• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

هر کسی در مورد برطرف کردن ارور 720 می دونه کمک کنه لطفا

mehranmahdavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
من مدت زیادی هست که از خونه یا جایی که اینترنت نداره دیگه نمی تونم از طریق بلوتوث گوشی به اینترنت وصل بشم. قبل از اون من سیم کارت ایرانسل طرح اینترنتیش را پرداخت می کردم و فعال می کردمش بعد بلوتوث گوشی را فعال می کردم و بلوتوث دستگاه هم فعال می کردم و از طریق بلوتوث کانکشن به اینترنت وصل می شدم و سرعت خوبی هم داشتم البته سرعتش بسته به نوع گوشیش است. هم در ویندوز 7 هم در ویندوز 8 . ولی حدود 4 ماهی هست که موقع اتصال این ارور را میده و وصل نمی شه به اینترنت.
این بگم یک چیزی کاملا مشهود بود آن هم اینکه در قسمت network and sharing center در همان صفحه در قسمت view your active networks روزی که دیگه وصل نشد این قسمت خالی شد و البته جایی که می رفتم که اینترنت داشت اینترنت آن جا را شناسایی می کند و وصل می کند و این قسمت پر می شود قبلا که وصل هم نبودم این قسمت یک چیزی داشت ولی الان که اتصال تمام می شود این قسمت خالی می شود.
لطفا راهنمایی کنید چه کار باید انجام بدم تا درست بشه.
کارهای زیادی کردم کل تنظیمات اتصال گوشی و رایانه را دو بار از نو انجام دادم نشد. سیم کارت را در دستگاه دیگر چک کردم سالم بود. حدود 6 الی 7 راه حل که از جستجو در اینترنت پیدا کردم و اجرا کردم درست نشد.
مدل دستگاه هم ASUS X551M هست.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام
من مدت زیادی هست که از خونه یا جایی که اینترنت نداره دیگه نمی تونم از طریق بلوتوث گوشی به اینترنت وصل بشم. قبل از اون من سیم کارت ایرانسل طرح اینترنتیش را پرداخت می کردم و فعال می کردمش بعد بلوتوث گوشی را فعال می کردم و بلوتوث دستگاه هم فعال می کردم و از طریق بلوتوث کانکشن به اینترنت وصل می شدم و سرعت خوبی هم داشتم البته سرعتش بسته به نوع گوشیش است. هم در ویندوز 7 هم در ویندوز 8 . ولی حدود 4 ماهی هست که موقع اتصال این ارور را میده و وصل نمی شه به اینترنت.
این بگم یک چیزی کاملا مشهود بود آن هم اینکه در قسمت network and sharing center در همان صفحه در قسمت view your active networks روزی که دیگه وصل نشد این قسمت خالی شد و البته جایی که می رفتم که اینترنت داشت اینترنت آن جا را شناسایی می کند و وصل می کند و این قسمت پر می شود قبلا که وصل هم نبودم این قسمت یک چیزی داشت ولی الان که اتصال تمام می شود این قسمت خالی می شود.
لطفا راهنمایی کنید چه کار باید انجام بدم تا درست بشه.
کارهای زیادی کردم کل تنظیمات اتصال گوشی و رایانه را دو بار از نو انجام دادم نشد. سیم کارت را در دستگاه دیگر چک کردم سالم بود. حدود 6 الی 7 راه حل که از جستجو در اینترنت پیدا کردم و اجرا کردم درست نشد.
مدل دستگاه هم ASUS X551M هست.
سلام. پيغام Error رو كامل بفرمائيد كه چي هستش. با يه سرچ توي اينترنت مشخص ميشه. اگه نمي توندي هم بگيد پيغام دقيقا چيه تا براتون سرچ كنم.

mehranmahdavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوست عزیز چیزی که می خواستید در پیوست گذاشتم.

فایل های ضمیمه

• error 720.jpg
    error 720.jpg
    50.3 KB · نمایش ها: 4

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
کلا اتصال با بلوتوث روش پر درد سری هست

5 -6 سال قبل که از بلوتوث استفاده می کردم همین مشکلات رو داشتم
چیزایی که یادم می آد اینه که با نرم افزار خود گوشی رو پی سی نصب می کردم
و کار دیگه ایی که یادمه شماره دایل آپ رو عوض میکردم حالا یادم نیست که چی بودن