• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

هتل دوسیت دوارانا نیو دهلی (Dusit Devarana New Delhi)

indianet

Registered User
تاریخ عضویت
3 آپریل 2016
نوشته‌ها
559
لایک‌ها
0
سن
28
محل سکونت
هند
هتل دوسیت دوارانا نیو دهلی (Dusit Devarana New Delhi)
این هتل یکی از هتل های 5 ستاره هند می باشد و همچنین یک جاذبه گردشگری که در قلب هند واقع شده است. این هتل ترکیب بسیار چشم گیر و زیبایی از فن آوری مدرن و معماری تاریخی هند است. هتل دوسیت دوارانا با ارائه لوکس ترین اتاق ها و بهترین محل برای اقامت در لیست ده رستوران 5 ستاره هند قرار گرفته است. نمای بیرونی ساختمان و همچنین دیزاین اتاق ها زیبایی چشم گیری دارد.

در هتل شما شاهد بهترین خدمات اجرایی از طرف پرسنل هتل می باشید. به همین دلیل است که این هتل مورد توجه بیش تر شرکت های مسافر بری برای اقامت مسافران تور هند می باشد. در نزدیکی این هتل یک معبد نیز وجود دارد که برای مراسم های مذهبی مسافران در نظر گرفته شده است. مسافران تور لحظه آخری هند می توانند با اقامت در این هتل سفر هود را خاطره ساز کنند.

امکانات هتل دوسیت دوارانا نیو دهلی (Dusit Devarana New Delhi):

رستوران 5 ستاره همراه با منو و سلف سرویس, استخر سر پوشیده, استخر سر باز, حمام آفتاب,اسپا, ارائه خدمات درمان, غرفه یوگا, مرکز تناسب اندام, امکان کنترل دما در تمام مکان های هتل, وسایل گرمایشی و سرمایشی, وجود تلویزیون, یخچال, حمام, کنتر دمای اتاق ها,وای فای رایگان.هتل دوسیت دوارانا نیو دهلی (Dusit Devarana New Delhi)اتاق هتل دوسیت دوارانا نیو دهلی (Dusit Devarana New Delhi)استخر سرپوشیده و حمام آفتاب هتل دوسیت دوارانا نیو دهلی (Dusit Devarana New Delhi)
 
بالا