• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

seobartar

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
1 دسامبر 2015
نوشته‌ها
39
لایک‌ها
4
سن
46
محل سکونت
تهران
هتل مونپیک استانبول درچه موقعیتی قرار دارد؟
هتل مونپیک استانبول جزو هتل های پنج ستاره است که در منطقه تجاری استانبول نیز واقع شده است هتل مونپیک استانبول از هتل های لو کس استانبول است که شما می توانید با اقامت در آن از امکاناتی در حدیک سلبیرتی بهره ببرید. در اطراف هتل بازار رستوران ها وبازار های استانبول واقع شده است که شما می توانی د بعد از گذراندن یک روز شلوغ درهتل مونپیک استانبول اقامت کنید.

هتل مونپیک استانبول چه امکاناتی دارد؟
هتل در منظقه لونت استانبول واقع شده است و دارای اتاق هایی شیک است و در هر کدام از اتاق ها میز کار و تلوزیون های با کیفت وجود دارد این هتل دکوراسیون تزئینی بسیار زیبایی دارد براساس علم روانشناسی چیده شده است که آرامش خاص را به توریست انتقال می دهد.

سیستم گرمایشی وسرمایی هتل عالی و کامل است به طوری که زمستان های گرم را در اتاق های هتل و در تابستان هوای خنک ومطبوعی دارد به طور کلی این هتل یکی از کامل ترین هتل ها در تور استانبول است.

هتل یک رستوان دارد اسم این رستوران آزور است که درآن غذاهای ترکی و مدیترانه ای سرو می شود شما میتوانید برای صرف غذا به این رستوران ها رفته یا زنگ زده و غذای خودرا در واحد خود اقامت کنید.

هتل مونپیک استانبول همچنین استخر وسونا وجکوزی دارد که میهمانان می توانند اوقات فراغت خود را در استخر مشغول آب تنی باشند بعد از آب تنی شما می توانید از ماساژور هایی که د نزدیکی استخر هستند برای رفع خستگیتان کمک بگیرید.

از دیگر امکانات رفاهی این هتل این است که کارکنان این هتل به دوزبان تسلط دارند وشما می توانید به راحتی با این کارکنان ارتباط برقرار کرده ونیاز های خود را برطرف کنید.

سایت تورز پرس از سایت های مرجع در زمینه تور است وشما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق و جامع قیمت تور استانبول و تور ارزان استانبول به این سایت (بانک اطلاعات تور های داخلی و خارجی) مراجعه کنید.
 
بالا