برگزیده های پرشین تولز

هزینه راه اندازی و ملزومات سرویس وایرلس؟

dynamics

Registered User
لایک‌ها
1
سلام .
از اساتید فن خواهش دارم من رو راه نمایی کنن.
برای راه اندازی یک isp وایرلس چه ملزوماتی و با چه قیمتی نیاز هست.
بیشتر برای یوزرهای خونگی میخوام پس هزینه تجهیزات مشتری طوری باشه که زیاد بهش فشار نیاره شعاع کار هم 5 کیلومتر
پهنای باند مهیاست دکل و آنتن امنی هم مهیاست.
پیشنهاد شما برای سرور و نرم افزار های مربوطه و تجهیزات جانبی چیه و با چه قیمتی ؟
ممنون میشم من رو راهنمایی کنین

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
یه تاپیک توی بخش مقالات هست که مفصل راجبش بحث شد .

یه نگاه بندازین , احتمالا با همون ادغامش می کنم :

http://forum.persiantools.com/t85904.html

wazet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست گرامی شما یک توضیحی هم از محیط بده وضعیت دید وساختمان های بلند اگر هست اطراف خودت و غیره . از نظر تجهیزات هم اگر دید مناسب باشه و دور و اطراف شما موانع نباشه یه رادیو با پاور 1 وات مثل مایکرونت و یک انتن امنی می تونید 5 کیلومتر رو کامل پوشش بدین.

dynamics

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز
آنتن روی یک دکل 30 متری روی یک ساختمان 5 طبقه هست و تقریبآ به همه جا دید داره
من از سمت خودم آنتن و رادیو مایکرونت وصله و پهنای باند هم آمادست.
میخواستم بدونم چه سروری با چه مشخصاتی و حدود قیمت نیازه و اینکه چه تجهیزاتی رو برای یوزر ها پیشنهاد میکننین که هم بهشون فشار نیاد زیاد تو هزینه هم اینکه جواب بهشون بده.
ضمنآ چه نرم افزاری برای اکانتینک نیازه

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
دوست گرامی شما یک توضیحی هم از محیط بده وضعیت دید وساختمان های بلند اگر هست اطراف خودت و غیره . از نظر تجهیزات هم اگر دید مناسب باشه و دور و اطراف شما موانع نباشه یه رادیو با پاور 1 وات مثل مایکرونت و یک انتن امنی می تونید 5 کیلومتر رو کامل پوشش بدین.

به به استاد ...

خوب پس دیگه مشکل حله , تا زمانی که استاد waset اینجا باشن سوالای سخت آسون میشه

dynamics

Registered User
لایک‌ها
1
به به استاد ...

خوب پس دیگه مشکل حله , تا زمانی که استاد waset اینجا باشن سوالای سخت آسون میشه

sgام جناب مدیر
میشه شما این مشاوره رو با من انجام بدین؟
ضمنآ اون تاپیکی رو که معرفی نمودید مربوط به راه اندازی isp با خطوط e1 بود

wazet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت مدیر محترم و شما دوست گرامی. خوب از این جهت که شما چی سمت یوزر بزاری که هم بشه باهاش کار راه بیفته هم مشتری قیمت کمتری بده بستگی به فاصله اون یوزر با دکل هستش. حالا باز اینجا استفاده از تجهیزات متنوع هستش که بهتون 2 تا پیشنهاد میدم. اول اینکه pci کار کنید با پارابولیک پژوهش البته در این روش شما می تونی حداکثر روی 17 یا 18 متر کابل حساب کنی یعنی از انتن تا کارت شبکه اگر بیشتر از این مقدار بشه ریسک برقراری یه ارتباط پایدار بالا میره. یکی هم اینکه از رادیوهای levelone استفاده کنی که ارزون قیمت هستن نسبت به بقیه رادیو ها که یوزر نزدیک اگر تونست با همون سیگنال بگیره چه بهتر اگر نتونست می تونی انتن یاگی ارزون قیمت استفاده کنی برای یوزر راه دور هم پارابولیک پژوهش خوراکشه. پیشنهاد اول105 تا 110 تومن برای خودت تموم میشه پیشنهاد دوم هم رادیو + باکس ضد آب + آنتن پژوهش+کابل و کانکتور 160 ، 170 تومن برات آب میخوره.

wazet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد نیاز سخت افزاری سرور خوب به رسم احترام برای دوستان اهل فن در این زمینه در قسمت سخت افزار تاپیک بزنید حتما شما رو بهتر راهنمایی خواهند کرد . در مورد نیاز نرم افزاری خوب اول شما باید مشخص کنید که روی لینوکس می خوایین کار کنید یا ویندوز. نرم افزار اکانتینگ تقریبا مناسب لینوکس بیس که اکثرا داره استفاده میشه و بنده هم دارم ازش استفاده می کنم IBSng هستش که پارس پویش پشتیابی مناسبی هم ازش میکنه . روی ویندوز هم که فایروال بسیار قدرتمند ایزا هستش و نرم افزار های متنوع اکانتیگ.

بالا