برگزیده های پرشین تولز

هر سه ساعت سود بگيريد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

taak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميخواهم سايتي را به شما معرفي كنم كه در نوع خود بي نظير يا كم نظير است
اين سايت در وضعيت پرداخت قرار دارد و توسط چندين سايت مونيتورنگ از جمله هايپ مانيتور كه از همه معتبر تر است كنترل مي شود.

جالبي اين سايت اين است كه سود شما را هر سه ساعت حساب مي كند و شما را يك روز هم منتظر نمي گذارد . در ضمن پرداخت آن توسط خودتان و هر وقت بخواهيد صورت مي گيرد
در ضمن كميسيون آن 10 در صد مي باشد و با معرفي نفرات ديگر سود سرشاري نصيبتان مي شود

داراي سه پلان مي باشد:

پلان 1 كه در آن حداقل بايد 5 دلار گذاشت . سود آن 4 دهم درصد در هر سه ساعت است كه به عبارتي در هر روز مي شود 2/3 در صد
پلان 2 كه در آن حداقل بايد 30 دلار گذاشت. سود آن 5 دهم درصد در هر سه ساعت است كه در هر روز مي شود 4 در صد
پلان 3 كه در آن حداقل بايد 90 دلار گذاشت . سود آن هم 6 دهم درصد در هر سه ساعت است كه در هر روز مي شود 8/4 در صد
در ضمن سود آن تركيبي نيز مي باشد كه در آن سود هر روز به حساب اوليه اضافه مي شود و سود روز بعد به سود روز قبل خود مي خورد

من در اين سايت عضو شدم و واقعا عالي است . پرداخت آن آني است و فورا به ايگولد ريخته مي شود. ديگه چي مي خوايد . و فقط حيف كه دير عضو شدم . اونم به خاطر تاخير در تهيه ايگولد بود. فرصت رو از دست نديد و عضو اين سايت شويد. ميتوانيد در قسمت ريتينگ اين سايت از ميزان رضايت افراد در قبال اين سايت مطلع شويد.

این هم نمونه فیشهای این سایت:

attachment.php

فرصت رو از دست نديد:

[B]http://www.opps-club.com/?taak[/B]

فایل های ضمیمه

• 1.bmp
    364.1 KB · نمایش ها: 134

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
شما هر وقت پولي ازشون دريافت كردي مارو خبر كن.....

taak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از astm1834 :
شما هر وقت پولي ازشون دريافت كردي مارو خبر كن.....
astm1834 گرامی متاسفانه من ميخواستم فيشهاش رو آپلود كنم ولي بلد نبودم چگونه آپلود مي شوند. اگه شما مي دونيد به من بگيد براتون فيشهاش رو مي زارم تا باورتان شود كه من دريافتي داشتم
فقط طریقهء گذاشتن عکس رو صفحه رو به من بگو. ;)

در ضمن شما میتوانید به معتبری ترین سایت مونیتورینگ یعنی هایپ مونیتور رفته و این سایت رو سرچ نمائید . آنوقت به حرف من می رسید. این فقط حرف من نیست :happy:
مرسي

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
شما برو تو post reply ......بالا چپ....اون زير نوشته manage attachment.....بقيه هم مشخصه....;)

taak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از astm1834 :
شما برو تو post reply ......بالا چپ....اون زير نوشته manage attachment.....بقيه هم مشخصه....;)

مرسی از راهنمائیتان

من به متن خودم فیشهای ارسالی رو ضمیمه کردم. امیدوارم که باور کرده باشید :rolleyes:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا