برگزیده های پرشین تولز

هاست cPanel نامحدود + دامنه رایگان

FiFtHeLeMeNt

Registered User
لایک‌ها
1
سلام خدمت دوستان عزیز
هاست نامحدود با مشخصات زیر به فروش می رسد :

cPanel
فضای دیسک نامحدود
پهنای باند نامحدود
دامین اضافی نامحدود
1 دامین رایگان
آی پی اختصاصی رایگان
Fantastico Deluxe
RVSiteBuilder Pro
PHP 5
و ...

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید : http://www.bbvps.com/shared-hosting

اکانت و دامین به نام خود شما ثبت خواهد شد و کنترل پنل آن برای شما ارسال خواهد شد.

قیمت 1 ساله : 90 هزار تومان
قیمت 2 ساله : 160 هزار تومان

ممنون

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
شما الان داری کدوم پلان رو میفروشی ؟!

FiFtHeLeMeNt

Registered User
لایک‌ها
1
من هر 3 تا پلان رو می تونم بفروشم ، اما اینی که بالا نوشتم پلان Pro هست. اگر پلان Lite یا Business رو هم می خواهید ، من در خدمتتون هستم.

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام
قیمت و امکاناتت که خوبه
فقط چند تا سوال
1. من می خوام vbulletin سنگین روش نصب کنم، از اون جهت که همه چیز unlimited هست بعدا نیای بگی سایت شما سنگینه و فشار می آره روی سرور و از این حرفا! در ضمن ارور هم نباید بده
2. یه لینک دموی مدیریت اگه داری بزار ببینیم
3. چه تضمینی هست هاست شما کارش رو وسط های کار تعطیل نکنه؟ (چون تجربه اش رو دارم می گم، هاست گرفتم بعد از 6 ماه یارو هاستیه کارش رو تعطیل کرده سایت به هم ریخته)
با تشکر

FiFtHeLeMeNt

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
1.ببینید اینی که سایت شما برای Shared Hosting مناسب هست یا نه رو مطمئن هستم خود شما بهتر می دونید ، هیچ جا به شما اجازه نمی دهند که سایهای فوق العاده سنگین رو روی یک Shared Hosting نصب کنید ، چه اینجا باشه ، چه hostgator چه hostmonter دلیلش هم ساده هست سرورها حداقل ماهی 300 400 دلار هزینه دارند ، اینکه کسی بیاد سالیانه مثلا 90 دلار بده و همه ریسورس رو بگیره منطقی نیست ، قانون کلی اینه که هیچ اکانتی نباید بیش از 20 درصد ریسورس کل سرور رو اشغال کنه ، با توجه به این که از VB استفاده می کنید ، نباید مشکلی باشه ، چون VB راندمان بالایی داره. اما اگر منظورتون مقایسه با هاستهای ایرانی هست که هر روز یک بامبولی در می آرند ، خیر این شرکت معتبر هست و از این مسایل نداره.
2.مگه شما تا حالا cPanel ندیدید ! cPanel 11 هست دیگه !
3.این شرکت یک شرکت معتبر آمریکایی هست ، اگر تنوع محصولاتش رو ببینید ، متوجه می شید که از این شرکتهای الکی نیست که بعد از 2 روز تعطیل بشه.
ممنون

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام
1.ببینید اینی که سایت شما برای Shared Hosting مناسب هست یا نه رو مطمئن هستم خود شما بهتر می دونید ، هیچ جا به شما اجازه نمی دهند که سایهای فوق العاده سنگین رو روی یک Shared Hosting نصب کنید ، چه اینجا باشه ، چه hostgator چه hostmonter دلیلش هم ساده هست سرورها حداقل ماهی 300 400 دلار هزینه دارند ، اینکه کسی بیاد سالیانه مثلا 90 دلار بده و همه ریسورس رو بگیره منطقی نیست ، قانون کلی اینه که هیچ اکانتی نباید بیش از 20 درصد ریسورس کل سرور رو اشغال کنه ، با توجه به این که از VB استفاده می کنید ، نباید مشکلی باشه ، چون VB راندمان بالایی داره. اما اگر منظورتون مقایسه با هاستهای ایرانی هست که هر روز یک بامبولی در می آرند ، خیر این شرکت معتبر هست و از این مسایل نداره.
2.مگه شما تا حالا cPanel ندیدید ! cPanel 11 هست دیگه !
3.این شرکت یک شرکت معتبر آمریکایی هست ، اگر تنوع محصولاتش رو ببینید ، متوجه می شید که از این شرکتهای الکی نیست که بعد از 2 روز تعطیل بشه.
ممنون

1. آره من از hostmonster سرویس دارم و گیر داده! حرف شما رو قبول دارم که منطقی نیست منظورم گیرای الکیه!

FiFtHeLeMeNt

Registered User
لایک‌ها
1
خیر ، گیر الکی در کار نخواهد بود. اینو می تونید مطمئن باشید.
اما اگر واقعا وبسایت شما مناسب Shared Hosting نیست ، به شما پیشنهاد می کنم از پلانهای XEN VPS استفاده کنید ، انتقال سایتتون رو هم خودم براتون به صورت رایگان انجام می دم.

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
سلام آقای فلاح عزیز
ایشون واقعا کارشون عالیه و هم از لحاظ ساپورت عالی هستند و هم از لحاظ اطلاعات فنی!
بنده ان شاالله اگه خدا بخواد تا چند روز دیگه دارم ازشون vps میگیرم!
قبلا هم باهاشون کار کردم و از همه نظر عالی بودند!
موفق باشی دوست خوبم

FiFtHeLeMeNt

Registered User
لایک‌ها
1
سلام آقای فلاح عزیز
ایشون واقعا کارشون عالیه و هم از لحاظ ساپورت عالی هستند و هم از لحاظ اطلاعات فنی!
بنده ان شاالله اگه خدا بخواد تا چند روز دیگه دارم ازشون vps میگیرم!
قبلا هم باهاشون کار کردم و از همه نظر عالی بودند!
موفق باشی دوست خوبم

از محبت شما سپاسگزارم.

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
طراحی سایت شما و پورتالش خیلی شبیه به هاست گیتور هست .

واینکه دیتاسنتر شما کجاست ؟ و uptime سرور هاش و شبکه اش چطور هست ؟!

FiFtHeLeMeNt

Registered User
لایک‌ها
1
طراحی سایت شما و پورتالش خیلی شبیه به هاست گیتور هست .
پورتالش خیر ، اما صفحه Shared Hosting بله.

واینکه دیتاسنتر شما کجاست ؟ و uptime سرور هاش و شبکه اش چطور هست ؟!
سرورها در دیتاسنتر ReliableServers هستند که در Top 10 نت کرفت NetCraft هست از نظر uptime.

بالا