برگزیده های پرشین تولز

هدفون بیسیم سونی اکبند MDR-RF4000K

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sokaineh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
قیمت 400000 تومان. ارسال رایگان . سلام دوستان . این هدفون بیسیم سونی اکبنده . ایران رهجو زنگ بزنید بپرسید حدود 500000 تومان قیمتشه من زیر قیمت دارم میدم هزینه ارسال هم با من . تلفن ایران رهجو 02188802777 تماس بگیرید . از روی شماره سریالش متوجه میشید که ساخت ژاپن و تولید در چین میباشد . بردش در فضای باز و مستقیم حدود 30 متر و در فضای بسته حدود 30 متر مربع و 7 تا ده متر دورتر از دستگاه . دارای پایه شارژ زیبا . شارژ کامل 16 ساعته . روشن شدن اتوماتیک هنگام روی سر قرار گرفتن . ارسال امواج دیجیتال و صدای شفاف و بدون نویز . اخطار دور از برد . مناسب برای موبایل سونی یا اپل و... شما . عالی برای کامپیوتر و گیم با تلویزیون و تماشای فیلم و قابل نسب به هر دستگاهی که خروجی صدا داشته باشد . این دستگاه به مدت 7 یا 8 دقیقه برای تست ازمایش شده . چون دستگاه اکبند است ان را پس نمیگیرم . امیدوارم بپسندید . دوستان چون من کم انلاین میشم لطفا سعی کنید به این شماره فقط sms بزنید .
تصاویر رو فردا قرار میدم

علیرضـا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
280
لطفا برای جلوگیری از بسته شدن تاپیک، تا ۶ ساعت آینده نسبت به اصلاح پست اوّل مطابق قوانین بازارچه اقدام نمایید:
گذاشتن عکس از کالا به همراه گذاردن کاغذ سفید در پس زمینه و یا کادر دوربین و نوشتن موارد : (نام کاربری – نشانی انجمن – تاریخ) با خودکار یا ماژیک یا به صورت تایپ

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا