برگزیده های پرشین تولز

هر چی میگردم، پیداش نمیکنم!، یک تلفن هوشمند خوب رو میگم!(بررسی تخصصی)

بهترین برند در عرضه تلفن های هوشمند از نظر شما؟

• Total voters
    5

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
درود بر عزیزان پرشین تولز!
آقا قصد خرید یک تلفن هوشمند دارم، بودجه هم نهایتا تا 1,700,000 هست، اما مشکل خیلی بزرگه!
اون اوایل فکرم کلا روی برند LG بود، مخصوصا بعد تعاریفی که از مدل G2 شنیدم! تصمیم گرفتم بودجه رو برای خرید LG G4 فراهم کنم، حالا که کم کم داره بودجه فراهم میشه هرچی روی G4 فکر میکنم خریدش برام سخت تر میشه: یک عده میگن خرابیش زیاده و شانسی هست(آخه کی دوست داره تلفن یک میلیون و خرده ای رو که میخره همون روزای اول خراب در بیاد؟حتی اگر گارانتی داشته باشه)، اکثرا هم که واقف هستند که باطریش خیلی آزار دهنده هست و ضعیفهف میگن در استفاده مداوم 5 6 ساعت بیشتر کار نمیده.
به همین دلیل گفتم شاید باید بیخیال LG بشیم، گزینه بعدیم Samsung بود که از همون ابتدا هم با فازش حال نمیکردم!ولی گفتم شاید تنها انتخاب باشه(Galaxy S6)، ظاهرا همه چیزش خوبه حتی از LG G4 هم یک سری امکاناتش بهتره، اما بابا چه خبره؟ خیلی گرونه!!!!تازه ماشالله فرت و فرت هم که هر 3 4 ماه یک مدل جدید میده باز باید پول جمع کنیم مدل جدیدشو بگیریم!
بقیه برند ها هم که کلا خلاص هستند، همشون از دو مدل بالایی که گفتم ضعیف تر عمل کردند.این موارد کاملا نظر شخصی هست.
ولی این تاپیک رو زدم که عزیزانی که در این موارد اطلاعاتی دارند مخصوصا اطلاعات جزئی و تخصصی، لطفا نظرشون رو بیان کنند نه تنها این تاپیک به درد بنده میخوره بلکه برای همه عزیزانی که میخوان تلفن هوشمند بخرن بدرد میخوره.
پس لطفا اگر صحبت های من درست نیست دلیل بیارید و برند و مدلی که تجربه کردید رو معرفی کنید تا من و دوستان دیگر یک انتخاب خوب داشته باشند!
ممنون از همگی

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
عزیزان شرکت کنید تا بحث مفیدی رو داشته باشیم!

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
همچنان منتظر................:general503::general503::general503::general503::general503::general503:

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
سلام
بهتره قصدتون از خريد گوشى رو دقيقا مشخص كنيد
١. چه سيستم عاملى
٢. دوربين جلو و عقب در چه حد
٣. كيفيت بدنه
٤. تك سيم يا دو سيم
٥. باطرى جداشدنى يا ثابت
٦. ضد آب باشه يا نه
٧. اندازه صفحه نمايش
٨. قابليت فيلمبردارى ٤k داشته باشه؟
٩. صفحه ips يا amoled
10. Otg ساپورت كنه
١١. رم و حافظه داخلى چقدر باشه؟
١٢. سريع شارژ شدن مهمه ؟
١٣. حداكثر بودجه تون؟ امكان افزايش هست؟
١٤. واسه چه مدت گوشى مى خواهيد؟ گوشى باز هستيد و زود به زود عوض مى كنيد؟
١٥. بلند گوهاى استريو داشته باشه يا مهم نيست

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
سلام
بهتره قصدتون از خريد گوشى رو دقيقا مشخص كنيد
١. چه سيستم عاملى
٢. دوربين جلو و عقب در چه حد
٣. كيفيت بدنه
٤. تك سيم يا دو سيم
٥. باطرى جداشدنى يا ثابت
٦. ضد آب باشه يا نه
٧. اندازه صفحه نمايش
٨. قابليت فيلمبردارى ٤k داشته باشه؟
٩. صفحه ips يا amoled
10. Otg ساپورت كنه
١١. رم و حافظه داخلى چقدر باشه؟
١٢. سريع شارژ شدن مهمه ؟
١٣. حداكثر بودجه تون؟ امكان افزايش هست؟
١٤. واسه چه مدت گوشى مى خواهيد؟ گوشى باز هستيد و زود به زود عوض مى كنيد؟
١٥. بلند گوهاى استريو داشته باشه يا مهم نيست
درود، ممنون که در تاپیک شرکت کردید.
1. قطعا اندروید، دلیل: سیستم عامل های موجود به هیچ وجه به اندروید نمیرسند، ویندوز فون اصلا کامل نیست، حتی یک پلیر خوب رایگان نداره، در ios هم ویژگی خاصی نمیبینم که برتری نیسبت اندروید داشته باشه

2.دوربین جلو اهمیت زیادی نداره، دوربین اصلی به حدی باشه که تا 4 5 سال آینده حرفی برای گفتن داشته باشه!

3.کیفیت بدنه در حد مدل های HTC و مدل های کرنی رو بیتشر میپسندم، فکر نمیکنم فلزی مفید واقع بشه.

4.ترجیح میدم تک سیمکارت باشه ولی خیلی هم با دو سیمکارت مشکلی ندارم.

5.باتری ثابت باشه از نظرم ایرادی نداره، فقط دوامش خیلی برام مهمه، در استفاده مداوم حداقل 12 ساعت جواب بده!

6.اصلا مهم نیست! متاسفانه استخر نداریم که تلفن هوشمندمو اونجا استفاده کنم، کلا با آب میونه خوبی نداریم:):)

7.اندازه صفحه نمایش فکر میکنم 5 تا 5.5 اینچ مناسب باشه

8.با توجه به اینکه میخوام 1 میلیون و خرده ای هزینه کنم این مورد برام مهم هست.

9.متاسفانه تجربه جفتشو ندارم که نظری بدم ولی اونطور که از نقد و بررسی ها به نظر می‌رسه ظاهرا AMOLED بهتره.

10.کمتر تلفن هوشمند جدیدی هست که این امکان مهم رو نداشته باشه

11. سی و دو گیگابایت جانبی جواب کارمو میده!

12.مهم نیست!

13.یک میلیون و هفتصدف برای افزایشش باید زمان بیشتری سپری شه اما طاقتی نمانده و پرچم دار ها بپشت سر هم میایند!

14.اصلا، یک گوشی برای 4 5 سال آینده میخوام.

15.خیلی از بلندگو هاش استفاده نمی‌کنم، هندزفری استفاده می‌کنم.

با احترام

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
سلام دوست عزيز مىتونيد يكى از موارد زير رو انتخاب بفرماييد
Samsung
S6 - note4 - note5 يا s6 edge

Lg
G4

Motorola nexus 6

البته براى بعضى موارد بايد بودجه تون افزايش بديد يا دنبال كار كرده باشيد
در ضمن سعى كنيد گوشى كه مىگيريد رمش كمتر از ٣ گيگ نباشه الان گوشى ها با رم ٤ گيگ هم موجوده

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
سلام دوست عزيز مىتونيد يكى از موارد زير رو انتخاب بفرماييد
Samsung
S6 - note4 - note5 يا s6 edge

Lg
G4

Motorola nexus 6

البته براى بعضى موارد بايد بودجه تون افزايش بديد يا دنبال كار كرده باشيد
در ضمن سعى كنيد گوشى كه مىگيريد رمش كمتر از ٣ گيگ نباشه الان گوشى ها با رم ٤ گيگ هم موجوده
درود دوباره
موارد سامسونگ قیمت های بسیار بالایی دارند و با توجه به اینکه هر چند وقت هم یک پرچم دار جدید ارائه میشه اصلا ارزش نداره این همه پل صرفشون کنیم.
LG G4 هم همون اول نظرم روش بود اما وضعیت باتریش نا امید کننده است و همچنین خیلی ها میگن که ممکنه همون روز اول خراب در بیاد!
motorola Nexus 6: صفحه بزرگ با تراکم پیکسلی بسیار پایین،دوربین نسبتا ضعیف(ال جی 2 بگیرم دوربینش از این بهتره!)، پردازنده ضعیف و 32 بیتی، وزن زیاد!

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
+Htc one m9

هم مشخصات خوبى داره اين هم از لينكش

http://www.gsmarena.com/htc_one_m9+-6977.php
قیمتی بالاتر از توان بنده+ چیپست مدیاتک در برابر SnapDragon به نظرم خیلی ناتوان تر هست، پردازنده گرافیکی نه چندان حرفه ای، نمایشگری ضیف تر نسبت به نمایشگر های گوشی های ال جی و سامسونگ!

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
ممنون که در بحث شرکت کردید!
این مدلی که معرفی کردید رو تا به حال ندیده بودم! ولی نکلاتی که در موردش به نظرم رسید: سخت افزار قوی داره! اما از اونجایی که برند نیست، پشتیبانی نمیشه، گارانتی نداره، مشخص نیست که آیا به اندازه مشخصات نوشته شدش کارایی داره یا خیر، از کجا میشه پیداش کرد ؟

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
هرکاری هم که این برند های نوپا بکنند نمیتونن از لحاظ کیفیت کار به برند برسند

fathipours

Registered User
لایک‌ها
105
سلام دوست عزیز .
بنده تا حالا هفت گوشی از دو برند شیائومی و میزو داشتم . از سونی و سامسونگ هم گوشی داشتم . ویندوز فون لومیا ۹۳۰ و ۹۲۰ داشتم . هواوی هم فقط با هانر ۶ کار کردم .
و از روی تجربه ی خودم پیشنهاد دادم به شما .
این گوشی رو اقای زارع توی همین انجمن و با سایت startrade.ir موجود داره داخل ایران .
گارانتی هم میکنن زارع ‌ .
توی نت بگردید افراد زیادی با سفارش براتون میارن از اونور اب ‌ . با قیمت های متفاوت .
از لحاظ کیفیت ساخت هیچ‌چیزی نسبت به برندهای مشهور جهانی کم ندارن !
شیائومی که دیگه الان چهارمین برند پرفروش موبایل در جهان هست . اما پرچمپدارش هنوز معرفی نشده .
گوشی که به شما گفتم از لحاظ سخت افزاری از تمام گوشی هایی که نام بردید قوی تره ‌ .‌ و hi-fi2. هم داره ! اگه مثله بنده علاوه بر دوربین و هنگ نکردن ، کیفیت صدا هم برات مهمه . قطعا این گوشی در حاله حاضر یه سروگردن از بقیه بالاتره .

شما نگران ضربه خوردن گوشی هستید یک بک کاور و گلس که بندازید دیگه گوشی ۱٪ احتمال داره اسیبه سخت افزاری ببینه ‌ .
نرم افزاری هم که همه ی گوشی ها یه سیستم عامل دارن . و فقط رابطه کاربری ها فرق میکنه .

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
ممنون از دوستان بابت اظهار نظرشون، دوستان اگر نظری در مورد پرچم داران برند های الجی، سامسونگ، سونی، اچ تی سی نظری دارید لطفا بفرمایید! مخصوصا در مورد کارکرد LG G4 که هنوز هم نظرم روش هست! عزیزانی که این مدل ها رو دارند لطفا تجربیاتشون رو به اشتراک بگذارند

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
بهترین حالت این که به بازار موبایل در شهر خودتون برید و با هریک از گوشی ها ازنزدیک کار کنید
اکثر موبایل فروش ها نسخه های دمو دارن واسه کار کردن
ببینید کدوم به نظرتون خوش دسته
از کدوم صفحه نمایش بیشتر خوشتون میاد
IPS رنگ های واقعی تر و رنگ سفید خالص تر یا
AMOLED رنگ ها ی غلیض تر و سیاه غلیض تر

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
متاسفانه نگرانی من هم فقط در مورد باتریش هستف اگر وضعیت باتریش بهتر بود شکی در خریدش نمیکردم.

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
بهترین حالت این که به بازار موبایل در شهر خودتون برید و با هریک از گوشی ها ازنزدیک کار کنید
اکثر موبایل فروش ها نسخه های دمو دارن واسه کار کردن
ببینید کدوم به نظرتون خوش دسته
از کدوم صفحه نمایش بیشتر خوشتون میاد
IPS رنگ های واقعی تر و رنگ سفید خالص تر یا
AMOLED رنگ ها ی غلیض تر و سیاه غلیض تر
بله همین تصمیم رو دارم، ولی خیلی از مشکلاتشون در نسخه تستی نمایان نمیشه!

بالا