خرید بک لینک

هشدار گارانتی آلبالو کامپیوتر نخرین

شروع موضوع توسط SOHR4B ‏8 آپریل 2013 در انجمن موضوعات متفرقه - مرتبط با کامپيوتر

1. SOHR4B

SOHR4B Registered User

سلام به همه دوستام
    پیشاپیش مدیران خواهشا اگه جای تاپیک اینجا نیست پاکش نکنین انتقال بدین لطفا
    اقا ما چند سال پیش 4 گیگ رم crusal allistix گرفتیم اون موقع هم یه مقداری بیشتر واسه گارانتی البالو دادیم که به اصلاح لایف تایم بود
    حالا بعد از مدتی 2 گیگ از این رما مشگل پیدا کرده بردم گارانتی شرکت میگه ساخت این رم دیسکانتیو هست و ما هم دیگه گارانتی نمیکنیم و باطله گارانتی میگم بابا اون زمان به من گفتن لایف تایم خوب نمیخواستین ساپورت کنین تاریخ میزدین روش میگفتین 3 سال
    کلی حرف اخرشم این شد که به ما ربطی نداره برو پیش هر کی که ازش خرید کردی بگو لایف تایمه الانم رمم رو میخوام تلفنم رو قطع کرد
    خواستم در جریان باشین با طناب پوسیده تو چاه نرین

farahabad, ctcn8311885, hjj_kh و 12 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. helijoop

helijoop Registered User

صحبتشون درست بوده منظور از لایف تایم یعنی تا زمانی که تولید میشه گارانتی هست، حالا تکنولوژی سریع پیشرفت کرده و قطعه دیگه تولید نمیشه مشکل ما هست.

clickestan, miladgraph و max_3d از این نوشته تشکر کرده اند.
  4. SOHR4B

SOHR4B Registered User

عزیزم اون چیزی که شما دیسکانتینیو هست نه لایف تایم
    لایف تایم یه چیزی تو مایه های همیشه هست بالاخره من رو باید راضی کنه نه اینکه بگه من کاری نمیتونم براتون بکنم برو هر کاری میتونی بکن

mnajafabadi, miladgraph و crzy4asus از این نوشته تشکر کرده اند.
  5. oooomiid64

oooomiid64 کاربر تازه وارد

خیر دوست عزیز تا زمانی که تولید میشه گارانتی هست شما هم الان با یه پست دارید جو میدید با ابروی یه شرکت بزرگ باری میکنید یکم منطقی باشید

miladgraph از این نوشته تشکر کرده است.
  6. all4sell

all4sell Registered User

ماشالله البالو چقدر طرف دار داره

miladgraph, crzy4asus و SOHR4B از این نوشته تشکر کرده اند.
  7. SOHR4B

SOHR4B Registered User

ابروی یه شرکت با رفتار خودش سنجش میشه نه با یه پست من
    به هر حال من گفتم که دوستان هم در جریان باشند

clickestan, miladgraph و pouya654 از این نوشته تشکر کرده اند.
  8. phoenix_i06

phoenix_i06 Registered User

باید شرایط گارانتی رو ببینید، اینکه تولیدش متوقف بشه لزوما به معنی پایان مسئولیت نیست:

Lifetime warranty
    A lifetime warranty is usually a guarantee on the lifetime of the product on the market rather than the lifetime of the consumer.[6] If a product has been discontinued and is no longer available, the warranty may last a limited period longer. For example:
    the Cisco Limited Lifetime Warranty currently lasts for five years after the product has been discontinued.
    HP Networking products lifetime warranties last for as long as you own the product.

clickestan, AslanSalarkia, reza76622201 و 14 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  9. SOHR4B

SOHR4B Registered User

بله دوست من ولی گارانتی البالو هیچیزی رو هنگام فروختن ذکر نکرده بود و هیچ جای رم هم چیزی مبنی بر تاریخ نداره

10. ali_tk

ali_tk Registered User

فکر کنم.باید مدل جایگزین میدادن. البته به قول شما باید نو شرایط گارانتی ذکر میکردن
    آلبالو از قدیمی های این بازاره ولی با ابن اوضاع دلار خیلی ازین شرکت ها متضرر شدن واسه همین حتی معروف هاشونم چاره ای جز پیچوندن مشتری ندارن

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

clickestan, SOHR4B, koroosh_kabir و 1 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  11. oooomiid64

oooomiid64 کاربر تازه وارد

رفتار بدی با شما نداشتند و حرفه ای دارن کار میکنن خواسته شما نامعقول هست

12. max_3d

max_3d فروشنده معتبر [؟]

شاید بی ربط نباشه دیروز شخصا رفتن ساختم عظیم و گرانقیمت آواژنگ .......رفتم ولی وقتی وارد شدم چشمتان روز بد نبینه کلا بخش فروش کاملا تعطیل بود تمام دکورها خالی از جنس بود و قتی گفتم جریان چیه چرا اواژنگ مثل خانه ارواح میمونه گفتن به خاطر ارز اینجور بحثها آوازنگ هم داره از هم میپاشه .حسابش کن اواژنگ این گارانتی دهنده قوی داره ایطوری بال بال میزنه دیگه آلبالو جای خود داره................

clickestan, عبدالصمد, helijoop و 1 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  13. ARMIN-F4

ARMIN-F4 Registered User

تا وقتی میخوان جنسشونو بفروشن گارانتیشون مادام العمره، وقتی ام خرشون از پل گذشت مارو بخیرو شمارو بسلامت ...

clickestan, farahabad, Dr.Goebbels و 3 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  14. SOHR4B

SOHR4B Registered User

والا ما بقیه گارانتی ها هم برخورد داشتیم و دیدیم که حداقل کار مشتری رو راه میندازن
    حالا معقول ویا غیر معقول بودن خواسته من رو دیگه بچه های فروم تصمیم بگیرم ولی به نظرمن کسی که یه کاری رو میکنه و یاه حرفی رو میزنه باید بهش عمل کنه نه مثل این شرکت فقط به فکر فروش خودش باشه
    همون موقع میتونست بگه 1 سال یا اصلا بدون گارانتیه یا تا زمانی که تولید میشه نه لایف تایم
    والا راستشو بخوای من با اواژنگ 3 -4 بار کار کردم خدایی همیشه هم راضی بودم و هیچوقت منو لنگ نذاشتن حتی یه بار یه مادربرد داشتم که 3 سال گارانتی داشت و تو ماه اخر خراب شد خیلی معقولانه گفتن این مادر برد دیگه تولید نمیشه و ما میتونیم جای این مادر برد این رو تقدیم کنیم منم تشکر کردم و مادربرد جدید گرفتم
    به حر حال بحث اطلاع رسانی بود که دوستان دیگه مشکلی براشون پیش نیاد

Dr.Goebbels, Saeed1366, max_3d و 1 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  15. galaxysky

galaxysky Registered User

همونطور که دوستان گفتن لایف تایم یعنی تا وقتی تولید میشه و یه مدت هم بعدش که این یه مدت رو تو ایران میگن تا اون وقت که تو بازار رم موجود باشه نه این که شما 100 سال دیگه هم ببرید بگید لایف تایمه ! حالا نمیدونم خرید رم شما مال چند وقت پیش هست . این تو همه دنیا همینه نه فقط گارانتی آلبالو برادر

miladkalantar, helijoop و SOHR4B از این نوشته تشکر کرده اند.
  16. develop

develop کاربر تازه وارد

حق با این دوستمون هست
    بهرحال گارانتی ها مطابق انچه تعهد میدن باید متعهد باشن و در هر شرایطی پاسخگو باشن و رضایت مشتری رو جلب کنن نه اینکه مشتری رو اذیت کنن و ناراضی
    من خودم هیچگاه پول بابت گارانتی نمیدم یه لب تاپ گرفتم فرشندش خودش رو کشت با گارانتی بمن بفروشه من نخریدم چو دردسر گارانتی همون اندازه ای هست که بخای با هزینه شخصی مشکل رو برطرف کنی ( البته تو ایران )

17. AMD.POWER

AMD.POWER مدیر بخش سخت افزار مدیر انجمن

وقتي اين رم توليد نميشه به معناي پايان گارانتي هست . لايف تايم معناي درستش تا زمان توليد جنس ميباشد . كه متوسط 3 تا 4 سال هست . شما به خود شركت كروشيال هم ايميل بزنيد اونهام همين حرف آلبالو رو ميزنن

afshin_ms و SOHR4B از این نوشته تشکر کرده اند.
  18. Sasameki

Sasameki Registered User

تقصیر خودته برادر من که به این حرفها و وعده های شرکت های گارانتی دهنده اعتماد کردی. از بین این گارانتی ها من فقط از یکیشون تجربه خوبی دارم که اونم مال خیلی وقت پیشه مال شرکت شاب. ازشون یه مادربرد Abit خریده بودم ایراد داشت (بعدا معلوم شد سالم بوده من اشتباه نصب کرده بودم) بردم میدون آرژانتین کلی کارمند و تجهیزات داشتن توی یه سالن بزرگ. خیلی محترمانه گفتن بشینید چای و پذیرایی و ... خلاصه مادربرد رو جلوی خودم با دستگاه تست کرد و بعد نیم ساعت گفت هیچگونه ایرادی نداره. رفتم خونه متوجه شدم موقع اسمبل سیستم فن کیس رو اشتباهی نصب کرده بودم یعنی 12 ولت رو زده بودم به 5 ولت و برعکس! واسه همینم هی سیستم ریست میشد!
    همون یه شرکت درست حسابی هم الان انگار مدتهاست دیگه بسته شده نیستش.

SOHR4B از این نوشته تشکر کرده است.
  19. kima

kima Registered User

لایف تایم معنیش این نیست که 55 سال دیگه شما دستگاه رو ببرید بگین خراب شده اونا هم یکی دیگه بهتون بدن که
    البته باید زمان معین کنن تا اینکه بنویسن لایف تایم اما معمولا تا پایان زمان تولید دستگاه ملاک هست

AMD.POWER و SOHR4B از این نوشته تشکر کرده اند.
  20. SOHR4B

SOHR4B Registered User

دوست من حرف شما و بقیه دوستان همگی درست ولی شرکت نباید تاریخ رو اعلام کنه موقع فروش؟
    مثل مادربرد؟
    میگه3 سال گارانتی داره حالا اومدیم یه تولید 6 ماه تموم شد یعنی همون 6 ماه گارانتی داره؟

21. AMD.POWER

AMD.POWER مدیر بخش سخت افزار مدیر انجمن

ميدوني متاسفانه به دليل عدم هماهنگي سيستم ماركتينگ و R&D اين مورد تو ايران رخ ميده و مختص اين شركت نيست .
    كلا لايف تايم اگر بخواهيم علمي بازش كنيم . به معناي اين هست تا زماني جنس در ماركت هست اين جنس شامل گارانتي ميشه . يعني تا زمان عمر محصول .سختگيري تو محصول هايي كه خط توليد گرانتري داره به خاطر كيفيت محصول بيشتره .

SOHR4B از این نوشته تشکر کرده است.
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی