برگزیده های پرشین تولز

هر کسی میتونه بیاد تو راهنمایی کنه

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
سلام دوستان
سربازی من ۱ ماهی هست که تموم شده ولی تو این ۱ ماه کاری پیدا نکردم،
لیسانس طراحی صنعتی دارم بازار کارش که کلا خوب نیست و فکر نکنم خیلی قوی باشم تو رشتم ،
۱۱ ملیونم دارم،
به نظرتون کجا میتونم کار کنم که اینده هم داشته باشه یا کسب و کاری میشه شروع کرد؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
راهنمایی خیلی دقیقی الان به ذهنم نمیرسه ولی کار فنی بلدی؟ (یاد گرفتن هیچ چیزی سخت نیست اگه پشت کار داشته باشی)
میتونی طراحی کنی و بسازی؟ دستگاه سی ان سی و ... میتونه جواب بده اگر پشت کار داشته باشی.
شطرنج ، فوتبال دستی وسایل بازی این مدلی شاید بتونی بسازی بفروشی؟؟؟ ساختش یه مسالس، فروشش یه مساله دیگه ولی امکان پول دراوردن از این حرفه حداقل به اندازه حقوقی که کس دیگه بهت میده هست.

ClickHooshmand

Registered User
لایک‌ها
42
می تونید وارد تجارت الکترونیک بشید و یه کسب و کار با توجه به علایقتون راه بندازید.
در این زمینه اگه علاقه مند بودید ما می تونیم کمکتون کنیم.

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
تهران هستی؟

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
راهنمایی خیلی دقیقی الان به ذهنم نمیرسه ولی کار فنی بلدی؟ (یاد گرفتن هیچ چیزی سخت نیست اگه پشت کار داشته باشی)
میتونی طراحی کنی و بسازی؟ دستگاه سی ان سی و ... میتونه جواب بده اگر پشت کار داشته باشی.
شطرنج ، فوتبال دستی وسایل بازی این مدلی شاید بتونی بسازی بفروشی؟؟؟ ساختش یه مسالس، فروشش یه مساله دیگه ولی امکان پول دراوردن از این حرفه حداقل به اندازه حقوقی که کس دیگه بهت میده هست.
طراحیشو میتونم انجام بدم ولی ساختش نه،بعد فکر نمیکنم دگ این چیزا کشش داشته باشه،دستگاه cnc که اپراتور مخصوص خو دشو داره،برای یادگیری هم متاسفانه تو این چیزا میخای استخدام شی اولا ۲۰ نفر تو صف هستن که ۱۰ تاشون پارتی داره

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
من بخاطر نداشتن نقدینگی تغییر شغل دادم

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
اگر طراحی صنعتی خوندی و بلدِ کار هستی
پاشو برو چهاردنگه ، طراحی سی ان سی ، طراحی منبت ها و ....
پول خوبی توش هست ...

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
اطلاعاتی ازش ندارم،خودتون الان مشغول به همین کارید یا تغییر شغل دادید
اگه مغازه داشته باشی خیلی خوبه یا اجاره کنی هزینه کم جای خوب میتونی درامد خوبی داشته باشی
یه بررسی کنی تو تهران خوب درامد دارند میتونی خودت بگیری سریع تو تهران یا منطقه ات
ولی من شهرستان بودم وام داشتم و بازار بالا پایین بود کم اوردم..نقدینگی ضعیف هم داشتم
هر راهنمایی بخوای مکنم
اموزش های ویدیوی هم دارم بهت میدم بتونی یاد بگیری

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
اگه مغازه داشته باشی خیلی خوبه یا اجاره کنی هزینه کم جای خوب میتونی درامد خوبی داشته باشی
یه بررسی کنی تو تهران خوب درامد دارند میتونی خودت بگیری سریع تو تهران یا منطقه ات
ولی من شهرستان بودم وام داشتم و بازار بالا پایین بود کم اوردم..نقدینگی ضعیف هم داشتم
هر راهنمایی بخوای مکنم
اموزش های ویدیوی هم دارم بهت میدم بتونی یاد بگیری
اگه میشه بی زحمت فیلماشو برام بفرست

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
اگر طراحی صنعتی خوندی و بلدِ کار هستی
پاشو برو چهاردنگه ، طراحی سی ان سی ، طراحی منبت ها و ....
پول خوبی توش هست ...
والا تو سایتا و روزنامه همش دنبالشم ولی خبری نیست

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
سلام دوستان
سربازی من ۱ ماهی هست که تموم شده ولی تو این ۱ ماه کاری پیدا نکردم،
لیسانس طراحی صنعتی دارم بازار کارش که کلا خوب نیست و فکر نکنم خیلی قوی باشم تو رشتم ،
۱۱ ملیونم دارم،
به نظرتون کجا میتونم کار کنم که اینده هم داشته باشه یا کسب و کاری میشه شروع کرد؟

کدوم شهری؟
با این پول و خیلی بیشترم خیلی درصد کمی میشه موفق شد
بهم پیام خصوصی بده تا در موردی باهم صحبت کنیم

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
سلام
از اونجایی که ما با شما آشنایی نداریم پس خیلی نمیتونیم به شما کمک کنیم و نمیتونیم شمارو راهنمایی کنیم.به نظر من بهترین کمکو خودتون میتونید به خودتون بکنید.
فکر کن ببین چه کارهایی بلدی. پاشو برو تو خیابون یا قسمت های فنی ببین با کدوم شغل بیشترسازگارتری.ببین کدوم کسب و کارها خوابیده و کدوم رونق بیشتری داره.

بالا