برگزیده های پرشین تولز

هزينه هاي اضافي و ...

asirha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام لطفا هزينه هاي اضافي بابت ترنسفير ساب دومين اضافه كردن فضا گرفتن ديتا بيسهاي بيشتر اميلها بيشتر رو دقيقا بگيد :wacko: در ضمن ما چند تا صفر كيلومتر هستيم كه ميخوايم يه سايت داشته باشيم :cool: تا چه اندازه مي تونيم روي كمك شما حساب كنيم؟ :blush: در حد چند تا راهنمايي :happy: .مثلا مثل همين اتفاقي كه براي بعضي از سايتهاي هك شده كه بر اساس پي اچ پي نووك بودن افتاد .مي خوايم اين بلاها سر ما نياد :wacko: ! ممنون ! در عين حال ميخوايم سيستمهاي ديگه مثل مويبل تايپ و ... رو هم به صورت آزمايشي امتحان كنيم :) ميتونيم يا نه با تشكر احسان (راستي آقا احسان تو بزرگتري يا من اگه من بزرگتر باشم بايد يه مرغ برام بفرستي چون اسم من رو بردي و بلعكس :lol: ) فعلا خدا حافظ

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
درمورد ترانسفر در صورتيكه از حد مجاز يك پلان بگذريد بايد به پلان بعدي ارتقا بديد.
در صورتيكه از پلان 4 هم بالاتر لازم داشتيد بايد ميزان نيازتون رو براي ما ميل كنيد و ما قيمت بهتون بديم.
در مورد ايميل و ساب دامين و .... همون اندازه اي كه در هر پلان تعريف شده مجاز هستيد استفاده كنيد. البته اگه چند تا بيشتر بخواهيد بايد درخواستتون رو براي ما ميل كنيد براي اون ها هزينه اي در نظر گرفته نمي شه (البته اگه يك هو 100 تا نخواي !!! )

در مورد كمك هم اين فروم متعلق به همه كاربران است كه سوال هاشون رو بپرسند و ما و ديگر دوستان تا حد توان پاسخ خواهيم داد. كمكهاي خاص هم از طريق ايميل و تا حد امكان انجام مي ديم. ولي پشتيباني از نرم افزارها و كمك و آموزش راه اندازي جزو تعهد ما نيست و در صورتيكه وقت داشته باشيم و از دستمون بر بياد كاربرها رو تنها نمي گذاريم.

asirha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از knowhow :
درمورد ترانسفر در صورتيكه از حد مجاز يك پلان بگذريد بايد به پلان بعدي ارتقا بديد.
در صورتيكه از پلان 4 هم بالاتر لازم داشتيد بايد ميزان نيازتون رو براي ما ميل كنيد و ما قيمت بهتون بديم.
در مورد ايميل و ساب دامين و .... همون اندازه اي كه در هر پلان تعريف شده مجاز هستيد استفاده كنيد. البته اگه چند تا بيشتر بخواهيد بايد درخواستتون رو براي ما ميل كنيد براي اون ها هزينه اي در نظر گرفته نمي شه (البته اگه يك هو 100 تا نخواي !!! )

در مورد كمك هم اين فروم متعلق به همه كاربران است كه سوال هاشون رو بپرسند و ما و ديگر دوستان تا حد توان پاسخ خواهيم داد. كمكهاي خاص هم از طريق ايميل و تا حد امكان انجام مي ديم. ولي پشتيباني از نرم افزارها و كمك و آموزش راه اندازي جزو تعهد ما نيست و در صورتيكه وقت داشته باشيم و از دستمون بر بياد كاربرها رو تنها نمي گذاريم.

من از شما تعهد نميخوام و فقد منظورم اينكه در حد يكه رهنماي ساده تا وقتي را بيفتم اونم به خاطر اينكه به هر حال شما تجربه بيشتري در استفاده از اين برنامه ها داريد ;) در ضمن من نميگم كه نرم افزار رو برام بيمه كنيد ولي من وقت زيادي رو تو اين فرم گشتم و واقعا از جواباتون خوشم اومد كه هيچ كدم از سوالها بي پاسخ نيستن و حد اقل يه لينك به يك منبعي كه مربوط به سوال ميشه دادي كه همين جا از شما بابت اين كار تشكر ميكنم :heart: (كاري كه جاهاي ديگه كه هاست ميدين نميكنن :specool: ) و فقط دو چيز ديگه ميمونه اونم :questionm
اگر(خيلي بعيده) ترانسفير من بالاي 4 گيگ بره سايتم تعطيل ميشه تا ماه ديگه و هيچ راهي هم نداره :upsided: من جاهاي ديگه ديدم كه بابت ترنسفير پول اضافه ميگيرن و اين مشكل رو حل ميكنن چرا شما اين كار رو نميكنن :shades2:
به نظر شما پي اچ پي نوك بهتر يا ايكسپوز؟؟؟؟؟ شما كدوم رو پيشنهاد ميكنيد :questionm
ميشه از اين دوتا در يك زما استفاده كرد و ديتا بيسشون هم يكي باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :questionm
باز هم ممنون و خيلي چاكريم :heart:

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
در مورد ترانسفر نگران نباش چون ما نمي گذاريم كه سايتت زياد بسته بمونه بالاخره يه جوري با هم كنار ميايم.
در مورد پي اچ پي نوك هم بگم كه من اكسپوز ! كار نكردم تا حالا ولي نوك خوبه.
مي شه از اين دو تا هم زمان استفاده كرد ولي نمي شه ديتابيسشون يكي باشه !

asirha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من پول رو ريختم به حساب فرم تايد رو هم پر كردم چند وقت ديگه هاست و دومينم فعال ميشه
شما نمايندگي هم ميديد يعني براي مشتري كه براتون جور كنيم چقدر پور سانت ميديد

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
دوست عزيز
حداكثر تا چند ساعت ديگه ايميل اطلاعات اكانت براي شما فرستاده مي شه.
بعد از اون 24 تا 48 ساعت طول مي كشه كه Dns ها تنظیم بشن.

در مورد نمایندگی هم بستگی به حجم مشتری داره که برامون جور می کنی. یه ایمیل بزن به هاستینگ@پرشین تولز . کام
تا کاملا توضیح بدم برات.

بالا