nexpay

هر دو روز 120 درصد

شروع موضوع توسط taak ‏17 آگوست 2005 در انجمن ویژه کاربران عمومی

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. taak

taak کاربر تازه وارد

فقط اينكاره ها ميدونند من چي مي گم:

اين سايت 6 روزه كه باز شده و احتمالا تا دو هفته ديگه باز باشه شاید هم بیشتر . چون پول پس انداز شما هم با سود خودتان برگردانده می شود. یعنی پس انداز شما همینطوری نمی ماند و هر روز 60 در صد به آن سود بخورد. برای همین باز نسبتا به بعضی سایتهای دیگر با بهرهء خیلی بالا بهتره .

در این دور روز روزي 60 در صد سود به سرمايه تان ميده و مينيموم آن 1 دلار هستش و ماکزیمم آن 1000 دلار.

همانطور که گفتم دورهء آن 2 روزست.
    هر روز هم ميتوانيد پول خود را برداشت كنيد. خوب نيست؟

پرداخت آن آني و فوري به ايگولد مي باشد . يعني هر گاه خواستيد كه پول خود را برداشت كنيد فورا به ايگولد انتقال مي دهد

فقط استخاره نكنيد. فورا بجنبيد كه تعلل باعث شك بيشتر و حسرت مي شود

من هر دو دريافتم را انجام دادم. منتها با 2 دلار شروع كردم كه ببينم آيا واقعا پرداخت دارد . ديدم كه واقعا دارد

حالا دل رو زدم به دريا مي خوام پول بيشتري بزارم. ده دلار (ای کاش 2 روز پیش می گذاشتم) :rolleyes:

خوبي دو روز اينه كه زياد دلشوره نداري براي سايت كه آيا تا مثلا 1 ماه ديگه اين سات هست يا نه. بلكه فورا به نتيجه مي رسي

اين سايت هم اكنون در وضعيت پرداخت قرار دارد

پس بجنبيد تا دير نشده

http://www.panamahyip.com/?ref=taak

2. shervin

shervin ASP.net

100% کلاهبردار. فکر نکنم بيشتر از 10 روز ديگه عمر کنه

3. mostafa_gm

mostafa_gm Registered User

عجب اسكمي!!

4. taak

taak کاربر تازه وارد

خوب براي همين ميگم بجنبيد ديگه :cool:

من براي تست 2 دلار گذاشتم و نتيجش رو گرفتم . و بعدش فورا 10 دلار نيز گذاشتم. احتمال اينكه در مدت يكي دو روز بره خيلي كمتره.
    هميشه يه مقدار پول كم را اول براي احتياط بايد گذاشت و نتيجش رو گرفت و بعد پول درشت تر رو گذاشت ولي نبايد پول خيلي درشت باشه.

اين هم نمونه فيشاش:

فایل های ضمیمه:

• 2.bmp
      اندازه فایل:
      267.1 KB
      نمایش ها:
      105
  5. Mahiar0

Mahiar0 کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها

6. mostafa_gm

mostafa_gm Registered User

اين سايت forum یا rating نداره که اعضا بتونن برن نظرشونو بگن واسه همين معلوم نيست كه اگه سود 2 دلار رو داد سود 100 دلار رو هم بده چون اينا اكثرا اينطوري هستن و واسه مبالغ پايين سود ميدن كه اعتماد طرف جلب بشه و وقتي يه مبلغ زيادي سرمايه گذاري كرد ديگه از سود خبري نيست طرف هم دستش به جایی بند نیست که بیاد بگه اینا کلاهبردارن. اگه میبنی که تو یه سایت یا حتی 10 تا سایت مانیتورینگ هم واسش زدن paying بدون که اینا معمولا حق صاحب سایتهای مانیتورینگ رو میدن ولی با اعضا اینطوری برخورد نمیکنن.

7. shervin

shervin ASP.net

تائيد ميشه.

8. Mahiar0

Mahiar0 کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها

9. taak

taak کاربر تازه وارد

همانطور كه گفتم من 10 دلار ديگه گذاشتم و همين الان سود اولش رو گرفتم:

به هر حال هر كسي مي داند كه 90 در صد اين گونه سايتها قلابي هستند ولي لا اقل در طي دو هفته ي اول سود را به مشتري خود مي دهند. و شما بايد از همين فرصتها استفاده كنيد. من كه فعلا دارم استفاده مي كنم . شما هم اگر اهل اين كار هستيد بايد ريسك پذير نيز باشيد چون در اين كار چاره اي جز ريسك نيست.
    يادتون باشه فقط اگر اهل ريسك هستيد طرف هايپ بيايد. اگر آدمي هستيد كه مي خواهيد از طريق معمول سود در بياريد اصلا طرف اينگونه سايتها نياييد براي خودتون خيلي بهتره.

http://www.panamahyip.com/?ref=taak

يه سايت ديگه هم بهتون معرفي مي كنم كه هر سه ساعت سود به شما مي ده. يعني هشت بار پرداخت در طول روز. و پرداختها آني است .
    اين سايت يواش يواش خود را به سمت سايتهاي قابل اطمينان مي برد . فروم هم دارد و همچنين ريتينگ. و روز به روز هم نمره ي آن نزد سايتهاي مونيتورينگ بيشتر مي شود.
    در ضمن از قسمت رفرال آن هم خوب پولي بدست مياريد.(10 درصد) حداقل پرداختي 5 دلار است

http://www.opps-club.com/?taak

فایل های ضمیمه:

• panama.jpg
      panama.jpg
      اندازه فایل:
      14.8 KB
      نمایش ها:
      79
  10. shervin

shervin ASP.net

البته حرف شما درست که بايد ريسک پذير باشيم ولي نميدونم شما چند وقته اينکارو شروع کردي. مطمئنم نظرت کم کم عوض ميشه البته اينم حق باشماست که 2 هفته اول پول ميدن ولي ميدوني چيه يه نمه آدم به دلش نميشينه وقتي ميفهمه پول بقيه رو ميدن به ما. البته من خودم تو يکيشون الان پول گزاشتما:D

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
zarpopخرید بک لینک عسل طبیعی و گرده گل ایرانیfootbal