برگزیده های پرشین تولز

هر كي كه خوانندهاي داخلي رو ميشناسه كمك كنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DOOSTeKHOOB

Registered User
لایک‌ها
6
من يه آلبوم گرفتم خيلي خوشم اومده :rolleyes: ازش ولي نميدونم كي اينو خونده :( هرچي هم سرچ كردم به نتيجه نريسيدم :(
من متن دو تا از ترانه هاشو مي ذارم اگر كسي ميشناسدش به ما هم بگه :blush:
يكي بود يكي نبود زير گنبد كبود تو قلعه ي شاه ديوا پشت در و پنجرها
زندون بود شاپركي نه همدم و هم نفسي شب بود و بازم بي كسي هر چي كه بود دلواپسي(2بار)
شاپركه نشسته بود آخه بالش شكسته بود شاپرك قصه ما نمي دوني چه خسته بود
نگاه ميكرد به آسمون دلش مي خواست رنگين كمون مي خواست بره اون بالا ها كنار ابر مهربون
شاپرك قصه ي ما هميشه كنجي مينشست تنهايي گريه سر ميداد قفل دلش و ميشكست
غصه نخور شاپركم،شاپرك خوشگلكم شاهزاده با اسب سفيد صداي گريه تو شنيد
كفش و كلاه كرد به تنش شمشير زرين كمرش حلقه ي تاريك و دريد به جز شما هيچي نديد
سوار بر اسب سفيد اومد كناره پنجره تو خرجين رنگ طلاش هزار هزار تو خاطره
شيشه ي عمر ديو ورو زد رو اون سنگ سياه ديو به اون بزرگي دود شد و رفتش به هوا
گلا شكفه كردن ،خورشيد و گونه كردن سر كشيدن از تو خاك، زلفا رو شونه كردن
پا كوبيدن پرندها ،صفكشيدن چلچله ها شاپرك قصه ي ما واسه رهايي شما واسه رهايي شما
خزون ديگه تموم شد بهار ادامه داره فضاي قصه سبزه اگه بارون بباره (2بار)

DOOSTeKHOOB

Registered User
لایک‌ها
6
اين همه آدم كسي هيچي نمي دوننه :( :( :( :( من متن يكي ديگه از ترانه هاشو مي ذارم شايد كمكي كنه
صداي گريه بچه،تن،ناي،ايت،سون،سيكس،فايو،فور،تري،تو،وان،بيگنشن
دخترا،گل پسرا بزرگترا كوچترا(اينجا رو نميدونم گروه همخوانان درست چي مي خونه ولي فكر كنم ميگه حالا بيني واي واي) نديدن دلهاي شاد حالا بيني واي واي قتل يه برگ بدست باد حالا بيني واي واي صداي تير تو دل شب حالا بيني واي واي ديدن كودكي به تب حالا بيني واي واي مرگ يه گل با يك تبر حالا بيني واي واي خرابيهاي شهر به شهر حالا بيني واي واي صداي خشك تيشه ها حالا بيني واي واي زنجير روي انديشه ها حالا بيني واي واي
نانا بيني واي واي نانا بيني واي واي نانا بيني واي واي نانا بيني واي واي نانا بيني واي واي نانا بيني واي واي
اينجاشو ديگه خارجي مي خونه نميفهمم چي ميگه :blush:
جنگ و نفاق و كينه ها گرد ستم رو سينه ها،رقص واسه مرگ شاپرك حالا بين حلا بين حالا بين
بديم به هم دست وفا،فرقي نباشه هيچ كجا،غمي نگيره دل ما حالا بين حالا بين حالا بين
دست بذاريم تو دست هم،رها كنيم غصه وغم،به جاي سرب و حادثه گلي بديم به دست هم
واي واي واي اگه بي عشق زنده باشيم،اسم اون زندگي نيست كه مردنه
واي واي واي اگه با عشق زنده باشيم،روح سبزه زندگي و ديدن
مثل ستاره تو شبا نور بريزيم واسه دلا حالا بين حلا بين حالا بين،حالا بيني واي واي حالا بيني واي واي حالا بيني واي واي
تساوي حق بشرحالا بيني واي واي نبودن فتنه وشر حالا بيني واي واي عقلي نباشه هيچ كجاحالا بيني واي واي
كينه نباشه تو دلا حالا بيني واي واي نگيم سفيد يا كه سياه حالا بيني واي واي خط بكشيم دور گناه حالا بيني واي واي سايه بشيم واسه زمين حالا بيني واي واي عشق بشيم فقط همين
حالا بيني واي واي حالا بيني واي واي حالا بيني واي واي حالا بيني واي واي حالا بيني واي واي حالا بيني واي واي

DOOSTeKHOOB

Registered User
لایک‌ها
6
با تشكر از همياري شما دوستان خوب و كمك هاي بي دريغ شما :wacko: بالاخره بد از يه ماه وبگردي تونستم بفهمم اين اثرها دست گل كيه :happy: يه گروه جديدن به اسم ملودي تيم(melody team).دست خودم درد نكنه ;)

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از doste_khob :
با تشكر از همياري شما دوستان خوب و كمك هاي بي دريغ شما :wacko: بالاخره بد از يه ماه وبگردي تونستم بفهمم اين اثرها دست گل كيه :happy: يه گروه جديدن به اسم ملودي تيم(melody team).دست خودم درد نكنه ;)
باز هم مرامتو عشقه كه اومدي گفتي كار كي بوده! ولي خودمونيم ، فتير شاكي شده بوديا ! ;)

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
دوستان لطفا" پارازیت نندازین تو تاپیک ها!
من قبلا" هم به اینجا سر زدم گفتم شاید اون شعر به موضوع این گروه ربطی داشته باشه.
که الان معلوم شد هیچ ربطی نداره.

لطفا" بحث تاپیک ها رو عوض نکنید
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا