آژانس هواپیماییfootbal
nexpay

هرزه نامه در PT !!!

شروع موضوع توسط miladmovie ‏31 مارس 2004 در انجمن گفتگوی آزاد

1. miladmovie

miladmovie مدیر بازنشسته کاربر فعال

سلام

مي خواستم از شما درباره هرزنامه اي كه در جديدن در PT پخش شده سوال كنم براي شما هم اومده !!!

2. ehsan

ehsan Administrator

این هرزنامه دیگه چیه؟! برای من بفرستش.
    بوی هومن نمیداد؟

فقط موقع جواب دادن به اون چک کنید که فرستاده نامه قبلا ban نشده باشه! چون هیچوقت قادر به خوندن جواب شما نخواهد بود.

3. knowhow

knowhow مدیران قدیمی

منظورت چيه ؟!

نكنه هومن بوده !! :))
    این بشر (شاید غیر بشر) این بار متوصل به PM شده دقت نکنین خودش خوب می شه :D

حالا ما بیشتر حواسمون رو جمع می کنیم که از این اتفاقها نیافته که کاربرها کمتر آزرده بشن.

ممنون از خبری که دادی :)

4. black_jack_of_black_city

black_jack_of_black_city Registered User

با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
    خوندنيه بده ما هم بخونيم

منم بدم نمياد بخونم

5. miladmovie

miladmovie مدیر بازنشسته کاربر فعال

من خيال كردم براي همه فرستاده شده مثل اينكه تعدادش انگشت شمار بوده به هر حال همون جون شرمنده

6. ehsan

ehsan Administrator

خدا ایشالا شفا بده این موجود رو! خدا رو شکر که هیچ مورد مالی و پولی باهاش ندارم مگرنه الان در خونه ما رو از پاشنه در آورده بود!
    :lol: فقط مشکل اینه که با من بد رفتار کرد و انتظار داشت ندیده بگیرم!
    مهم نیست
    به هر حال ممنون میلاد جان.

7. panypay
  8. black_jack_of_black_city

ولي اگه بياد ببينه هومن رو نوشتي همون ميكشتت ميلاد

9. Mafia

Mafia کاربر تازه وارد

احسان به منم فحش خواهر مادر داده بود طرف !

10. black_jack_of_black_city

اينو مطمئنم كه هومن از تو متنفره

11. ehsan

ehsan Administrator

چه حس متقابلی! :lol:

12. black_jack_of_black_city

به زكي عشقي . با تو نبودم كه

13. Persia

Persia Registered User

به نظر من مشكل هومن با صاحبان پرشين تولز ربطي به اعضاي فروم نداره. لذا به من هم ربطي پيدا نميكنه. اما با مسائلي كه پيش مياد و حرفهايي كه رد و بدل ميشه و پي ام هايي كه بدست ما ميرسه نا خود آگاه ما هم به نوعي وارد ماجرا ميشيم. تا حالا هم هر چي ديديم از حاشيه ماجرا بوده و نميدونيم اصل قضيه چي بوده.
    من تا اين لحظه فك مي كردم موضوع سر ماديات بوده. اما به گفته آقا احسان اين فكر من اشتباهه. پس قضيه چيه؟
    آقا احسان! آيا به نظرت بهتر نيست يكبار اصل قضيه(علت اختلاف هومن با صاحبان پرشين تولز) رو بگيد تا براي هميشه موضوع روشن و به نوعي مختومه بشه؟ من فكر مي كنم اين كارها (ساختن آي دي هاي مختلف توسط هومن، نوشتن مطالب مربوط و نامربوط، پاك كردن پستهاي هومن توسط مديران پرشين تولز، دادن نسبتهاي نا مناسب به هم و . . .) احتمالا زياد پسنديده نيست. حتما اين مشكل راه حل بهتري داره.
    اگه دخالت بيجا كردم عذر مي خوام :blush: .

14. avajang.com .left
  15. black_jack_of_black_city

بيخيال رضا(اسمت همينه؟)

موضوع بر ميرده سر اون موشكه.و كعبه

16. ei_baba_bi_khial

ei_baba_bi_khial Registered User

موشك نبووود..هواپيما بيد :blink: :p

17. Kako

Kako کاربر تازه وارد

بابا جان ! چرا غیر منطقی رفتار میکنید ؟
    احسان ! با شمام و ممد رضا ها ! چرا غیر منطقی رفتار میکنید ؟ چرا میگذارید این شبهات در ذهن ما بوجود بیاد ؟ شما اول بخونید ببینید چی نوشته بعد بگید " آدم و غیر آدم " ! انصاف هم خوب چیزیه والا !

داش احسان ! ( قربون اون سیبیلات برم من ! ) میشه بگی چرا هر کی که مشخص شد هومنه باید ban بشه ؟ همچین چیزی اینجا تو این انجمن که همه ادعای روشنفکری دارند ( فقط نگید نداریم و کو و ... ! ) غیرمنطقیه ! میخواد شوما انجامش بدی میخواد من یا هر کس دیگه ! بارها برایتان نوشتم مگر هومن کیه ! که اینطور در حقش میکنید ! ( مگر غیر از اسم و آواتارو امضاش با من یا دیگران فرقی داره ؟ ) من معتقدم هومن با آی دی هایی پست زده که در اون آی دی هیچ حرف نامربوطی نزده ! البته خودشو پنهان هم نکرده ( جز در یک مورد ) ! همه ما از جمله خود من با دیدن پست اولش میفهمیم این هومنه ! ولی کی گفته ما حق داریم با کسی که مثل خود من و شما اینجا ( که کسی بر کسی ارجحیتی نداره ...گو اینکه داشته باشه هم چی مگه هست ! ) عضو شده و داره عین آدمیزاد پست میزنه رو ببندی ؟ ( من خودم دل خوشی از هومن ندارم . ولی این آی دی IsoBuster رو نگاه کنید ! ببینید حرف نامربوطی زده باهاش ؟ من از همون پست اول فهمیدم کیه ! ولی چون پست آدمیزادی بود زیر سیبیلی رد کردم ! باهاش بحث هم نکردم . اما باور کن دیگران نمیدونستند کیه ! میخواست در زمینه فنی اطلاعات بده . تو تاپیک مترجم ! امیدوارم اونو دیگه نبسته باشین ! )
    بستن آی دی یه آدمی که تو فکر میکنی ( ممکنه ) از آی دیش استفاده غلطی بکنه همچین منطقی بنظر نمیرسه ! این یک اهانت مستقیمه ! اون حق داره رنجیده باشه ! هر کاری که کرده باشه یا نکرده باشه ! مشکلات شخصی شما به خودتون مربوطه .( چند نمونه از اهانت هایی که میگه بهش شده (فقط نگین نشده !
    ) شما مسوول ( و نه آنچنان که هومن میگه : صاحاب ) اینجایی که مطالب نامربوط توش نیاد و اگرم میاد پاک بشه ! نه اینکه با این رفیقی ، پستاشو زیاد کنی ( شوخی ها ! lol ! زیاد سنگین شد گفتم یه brake بدم تا احسان نزده زیر گوش آی دیم ! ) یا از یکی خوشت نمیاد همش با این وضع ( نگو نمیدونی و ... کدوم وضع و .... ) ببنیدش !
    مطمئن باش اگر با این روشهای به اصطلاح " ولایتی " بخوای اینجا اعمال نفوذ کنی خیلی از ما رو اینجا نخواهی دید ! موضوع اینه که این روش رو شما فقط برا هومن داشتی ( و داری ) و نه هیچ کس دیگه ! و گرنه تصمیم گرفتن ( درباره موندن یا رفتن ) آسون تر بود !
    من آدم بی انصافی نیستم احسان ! ازین به بعد هم بجای صحبت در پی ام همینجا صحبت میکنیم ! ( مگر اینکه بخوای تاپیکو ببندی یا اینکه مثلا آیدی منو ببندی و اینجور کارا ) تا مابقی هم حد اقل بشنوند ! ( حتی اگر شرکت نمیکنند در بحث ، من منتظر جوابت هستم . )
    این نامه اخیر هومن بوی رفاقت میده (! : shock : ) و خودش خواهش کرده به سوالش ( که تابحال همه آنچه دربارش نوشته پاک شده ) جواب داده بشه !
    من متن پیام هومن رو ( که چیز بدی توش نمیبینم مگر اینکه دروغی توش نوشته یاشه که اونم با صحبت کردن و ... حل میشه . شما بگو کل حرفاش دروغه ... من قبول میکنم چون تو رو متعادل تر از هومن میدونم ! ) نقل قول میکنم اینجا . امیدورارم کسی نارحت نشه . ( اگر اینطوره بهم بگید ادیت کنم این پستو ! )

ببین احسان جان ! من اصلا نمیخوام بگم حرف کی درسته و ... چون اون کم اهمیت ترین بخش موضوعه !
    اولا سعی کن جدای از مسائل قبلی ( خودت یا ممد رضا با هومن ) به این پست جواب بدی .
    ثانیا نمیخواد بگی خود من میدونم خیلی ازین حرفا یا راست نیست یا اغراق زیادی درش شده . موضوع من این حرفا نیست ! سوال هومن ( و من ) رو جواب بده ! یادته یه زمانی تو امضام گذاشته بودم شماها بیاین جواب بدین اومدین و پست هم زدین ها ولی به سوال اصلی جواب ندادین !

" احسان جان . حد و مرزهای واقعی پست زدن تو پرشین تولزو بگو " .

نحوه برخوردت با نظام جمهوری اسلامی ، عقدیت درباره پستهای سیاسی ، مسائل جنسی ، ... رو یه دفعه برای همیشه شفاف بگو . به خدا قسم اگر از زدن این پست قصد دیگه ای داشته باشم غیرا از گرفتن جواب این سوال !
    بگو میشه از حکومت بد گفت ، یا مثلا باید انتقاد کرد . مثلا مثل این امضای پارسا میشه لینکای ناجور داد یا نه ؟ مثلا آواتار دو پهلوی بلکی غیر قانونیه یا نه ؟ ( فقط نگو خودت قانونی و ..... )

از محمد رضا شدیدا خواهشمندم در این تاپیک پست نزنه چون تابحال ندیده ام بدون پیشداوری و اهانت درباره هومن صحبت کنه . نمیدونم چرا ولی شدیدا پستهاش در این مورد عصبی و احساسیه ! خواهشم هم برا اینه که بحث مثل دفعات قبل با سرعت برق و باد به ...کشیده نشه و حداقل یه دفعه نشون بدیم میشه درست بحث کرد ( حتی تو گفتگوی آزاد ! )

همتونو دوست مید.......................ونم .

18. black_jack_of_black_city

همون ديگه

19. Kako

Kako کاربر تازه وارد

بلک جون برو بخواب عزیز ! ( جیشتو کردی داداش ؟ بالش بیارم ؟ )

این چیه نوشتی آخه ؟ ( نالوطی این پست منو خوندی رفتی اون آواتار خوشگلتو عوش کردی ؟ حالا فردا صبح همه میان میگن این کاکو خل شده ! )

20. thomson762

thomson762 مدیر بازنشسته کاربر فعال

من ام گرفتم ام ::>

نه عزيز اين طور ها هم نيست
    همين آقا احسان كه ميگي كلي به بچه ها كمك مي كنه و من كه تا حالا خيلي از اطلاعات اش استفاده كردم.
    و اين فروم واقعا" يك فروم خيلي عالي هست.
    اينجا رو آقا احسان و امير جون و آقا محمد رضا درست نكردن كه برا خودشون قدرت درست كنن ! چه قدرتي؟
    اگر تاپيكي رو پاك ميكنن(خيلي به ندرت) برا اين هست كه تاپيك بدونه محتواست و ارزش نداره يا اينكه براشون ممكنه درد سر درست كنه.

اگر شما از اون ور آتيشي هستي من هم از اين ور آتيشي هستم.و يه دفعه كه آتيشم خيلي رفته بود بالا امير جون بهم يه موضوعي رو ياد آوري كرد كه:
    اين فروم رو فقط براي اين درست كردن كه مشگلي از مشگل بچه ها رو حل كنه يا در مورده مطالبه تخصصي صحبت بشه.

منم اين هدف رو ترجيح ميدم
    اگر خواستي يه روز نت باش با هم به چت ايم

ok

يا حق
    اين بشر چرا اينجوريه آخه ؟ جواب اش هم به اش فرستاده نشد اينجا زدم اگر بياد اينجا بخونه
    (هومن اگر اين رو خوندي با yahoo id من يه pm بده)

21. aaber_piade

aaber_piade Registered User

اينو منم دريافت كردم.. به نظر من روش منطقي اينه كه بچه هاي پرشن توافقنامه رو تغيير بدن و انتشار مطالب سياسي رو ممنوع كنن.. خب مگه چه عيبي داره؟ مگه هدف اين فورم كمك به رشد محتواي فارسي از ديد فني نبوده؟ خب ميشه خيلي راحت توي توافقنامه دست مدير رو براي نظارت صد در صد به مطالب سياسي باز گذاشت و خلاص.. در مورد هومن هم به نظر من قايم شدن پشت يك اسم و انتشار مطالبي كه براي ديگران دردسر ساز بشه اصلا كار درستي نيست.. من نمي دونم چرا هومن انتظار داشت كه به جاي خودش ديگران هزينه حرفاشو بپردازن؟؟؟ :)

22. Kako

Kako کاربر تازه وارد

اولا ستوده جان . منظورت منم یا هومن ؟ آتیشی و ... یعنی هومن ؟ یا من ؟
    در ضمن ممنون از بحث منطقی (!) .
    سوما . جناب معظم عابر پیاده . مام منظورمون همینه دیگه ! وقتی من در توافقنامه همچین چیزی رو ندیدم برام زور داره پستم بخاطر سلیقه کسی که فکر کرده ممکنه این پست براش خطر داشته باشه پاک بشه !
    من گفتم . اگر حرفای دری وری هومنو کنار بگذاریم هدف اصلیش ( این اواخر ) جواب دادن به همین سواله .
    در ضمن پیشنهاد میکنم اینقدر کلی نباشه . ( کل مسائل سیاسی ) به یه نحوی مسائل خطر ناک و ... رو حذف کنن . ( معیار دقیق تری ایجاد بشه بهتره . )

فعلا !

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی