برگزیده های پرشین تولز

هرزه نامه در PT !!!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اتفاقا من هم اين نامه رو دريافت كردم.
بعد از اون هم يه نامه ديگه دريافت كردم.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
آقا من نمی فهمم مگه توی مرامنامه هنگام ثبت نام همه کاربرها Agree نکردن که صاحبان سایت حق حذف هر مطلبی که خارج از اهداف سایت است رو دارند ؟!!؟! !! اگه نکردین خوب دوباره بخونین.
حالا ببینم هدف اینجا چیه !؟!
ما هدف نداریم همه مریض ها رو شفا بدیم. هدف ما این نیست که هومن اینجا رو بکنه تریبون حرفهای بی خود بعدش هم خودش پشت یک ID قایم بشه و ما رو بندازه جلو. هومن معتقده که ما چون داریم هاست می فروشیم می ترسیم !!!!!!!!!!!
بابا جون اصلا ما می ترسیم. از همه چیز. از بست شدن فرومی که یک سال و خورده ایه داریم هر شب و هر روز توش مطلب می نویسیم و پر و بالش دادیم خیلی ها اومدن و رفتن و دوباره اومدن یا دیگه نیومدن. خیلی چیزهای خنده دار و گریه دار توش اتفاق افتاده.
آره می ترسم من یکی که می ترسم از بسته شدن سرورهای Ptools یا حتی IP ها بعدش اگه این اتفاق بیافته ما جواب این همه مشتری رو چی بدیم. آخه شما نشستی اون ور نمی دونی اینجا چه خبره. تمام این 15 روز گذشته که ایام عید بوده و همه دنبال مهمونی و مهمون بازی و سفر و.... ما نشستیم سر یه سرور ویندوز که دقیقا 10 روز وقت ما رو گرفت که یه چیز عالی بشه بتونیم روش با خیال راحت سرویس بدیم. بماند این وسط تا چه ساعتی بیدار بودیم و صبح از چه ساعتی رفتیم سر کار و....
حالا بعد از این همه کار شب میای می شینی پای فروم می بینی که یه سری پست زدن که به درد هیچ چیز که نمی خوره هیچی و توهین هم هست و هیچی و اگه جلوش رو نگیری تمام این وقتی رو که گذاشتی احتمالا با یه تصمیم اشتباه مسئول مخابرات می شه باد هواااااااااااا .
خلاصه که من تنها راه معالجه این بشر رو نادیده گرفتنش می دونم و بس.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من دیگه از این بحث ها خسته شدم. از دوستان هم خواهش میکنم دنبال این بحثها رو نگیرن. این یه مشکل شخصیه و هومن برای جلب توجه میخواد عمومیش کنه. به هر حال من تصمیم گرفتم که بحث نکنم در این مورد دیگه.

محمدرضا حرفهای خوبی زد و من فقط یه نکته کوچیک بگم. اینجا 5 هزار تا عضو هست که 200 تاشون فعال هستن و مرتب به فروم سر میزنن و مینویسن و بحث میکنن (فنی و غیر فنی) و ... اگر من یا بقیه مدیرها محدودیتهای غیر منطقی برای فروم گذاشته ایم یا درست رفتار نمیکنیم چرا این 200 تا عضو فعال هیچ گونه مشکلی ندارن و فقط این هومن مشکل داره؟ آیا این معنی رو نمیده که اشکال از هومن باشه؟

بگذریم. از دوستان خواهش میکنم این بحثها رو ادامه ندن. چون نه سودی به حال اونا داره نه به حال من نه به حال هومن.

ممنون.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
امضاهاتون چه رشدی دارن ماشا الله !

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از ehsan :
من دیگه از این بحث ها خسته شدم. از دوستان هم خواهش میکنم دنبال این بحثها رو نگیرن. این یه مشکل شخصیه و هومن برای جلب توجه میخواد عمومیش کنه. به هر حال من تصمیم گرفتم که بحث نکنم در این مورد دیگه.

محمدرضا حرفهای خوبی زد و من فقط یه نکته کوچیک بگم. اینجا 5 هزار تا عضو هست که 200 تاشون فعال هستن و مرتب به فروم سر میزنن و مینویسن و بحث میکنن (فنی و غیر فنی) و ... اگر من یا بقیه مدیرها محدودیتهای غیر منطقی برای فروم گذاشته ایم یا درست رفتار نمیکنیم چرا این 200 تا عضو فعال هیچ گونه مشکلی ندارن و فقط این هومن مشکل داره؟ آیا این معنی رو نمیده که اشکال از هومن باشه؟

بگذریم. از دوستان خواهش میکنم این بحثها رو ادامه ندن. چون نه سودی به حال اونا داره نه به حال من نه به حال هومن.

ممنون.
منم خيلي ناراحتم و اعتراض دارم ! بس كه ممبر ارومي هستم ابراز نميكنم :(

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آقايون خانم ها ( احيانا اگر خانومي هم هست)

احسان اينجا رو نبسته ولي گفته بحث تموم
چرا پست مي زنيد

احسان مجبور مي شه اين رو ببندها!!!!

در مورد امضا هم خود صاحب هاي سايت اجازه دادند كه امضا ها زياد شدند

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
من با محمدرضا موافقم و صادقانه اگر جاي ادمين هاي اين سايت بودم خيلي زودتر با هومن دعوام ميشد، همون اوايل هم مطالبي هومن مي نوشت که من با خودم مي گفتم هر دقيقه ممکنه پرشن تولز فيلتر بشه که به خير گذشت..

چشم ميلاد ديگه پست نمي زنم :)

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از miladmovie :
آقايون خانم ها ( احيانا اگر خانومي هم هست)

احسان اينجا رو نبسته ولي گفته بحث تموم
چرا پست مي زنيد

احسان مجبور مي شه اين رو ببندها!!!!

در مورد امضا هم خود صاحب هاي سايت اجازه دادند كه امضا ها زياد شدند
ببينيد ! احسان گفت ما اين بحث را تموم كنيم نگفت تو اين تاپيك حرف نزنيم ! بهتر هست يك موضوع جديد را شروع كنيم ! اوم ! مثلا عابر جون ميبينم كه ديگه كم مينويسي تو وبلاگت !

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از knowhow :
تمام این 15 روز گذشته که ایام عید بوده و همه دنبال مهمونی و مهمون بازی و سفر و.... ما نشستیم سر یه سرور ویندوز که دقیقا 10 روز وقت ما رو گرفت که یه چیز عالی بشه بتونیم روش با خیال راحت سرویس بدیم. بماند این وسط تا چه ساعتی بیدار بودیم و صبح از چه ساعتی رفتیم سر کار و....
به هر سه شما خسته نباشيد ميگم و براتون ارزوي موفقيت ميكنم ! :happy: (حالا مملي رضا جان ميگم نصفه شب شب كاري داشتي ها ! مشكوك ميزنه )
من دوست ندارم تاپيك قفل بشه واسه همين موضوع را هي عوض ميكنم !

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
منم به نوبه خودم به شما ها خسته نباشيد ميگم گر چه وسع مالبم نميرسه بخوام 500 مگ از شما ها بگيرم ولي همين قدر باهاتون حال حال ميكنم آره قربونش

اين مافيا هم بچه خوبيه اگه ركيك حرف زد بنش كنين كه ما ديگه راحت شيم منظورم آى پيشه
ما هم يه جورايي قرار ميذاريم

PaTientMan

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از miladmovie :
مي خواستم از شما درباره هرزنامه اي كه در جديدن در PT پخش شده سوال كنم براي شما هم اومده !!!
راستش AntiSpamer من فعال بود , چیزی حس نکردم...
قضیه این فحاشی چی بوده..؟؟!!

بالا