برگزیده های پرشین تولز

هشدار: انقضاء مجوز امنیتی بانک صادرات و بزودی بانک پارسیان

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
مراقب باشید، certificate امنیتی که توسط اون می تونید بصورت ایمن به حساب کاربری خودتون و کلا امور بانکی انجام بدید مربوط به بانک صادرات انقضاء پیدا کرده و بانک پارسیان هم اگر چک کنید میبینید که تا یک هفته دیگه باطل خواهد شد . بقیه بانکها رو چک نکردم ولی این دو مورد چون کارم افتاده بود متوجه شدم . خطرش چیه؟ عین همون قضیه هک شدن مجوزهای فیس بوک و ... که در نهایت این وسط میتونن (هکرها و سوء استفاده کنندگان) مشخصات یوزر/پسورد هنگام وارد کردن بدست بیارند و بعد شما رو پاس بدهند به پنل خود بانک.
بقیه بانکها رو هم چک کنیم ببینیم وضعیت چطوره :(

o6oyp1d4ykidgolnmqx.gif

rsmy2vi1y892gyhmab.gif

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بانک صادرات مشکلی نداره چون دستگاه رمز داره و رمز هر دفعه عوض میشه

هکر حتی الان رمز شما رو بدونه 2 دقیقه بعد بدردش نمیخوره

ولی پارسیان چرا.. مواظب باشید.به هر دو بانکه هم اطلاع بدید

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
فکر کنم صادرات چون تحریم شده نمیتونه بره certificate بخره، البته این برداشت من هست مگر اینکه سهل انگاری مسئول مربوط باشه! در هر صورت برای بانک همچین موردی مایه آبروریزی هست!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,744
issued by BSI Certificate
خودش به خودش مجوز داده برای همین هم valid نیست. سر تاریخ هم تمدید میکنن چون خودشون صادرکننده مجوزن.
در مورد پارسیان هم اگر احتمالا تمدید نکنن مشکل خاصی بوجود نمیاد فقط valid نمیشه و خطا میده منتها اطلاعات رمزگذاری میشه.

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
چه حرغفايي ميزنيد هنوز كه باطل نشده از كجا ميدونيد تمديد نكردن شايد تمديد كردن اما سر روز و ساعت انقضا قبلي بعدي فعال ميشه

بالا