هتل Barcelo Istanbul

shima1373

کاربر تازه وارد
هتل Barcelo Istanbul از هتل های 5 ستاره و محبوب استانبول است که در نزدیکی قلب شهر قرار دارد. گردشگران با اقامت در هتل Barcelo Istanbul علاوه بر برخورداری از امکانات و خدمات متنوع، دسترسی مناسبی هم به برخی از نقاط دیدنی استانبو خواهند داشت.

اتاق های هتل دارای چشم انداز زیبایی از شهر هستند. اتاق ها مجهز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی بوده و به لطف سیستم های اعلام حریق، گردشگران تور استانبول لحظه آخری نمی توانند در داخل اتاق ها و نقاط مختلف هتل دخانیات استعمال کنند لذا می بایست جهت استعمال انواع دخانیات به اتاق های مجزای هتل مراجعه کنند. از امکانات و خدمات اتاق ها می توان به صندوق امانات، مبلمان، سرویس های بهداشتی و حمام، یخچال کوچک و تلویزیون اشاره کرد.

هتل فاقد استخر روباز و سرپوشیده می باشد اما گردشگران می توانند ماساژ کامل بدن، حمام ترکی، ماساژ اسپا و سونا به صورت رایگان برخوردار شوند. لازم به ذکر است خدمات ماساژ و ماساژ اسپای هتل در کلوپ سلامت بزرگ هتل ارائه می شود. همچنین در کنار آن، هتل Barcelo Istanbul دارای باشگاه بدنسازی بزرگ و مجهز می باشد که چشم انداز زیبایی هم در کنار ورزش کردن ارائه می دهد.
 
بالا