برگزیده های پرشین تولز

هر ثانیه یک ریال

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
سلام
چند روز قبل حوالی میدون فردوسی و خیابون قرنی بودم که خواستم از تلفن کارتی به یکی از دوستام که تو شهرستانه زنگ بزنم ، کارت تلفنم حدودا 800 تومن اعتبار داشت و زنگ زدم بهش و یه 10 دقیقه ای با هم صحبت کردیم ، اصلا به مقداری که از اعتبار کارت مصرف شده بود توجه نکردم و بعد از این تماس یه تماس دیگه با برادرم داشتم و وقتی اعتبار کارت رو دیدم حدود 60 – 70 تومن از اعتبارش کم شده بود :blink: ، من 10 دقیقه با شهرستان صحبت کرده بودم و حداقل باید 400 تومنی از اعتبار کم میکرد ، گفتم شاید اشتباه شده :) ، با برادرم تماس گرفتم و این دفعه که صفحه نمایش تلفن رو دیدم متوجه شدم که به ازای هر ثانیه از اعتبار یک ریال کم میشه :D یعنی هر دقیقه 6 تومن یا همون 60 ریال ;) ، چه با موبایل تماس بگیری چه با شهرستان چه با تلفنی تو شهر خودت :f34r: ، یاد آموزشی افتادم ، تو یزد بودیم و هر موقع میرفتیم داخل شهر یه تلفن کارتی ای بود حوالی میدون میرچخماق که همیشه ی خدا شلوغ بود و این تلفن هم مثل همین تلفنی که چند روز پیش ازش تماس میگرفتم هر ثانیه یک ریال از اعتبار کم میکرد(دوستان یزدی فروم اگه خواستن آدرس تلفن رو بهشون میدم ، البته اگه درستش نکرده باشن :f34r:)
از دوستانی که صاحب فن هستن کسی میدونه چطور این تلفن ها رو دستکاری میکنن که اینجوری میشه ، خود مخابراتی ها اینکار رو میکنن یا قلق و رمز و راز خاصی داره

cashu

Registered User
لایک‌ها
0
اگر یاد گرفتی این جا بازر ما هم بفهمیم ....

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
بالا