برگزیده های پرشین تولز

هزینه های ماهیانت به طور میانگین چقدره؟

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
والا بنده عملا ماهیانه خرجی ندارم
i320021_papiyon.png

چون تمامی هزینه های بنده رو بانک نقدا پرداخت میکنه . یه دوستی گفت 13 ساله داره بودجه نویسی میکنه . بسیار کار زیبایی ایشون انجام میدن ایول .
i298960_ddd.gif

ولی هزینه ها رو میگم :

ماهی 150 تومن اینا پول بنزین هست
ماهی 30 تومن پول قهوه
ماهی 80 تومن سیگال :دی (ای کی بشه این لعنتی رو بزاریم کنار :()
ماهی 200 تومن هزینه لباس اینا میشه
زید و پید ندارم پ هیچی
i298960_ddd.gif
:دی
اینترنت 30 تومن
پیش پدر و مادر هستم و هنوز مجرد
i320021_papiyon.png
i320021_papiyon.png
(این جا کویت است
i320021_papiyon.png
)
آت و اشغال و خرج خونه اینا هم 150 حساب بفرمائید

این که میگم از جیبم میره : ماهیانه 2 بار باید یا امارات برم یا ارمنستان یعنی یه موقع میشه که باید فردا برم فرس ماژور :دی

همش و همش توسط بانک پرداخت میشه و من نمیفهم کی میشه
i320021_papiyon.png

ایشون رو بنده میشناسم . از دوستان نیک روزگار هستن . واقعا با مرام
i320710_kharab.gif
ایشالا همیشه اوکی و جیب پرپول و تنی سلامت داشته باشی . هورسا جان مهمترین فاکتوری که دوستان از یاد بردن بانک هست . :eh: بشین روی کلمه قشنگ فکر کن

بانک یعنی چی مرتضی

ببین برای من یه کار تو بانک جور کن من عاشق کار دولتیم تو بانک برای خانومها خوبه اگه پارتی داری من حاضرم هزینه کنم ولی یه کار دولتی داشته باشم .واقعا من کارمند نمونه ایم ها به قرآن راست میگم با پشتکار و....

ببین یعنی چی ماهی 2 بار جدی بعضی وقتها ماهی 2 بار میفرستنت دبی یا ارمنستان دمشون گرم
سیگارتم ترک کن .

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
داداش از کجا وام گرفتی به خدا یه ماهه دنبال یه جا میگردم وام بگیرم جایی نیست
حدود 3 4 میلیون میخوام اما اینا 2 میلیونم نمیدن که !!!!
بگو چی کار کردی ما هم بکنیم بلکه شد دردمونا دوا کنیم !!!

موسسه های قرض الحسنه یا محلی... البته 6 ماه باید به همان مقداری که وام می‌خوای سپرده گذاری کنی... بعدش به همون مقدار یا متوسط مانده حساب تون بهتون وام تعلق می‌گیره... پیشتر سقف نداشت اما الان طبق دستور بانک مرکزی بیشتر از 5 م وام نمیدن... خوبیش اینه که سود وام نمیدی فقط کارمزد. ضامن هم دو تا چک اشخاص می‌دی +معرف...

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
ببین یعنی چی ماهی 2 بار جدی بعضی وقتها ماهی 2 بار میفرستنت دبی یا ارمنستان دمشون گرم
سیگارتم ترک کن .

منظورش اینه که با این حساب و کتابها هزینه هاشو از سود بانک میده
ارمنستان و دوبی هم بخاطر کار خودش میره و هزینه سفر رو از سودهای بانکی پرداخت میکنه

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
ایشون رو بنده میشناسم . از دوستان نیک روزگار هستن . واقعا با مرام
i320710_kharab.gif
ایشالا همیشه اوکی و جیب پرپول و تنی سلامت داشته باشی

شما لطف داری دوست عزیز .. چند روز پیش شرمنده کردی ما رو و ممنون از کمک امیدوارم جبران کنیم D:

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
بانک یعنی چی مرتضی

ببین برای من یه کار تو بانک جور کن من عاشق کار دولتیم تو بانک برای خانومها خوبه اگه پارتی داری من حاضرم هزینه کنم ولی یه کار دولتی داشته باشم .واقعا من کارمند نمونه ایم ها به قرآن راست میگم با پشتکار و....

سیگارتم ترک کن .

هورسا من که کارمند بانک نیستم :دی
i298960_ddd.gif
. منو که همه میدونن کارم ارز هست . به خاطر شرکت هام مجبورم برم :دی
i298960_ddd.gif

هورسا جان سپرده ها میدن به راحتی منظور این بود . فقط حسابای معمولی که باهاشون کار میکنم و گردش مالیم هست :پی

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
هورسا من که کارمند بانک نیستم :دی
i298960_ddd.gif
. منو که همه میدونن کارم ارز هست . به خاطر شرکت هام مجبورم برم :دی
i298960_ddd.gif

هورسا جان سپرده ها میدن به راحتی منظور این بود . فقط حسابای معمولی که باهاشون کار میکنم و گردش مالیم هست :پی
آره بعدش فهمیدم که تاپیکتو برای محب گذاشتی میام مطالعه میکنم مرسی منم تعجب کردم گفتم مرتضی ارزی بود
مرس یاشار

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
یه دوستی گفت 13 ساله داره بودجه نویسی میکنه . بسیار کار زیبایی ایشون انجام میدن ایول .
i298960_ddd.gif
شما لطف داری دکتر جان :blush:
البته گفتم از اول 89 دارم بودجه نویسی می‌کنم و ای کاش که زودتر به این نتیجه می‌رسیدم! (13 سال مربوط به کار کردنم می‌شه)
فکر نمی‌کنم ایرادی داشته باشه که اینجا منتشر بشه... :f34r: همانا که همه با هم رستگار شویم. و احتمالا مورد استفاده سایر دوستان هم قرار بگیره... (اسمایلی پیرمرد دست به عصا!) :دی

فایل های ضمیمه

• B5saleh89-93.png
    B5saleh89-93.png
    17.7 KB · نمایش ها: 99

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
آقای اسدی عالی بود عالی مرسی

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
فوق العاده جالب و ستودنی است . دقیقا همین بحث بودجه نویسی و یادداشت برداری از خرج های روزانه کاریه که کمتر ما ایرانی ها انجامش میدیم در حالیکه توی 99 درصد کتاب های اقتصادی و روانشناسی اقتصاد هم مطرح شده و تاکید شده روش . فقط ظاهرا شما از بنامه خاصی برای اینکار استفاده میکنید یا اینکه خودتون در ورد تایپ کردید ؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
ایول
کارت درسته اسدی

هر هفته باید 2 روز برم آمل و برگردم ، تا اینجا هر هفته 45-50 تومن خرج سفر این دو روزه که میشه ماهی 200 تومان
اگر بتونم کمی خرجامو مدیریت کنم تا 35-40 هم میرسه اینطوری هر ماه 50-60 تومن به نفعم میشه و میتونم بیشتر پس انداز کنم

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
ممنون جناب اسدی
در ضمن واقعا برنامه ریزی تون خیلی عالیه
براتون ارزوی موفقیت میکنم
فقط شهرتون کجاست واون نشنیدم تو کدوم استان هست ؟

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
فوق العاده جالب و ستودنی است . دقیقا همین بحث بودجه نویسی و یادداشت برداری از خرج های روزانه کاریه که کمتر ما ایرانی ها انجامش میدیم در حالیکه توی 99 درصد کتاب های اقتصادی و روانشناسی اقتصاد هم مطرح شده و تاکید شده روش . فقط ظاهرا شما از بنامه خاصی برای اینکار استفاده میکنید یا اینکه خودتون در ورد تایپ کردید ؟

کاری که ایشون میکنه اگر واقعا بودجه مملکت رو بر اساس فرومول ایشون بنویسن و با توجه به پتانسیل اقتصادی والا کسری بودجه نداریم :eek: یه با بودجه مملکت رو ببینی که چطور نوشتن 2 دستی آدم میخواد توی سرش انگاری 1 مشت میمون نشستن این رو نوشتن :eek: . به قرآن تازه میفهم اگر از همین بچه های این فروم رو بزارن توی جاهایی که واقعا مدیریتی هست وضع این مملکت بهتر میشه . :stun:

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
وای اینجا چه خبره... ممنونم بچه ها... انگیزه هام رو چند برابر کردید...
blush.gif

* هورسا آواتار جدید مبارکه باشه... ولی چه چشای ترسناکی!
biggrin.gif

..................
* glofin عزیز توی ورد تایپ کردم... چند جا هم ازش نسخه پشتیبان دارم... :دی
good.gif

..................

* یاشار دوست خوبم، برای دانشگاه یا آش‌خوری ؟ یادش بخیر اون پلاک ممیزی منحصر به فرد، هنوزم همونه؟ :دی برای پس انداز بهتره یه حساب مسکن جوانان باز کنی..
اصن بهش به چشم قلک پولادی نگاه کن...
rolleyes2.gif
و برداشت ازش برات یه خط قرمز باشه! از همین محل صرفه جویی به راحتی می‌تونی واریز کنی... اگه از همین الان به فکر این مسائل باشی تو زندگی خیلی موفق خواهی بود.
good2.gif

...................
* جناب استار از اون جایی که قناعت، از فضیلت های مهم اخلاقی و صفات پسندیده انسانی ست... پس:
الا ای بی خبر تا كی نشینی! قناعت كن اگر مرد یقینی!
dance.gif

...................
* جناب alibati عزیز، شهرک واوان رو نمی‌شه توصیف کرد... زیر مجموعه اسلامشهر در حومه تهران، ایران، آسیا،کره زمین، کهکشان راه شیری... هستش!
mocking.gif
اما یه توضییح کوتاه بدم:

2012-01-06-15.jpg
خیلی نزدیک به اتوبان تهران ،قم هست... یعنی ما از ایستگاه مترو شاهد تا اینجا 12 تا 15 دقیقه تو مسیر هستیم... که به نسبت سایر مناطق حاشیه تهران خیلی خوبه... یه شهرک که اکثرا تعاونی شرکت ها و ادارات دولتی اینجا برای کارکنان خودشون خونه سازی کردن... یه شهرک پر از درخت های کاج! و ظاهرا هم قراره که مترو از خط 4 به ترتیب از شهرک واوان، فرودگاه، عبور و به شهرک پرند برسه... تعریف از شهرک خودمون نباشه ولی تو این اطرف نسبتا جای بهتری برای زندگی هست... تو ویکی‌مپیا یه سری عکس ازش گذاشتم

...................

* آقای دکستر به قول معروف اصن یه وضی! ...
4fvgdaq_th.gif

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
* هورسا آواتار جدید مبارکه باشه... ولی چه چشای ترسناکی!
biggrin.gif

..................
* گلفین عزیز توی ورد تایپ کردم... چند جا هم ازش نسخه پشتیبان دارم... :دی
good.gif

..................

* یاشار دوست خوبم، برای دانشگاه یا آش‌خوری ؟ یادش بخیر اون پلاک ممیزی منحصر به فرد، هنوزم همونه؟ :دی برای پس انداز بهتره یه حساب مسکن جوانان باز کنی..
اصن بهش به چشم قلک پولادی نگاه کن...
rolleyes2.gif
و برداشت ازش برات یه خط قرمز باشه! از همین محل صرفه جویی به راحتی می‌تونی واریز کنی... اگه از همین الان به فکر این مسائل باشی تو زندگی خیلی موفق خواهی بود.
good2.gif

...................
* جناب استار از اون جایی که قناعت، از فضیلت های مهم اخلاقی و صفات پسندیده انسانی ست... پس:
الا ای بی خبر تا كی نشینی! قناعت كن اگر مرد یقینی!
dance.gif

...................
* جناب alibati عزیز، شهرک واوان رو نمی‌شه توصیف کرد... زیر مجموعه اسلامشهر در حومه تهران، ایران، آسیا،کره زمین، کهکشان راه شیری... هستش!
mocking.gif
اما یه توضییح کوتاه بدم:

مشاهده پیوست 141918
خیلی نزدیک به اتوبان تهران ،قم هست... یعنی ما از ایستگاه مترو شاهد تا اینجا 12 تا 15 دقیقه تو مسیر هستیم... که به نسبت سایر مناطق حاشیه تهران خیلی خوبه... یه شهرک که اکثرا تعاونی شرکت ها و ادارات دولتی اینجا برای کارکنان خودشون خونه سازی کردن... یه شهرک پر از درخت های کاج! و ظاهرا هم قراره که مترو از خط 4 به ترتیب از شهرک واوان، فرودگاه، عبور و به شهرک پرند برسه... تعریف از شهرک خودمون نباشه ولی تو این اطرف نسبتا جای بهتری برای زندگی هست... تو ویکی‌مپیا یه سری عکس ازش گذاشتم

...................

* آقای دکستر به قول معروف اصن یه وضی! ...
4fvgdaq_th.gif
آقا اجازه هست از امضات یه چیزی بدزدم؟

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
اسدی جان مگه چشاش چشه؟به این خوجلی
میگم این عکسه که جاش خیلی خوبه
من چه جوری بیام اونجا خونه بگیرم
قیمتها چه جوریه

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
جناب alibati عزیز، شهرک واوان رو نمی‌شه توصیف کرد... زیر مجموعه اسلامشهر در حومه تهران، ایران، آسیا،کره زمین، کهکشان راه شیری... هستش! اما یه توضییح کوتاه بدم

ممنون ! باید خوبی باشه به نظر من خونه که برای خود ادم باشه و خودش خریده باشه حتی اگه 20 متر هم باشه ارزش داره
می تونم بپرسم شما چند سالتونه ؟
اسدی جان مگه چشاش چشه؟به این خوجلی
میگم این عکسه که جاش خیلی خوبه
من چه جوری بیام اونجا خونه بگیرم
قیمتها چه جوریه
هورسا تو به همه میگی بیاین کرج خودت میگی بیام اونجا ؟

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
ممنون ! باید خوبی باشه به نظر من خونه که برای خود ادم باشه و خودش خریده باشه حتی اگه 20 متر هم باشه ارزش داره
می تونم بپرسم شما چند سالتونه ؟

هورسا تو به همه میگی بیاین کرج خودت میگی بیام اونجا ؟

آخه الان عکسو دیدم خوشم اومد میخوام کلا مظنه دستم باشه ببینم چه خبره
با چقدر میشه خرید

بالا