آژانس هواپیماییdaftare shoma
nexpay

هر كي ميخواد جزئيات ويندوز ويستا رو بدونه بياد تو!!

شروع موضوع توسط FRH ‏13 سپتامبر 2005 در انجمن ویندوز

1. FRH

FRH کاربر تازه وارد

دوستان
    تو وبلاگي كه اين زير مي نويسم مقاله كاملي در مورد ويندوز ويستا و ورژن هاي مختلف اون تو آخرين پستش اومده. حتما بريد نگاه كنيد چون خود مايكروسافت هنوز اونو بيرون نداده و فقط به بعضي از developerها داده. حتما يه سر بزنيد. فارسي هستش.
    لينك وبلاگ

2. night wolf

night wolf Registered User

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

3. astm1834

astm1834 Registered User

اينا قابل تاييدن؟؟!؟؟؟!!؟....[​IMG]

4. vmf

vmf کاربر تازه وارد

ببخشید اما ظاهرا تنها چیزی که من در این مقاله ایی که نقل قول کرده این می بینم حجم زیاد اون هست!!!

بابا این که همش شاخ و برگ بود!! اصل مطلب چی هست! حداقل از فعالیت های اون بابا و گفته هاش یک مطلبی رو می گزاشت تا ما بخونیم.
    اما خوب این که یک همچین سیستمی در محصولات یک شرکت خیلی دور از انتظار نیبست. اما عملی کردن اون مهمه!!
    چون این مشکلات رو که نمی شه به راحتی پشت سر گذاشت:
    1- وصل نشدن بسیاری از کامپیوترها به اینترنت و در نتیجه نبود یک وسیله مناسب برای انتقال اطلاعات.
    2- خود همین گستردگی ویندوز خودش خیلی دردسر سازه!! آخه چطور این همه حجم اطلاعات رو باز خوانی بکنند و دنبال یک مطلب بدرد بخور بگردند و ...... یعنی همچین بودجه ایی رو برای صرف هر کار دیگه ایی بکنند نتیجه خیلی بهتری میشه ازش گرفت.
    3- بر فرض هم همچین سیستم کار گزاشته بشه، خوب باید یک سیستم هوشمند هم باشه، که الکی اطلاعات نفرسته و اطلاعات بدرد بخور رو بفرسته. بفرض شما حتی وسط nsa هم که با کامپیوترت کار بکنی کلی اطلاعات بی خودی داری رد و بدل می کنی که با وجود محدودیتی که در پهنای باند وجود داره ، باید حتما اطلاعات بدرد بخور در مبدا شناسایی بشوند و بعدا برای مقصدی فرستاده شوند!!
    البته ممکنه بگید که خوب از کجا معلوم این همه که ویندوز هنگ می کنه در حال پردازش همچین اطلاعاتی نیست!!؟ که البته الان جوابی خوبی براش ندارم!!

3- ترس من از اینه که مایکروسافت یک چیزی توی مایه های بمب منطقی در تولیداتش کار گزاشته باشه که بعد از یک مدتی بلا استفاده بشوند و خلاصه آدم رو برای خرید سیستم های جدید مجبور بکنه!!! ( این یکی اصلا بعید نیست.)

4- ولی می تونم شرط ببندم که چندتا پروتکل ارتباطی به غیر از اون چیزی که ما به عنوان tcp ازش استفاده می کنیم روی ویندوز وجود داره و ممکنه الان و یا هر وقت دیگه ازش استفاده بشه.

5. vahidrk

vahidrk کاربر قدیمی پرشین تولز

اوووووووووووووووووووووووووووووووووه.
    کی می تونه اینا رو بخونه؟

6. mahdi206

mahdi206 Registered User

وي ام اف![​IMG]

7. SherlockHolmes

SherlockHolmes کاربر قدیمی پرشین تولز

به نظر من مزخرف گفته!!علاوه بر تایید حرفهای و ام اف باید بگم که وجود در پشتی در اکثر نرم افزار ها طبیعیه!!
    مثلا بابیلون بدون اینه شما متوجه شیدو به اینترنت وصل میشه و صحت نسخه استفاده شما رو چک میکنه!!منظورم اینه که کشف بزرگی نکرده این آقا معلومه که مایکروسافت راههایی برای دریافت اطلاعات توی برنامه اش گذاشته!!
    عبدالله که نیست!!

8. من

من Registered User

من فکر نمیکنم که ماکروسافت این کارو بکنه . چون فقط یه عده منظرن که این اتفاق بیفته و توی بوق بکنن اینو و آبروی مایکرو رو ببرن مثل دار و دسته لینوکسی ها و غیره

9. من

من Registered User

البته جسارت نشه ها ! لینوکس هم سیستم عامل خیلی خوبیه به نظر من

10. mgh

mgh Registered User

لينوكس چون همه گير نشده و خيلي از درايورها هم نيست توش نميشه زياد به عمومي شدنش اميدوار بود. واسه جاهاي خاص خوبه به نظر

11. alfredo

alfredo نفر اول عکاسی با موبايل

سلام بچه ها ! :lol:

من ويسا رو سيستمم نصب كردم ! 2 بار ! بار اول كه هيچيش كار نكرد !:( ولي بار دوم !:happy:

از نظر گرافيكي حرف نداره ! همينطور امكانات !:cool: ولي خدا نكنه بخاي يه چيزي نصب كني !;)

من اينترنت دي اس ال دارم !‌ ولي هر كاري ميكنم رو ويستا كار نميكنه !:eek:

برنامه ي كيبوردمو كه نصب كردم . كيبوردم هم از كار افتاد !:eek: مجبور شدم پاكش كنم !:eek:

خلاصه هر چيزي كه نصب ميكني يه بلايي سرش مياد !;)

اعصابمو هسابي ريخته به هم ! مردشور اين ماكروسافت رو ببرن با اين ويندوزش‌!:hmm:

من اگه جاي كسايي كه هنوز ندارنش بودم ! با يه برنامه كه ويندوزو زيبا ميكنه سرو ته قضيرو هم ميوردم !:f34r:

12. Behrooz

Behrooz مدیر بازنشسته کاربر فعال

دوست من
    شما می خواهید با درایور های ویندوز ایکس پی ، قطعات خود را به ویندوز ویستا بشناسونی . خب این مقدور نیست . معلومه که ویندوز قاطی می کنه . پس بهتره قبل از نصب کردن ویندوز جدید لاقل درایور قطعات حیاتی را از اینترنت دانلود کنی .
    من هم اول مشکل مشابه شما را داشتم . اما الان دارم با ویستا پاسخ شما را می نویسم . هیچ مشکل خاصی هم ندارم با ویستا . همین اتفاقات زمان ویندوز XP هم پیش آمده بود .

13. avajang.com .leftjee.ir.right
  14. alfredo

alfredo نفر اول عکاسی با موبايل

با تشكر فراوان و احترام به شما دوست عزيز !:)

من اصلا مشكل درايور ندارم !:cool:

مشكل من اين است كه مودم usb براي DSL و يا ... روي ويستا كار نميكند ! و مثل اينكه راه حل ندارد !:eek:

و 1000 مشكل ديگه كه يكي يكي دارن خودشونو نشون ميدن !‌ و 100%‌ به اين نتيجه رسيدم كه هر چه زمان ميگذرد

از كيفيت ويندوزهاي ماكروسافت كم ميشود ! و موفقترين ويندوز ماكروسافت هنوز هم ويندوز98 است !:eek:

حالا من موندم ! با اين ويستا كه بغير از ظاهر هيچي نداره ! فك ميكنم اگه استايل اكس پي نصب كرده بودم اكس پيم

از ويستا قشنگتر ميشد !:rolleyes:

اگه كسي راه حلي براي نصب مودم از طريق usb روي ويستا داره بگه ممنون ميشم !:happy:

15. mamad_mousavi

mamad_mousavi کاربر تازه وارد

سلام.

من يه مشكل دارم

ويندوز سرور شبكه 2000 ادونس سروره. و يه برنامه داريم كه هر كدوم از يوزرها اونو از رو شبكه اجرا ميكنن
    1- من ميتونم ويستا نصب كنم و به شبكه وصل شم طوريكه هيچ مشكلي برام پيش نياد؟
    2- اون برنامه اي كه تحت شبكست رو ميتونم به راحتي اجرا كنم؟

هر كي ميدونه خواهشاٌ جواب بده كه مشكلم حل بشه

ممنون

16. CZed

CZed کاربر تازه وارد

شما که هیچ مشکلی رو مطرح نکردید :blink:
    1- بله
    2- بله
    ولی جفتش بستگی داره! در مورد شبکه من تا حالا به هیج مشکلی بر نخوردم توی ویستا. مورد دوم هم بستگی به برنامه داره. یعنی باید بتونید اجرا کنید، مگه اینکه خلافش ثابت بشه!

zarpopخرید بک لینک عسل طبیعی و گرده گل ایرانی