسورد این اکانت بک آپ رو میدید و کنترل پنل سایتتون خودش بک آپها رو منتقل میکنه
با کرون جاب هم میشه!!
در ضمن میشه از این هاست برای نگهداری فایل های سایت دیگه هم استفاده کرد یه چیزی تو مایه های انبار و اینجور چیزا
فقط هاسته؟ یعنی پی اچ پی اینا ساپورت نمیکنه؟

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
فقط هاسته؟ یعنی پی اچ پی اینا ساپورت نمیکنه؟
هاست که جایی به این قیمت نمیدن!!
سلام
کلیه اکانتها به شکل ftp ارائه خواهند شد.
پهنای باند ورودی به سرور 20 برابر میزان هاست خواهد بود(پهنای باند بکاپهایی که وارد سرور خواهند شد)
.
.
.

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
با کرون جاب هم میشه!!

اوه ! پس دستیه !!! :blush:
اینطور که من فهمیدم شما فقط یک اکانت اف تی پی می دید و خود مشتری می تونه به مقاصد مختلف مثلا همین تهیه پشتیبان ازش استفاده کنه ! درسته ؟

چون چنین هاست های بزرگی هم ما می دیم و توصیه کردیم برای بک آپ یا بقول شما انباره استفاده کنند و فکر کردم سرویس شما فراتر از سرویس ما هستند !
ولی سایت هایی هستند ا که سرویس بک آپ میدهند ! برایتان بک آپ های روزانه ، هفتگی و ماهانه می گیرند !

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
اوه ! پس دستیه !!! :blush:
اینطور که من فهمیدم شما فقط یک اکانت اف تی پی می دید و خود مشتری می تونه به مقاصد مختلف مثلا همین تهیه پشتیبان ازش استفاده کنه ! درسته ؟

چون چنین هاست های بزرگی هم ما می دیم و توصیه کردیم برای بک آپ یا بقول شما انباره استفاده کنند و فکر کردم سرویس شما فراتر از سرویس ما هستند !
ولی سایت هایی هستند ا که سرویس بک آپ میدهند ! برایتان بک آپ های روزانه ، هفتگی و ماهانه می گیرند !
برای اون میشه از اسکریپتهای آماده استفاده کرد
اما خوب به هر حال شما باید یوزر نیم و پسورد سایتتون رو بدید که این اصلا از لحاظ امنیتی درست نیست
---------
بک آپ روزانه و ماهانه و هفتگی رو WHM هم میتونه براتون بسازه فقط باید با اونی که ازش هاستتون رو گرفتید صحبت کنبد

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
برای اون میشه از اسکریپتهای آماده استفاده کرد
اما خوب به هر حال شما باید یوزر نیم و پسورد سایتتون رو بدید که این اصلا از لحاظ امنیتی درست نیست
---------
بک آپ روزانه و ماهانه و هفتگی رو WHM هم میتونه براتون بسازه فقط باید با اونی که ازش هاستتون رو گرفتید صحبت کنبد

من منظورم سرویسی بود که به مشتری می دید ( یعنی کسانی که WHM و دسترسی ادمین ندارند ! )

من سرویسی بنظرم رسید برای اینکار راه اندازی کنم . یعنی بیایید یک کنترل پنل در سمت سرور خود درست کنید و در اختیار مشتری قرار دهید !
خود مشتری در آن کنترل پنل بیاید اکانت ftp هاست خود را آنجا وارد کنه و وقتی دکمه سابمیت را می زنه ، خود برنامه بیاد اینو در cronjob سرورتان اد کنه و فقط کاربر با مراجعه به کنترل پنلی که بهش می دید نسخه های بک آپش را ببینه !و هز زمان خواست رمز هاستش را عوض کنه در کنترل پنلی که دادید اطلاعات اف تی پی را آپ دیت کنه !

این کنترل پنل شما می تونه 2 قسمت داشته باشه
یکی یوزر و پسورد هاست هایش و دیگری یوزر و پسورد دیتابیس هایش ! و بقیه اش را بسپاره به سیستم ما !
البته سیستم ما هم باید خیلی امن باشه و رمز گذاری قوی روش انجام بشه که یوزر و پسورد هاست مشتریها لو نره !

بهرحال اگه بتونی این سرویس را راه اندازی کنی ، فکر کنم اولین نفری باشی در ایران اینکارو می کنی .
خود من مدتی هست تو فکرش هستم ! :p

شرمنده اگه تاپیکت را دارم منحرف می کنم ! :blush: من دیگه ادامه نمی دهم که شما به فروشت برسی ! ;)

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
بیشتر از فروش,قصد معرفی دارم
اما اینی که شما میگی هم زیاد بد نیست
میرم دنبالش!

بالا