برگزیده های پرشین تولز

هشدار گارانتی آلبالو کامپیوتر نخرین

SOHR4B

Registered User
لایک‌ها
452
ميدوني متاسفانه به دليل عدم هماهنگي سيستم ماركتينگ و R&D اين مورد تو ايران رخ ميده و مختص اين شركت نيست .
كلا لايف تايم اگر بخواهيم علمي بازش كنيم . به معناي اين هست تا زماني جنس در ماركت هست اين جنس شامل گارانتي ميشه . يعني تا زمان عمر محصول .سختگيري تو محصول هايي كه خط توليد گرانتري داره به خاطر كيفيت محصول بيشتره .

خوب قربونت برم منم حرفم همینه خوب وقتی فروشنده یه محصول میاد با قیمت خیلی بالاتر از محصولات مشابه تو زمان خودش میده بیرون و به خاطر کیفتی که میگه داره گارانتی لایف تایم براش مشخص میکنه نباید پشتیبانی کنه؟
اقا بیاد بگه گارانتی 3 ماه پشتیبانی هم تا 6 ماه وسلام اون موقع خریدار تکلیف خودش رو میدونه ولی وقتی میاد تو بوق کرنا میکنه و تبلیغات زیاد و این داستانا فقط میخواد جنس بفروشه یا داره کلاه برداری میکنه غیر از اینه؟
قضاوت با شما
وگرنه یه رم اصلا ارزش این حرفا رو نداره بحث گارانتیه که ادم میخواد بهش اعتماد کنه و خرید کنه منم تجربم رو در اختیار بقیه دوستان گذاشتم تا وقت خرید این مطالب رو هم مد نظر داشته باشن

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
بحث شركت نيست . بحث تعريف نشدن درست گارانتي لايف تايم در مورد فلش و رم به كاربران هست . همه دنيا ميدونند گارانتي لايف تايم يعني تا زماني كه جنس توليد ميشه محصول قابل تعويض هست .

SOHR4B

Registered User
لایک‌ها
452
بحث شركت نيست . بحث تعريف نشدن درست گارانتي لايف تايم در مورد فلش و رم به كاربران هست . همه دنيا ميدونند گارانتي لايف تايم يعني تا زماني كه جنس توليد ميشه محصول قابل تعويض هست .

دوست من فرمایش شما درسته ولی خوب شما اینجا رو نگاه کن
With respect to Crucial Ballistix products, Micron Consumer Products Group warrants to the original end customer of its products specified below that its products are free from defects in material and workmanship affecting form, fit, and function. All such products sold will meet the datasheet specifications as found on its Web page (Crucial Ballistix high-performance memory). Any claim made alleging that any product fails to conform to the foregoing warranty may be made only by the end customer who purchased such product and only while such customer owns such product. Micron Consumer Products Group, at its option, will repair, replace, or provide a credit or refund of either the original purchase price or fair market value, whichever is lower, of any product that is determined by Micron Consumer Products Group to be defective. Some system configurations may not be designed to operate or may not operate at the published Crucial Ballistix memory speed and timing settings. Overclocking, running your system faster than the speed for which it was designed or the published speed, or otherwise modifying your system timing may result in damage to computer components, and Micron Consumer Products Group disclaims any and all liability for such damage.
میگه تا زمانی که برای فروش باشه
اینم لینک فروش خود شرکت
منبع رو هم از خود سایت تولید کننده گذاشتم
حالا بازم حرفم غیر منطقیه؟
دارم با خود شرکت اصلی مکاتبه میکنم اگه جواب دادن حضور بزرگان عرض میکنم
اگرم جواب ایرانیا رو ندادن که هیچی دیگه خر ما از کره گی دم نداشت میشه

SOHR4B

Registered User
لایک‌ها
452
سلام به همه
اینم برای دوستانی که میگن لایف تایم معنی نداره
Hello Sohrab,

Thank you for contacting Crucial. Unfortunately we are unable to ship to Iran and thus we can't fulfill your warranty request. You may want to take the memory back to where you bought it. I do apologize about the inconvenience and hope that you have a great day.

If you have further questions, please visit the Crucial Community at Memory (RAM) upgrades, usb drives, solid state drives (SSD) at Crucial.com. For sales questions, try our online chat service at Crucial.com - Contact Customer Service. Our hours are Monday through Friday from 7 a.m. to 6 p.m. (Mountain Time). At Crucial, we are committed to providing high-quality products and reliable service and support.

STEVEN METZGER
Sales & Support Representative
Tel: (800) 336-8896 (US & Canada only)
Tel: (208) 363-5790
Fax: (208) 363-5501
mailto:[email protected]
Website: RAM Memory Upgrade: Dell, Mac, Apple, HP, Compaq. USB drives, SSD at Crucial.com

badform

Registered User
لایک‌ها
97
تقصیر خودته برادر من که به این حرفها و وعده های شرکت های گارانتی دهنده اعتماد کردی. از بین این گارانتی ها من فقط از یکیشون تجربه خوبی دارم که اونم مال خیلی وقت پیشه مال شرکت شاب. ازشون یه مادربرد Abit خریده بودم ایراد داشت (بعدا معلوم شد سالم بوده من اشتباه نصب کرده بودم) بردم میدون آرژانتین کلی کارمند و تجهیزات داشتن توی یه سالن بزرگ. خیلی محترمانه گفتن بشینید چای و پذیرایی و ... خلاصه مادربرد رو جلوی خودم با دستگاه تست کرد و بعد نیم ساعت گفت هیچگونه ایرادی نداره. رفتم خونه متوجه شدم موقع اسمبل سیستم فن کیس رو اشتباهی نصب کرده بودم یعنی 12 ولت رو زده بودم به 5 ولت و برعکس! واسه همینم هی سیستم ریست میشد!
همون یه شرکت درست حسابی هم الان انگار مدتهاست دیگه بسته شده نیستش.

شرکت شاب هنوزم هست
http://shobtech.com

badform

Registered User
لایک‌ها
97
سلام به همه
اینم برای دوستانی که میگن لایف تایم معنی نداره

جناب من در ایران گارانتی لایف تایم واقعی ( مادامالعمر) سراغ دارید؟ که آلبالو دومیش باشه؟
به نظر منم هم حق با شماست و هم با شرکت...مشکل اینه که به من و شما معنی این نوع گارانتی که تا زمان تولید هست را نگفتن و فروشندگان از عبارت "لایف تایم" برداشت غلطی را به مشتری می دهند در جهت فروش محصولات....
تاپیک مفیدی بود و ممنون که تجربه تلختون را با ما در میان گذاشتید.

ghazal-m

Registered User
لایک‌ها
42
گارانتی البالو جز گارانتی های معتبر قطعات نیست ولی در کل باید ببینید واقعا این رم دیگه تولید میشه یا نه اگر نمیشه حق با اونهاست

SOHR4B

Registered User
لایک‌ها
452
دوست عزیز پاسخ خود شرکت کروشال رو براتون گذاشتم

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,697
رفیق شما چه دل خوشی داری. من یه رایتر IDE پلکستور با گارانتی سازگار گرفتم. مثلا سازگار رو همه به معتبر بودن میشناسن. رایتر بعد از 6 ماه از کار افتاد و کلا دیگه نه دیسک میخوند نه رایت میزد. کلا توس سیستم هم شناخته نمیشد.

رایتر رو دادیم گارانتی , در این بین هم زد اوضاع دلار کشمشی شد و دلار شد 2500 (سری اول گرونی دلار) . خلاصه بعد از 3 ماه معطلی از شرکت زنگ زدن که شرکت رایتر نداره به شما بده پولتون رو بهتون پس میده :blink:

میدونی چرا ؟ چون رایتر IDE پلکستور با گرونی دلار شده بود 80 تومن اون موقع. در صورتیکه من رایتر رو 35 تومن خریده بودم. اینم از گارانتیه معتبرش. اونوقت شما چه انتظاری داری.

تازه فقط این نیست که , دو هفته پیش میخواستم رایتر بخرم , تمام بازار رضا و ایران رو زیر و رو کردم رایتر پلکستور فقط گارانتی آواژنگ بود اون فقط 3 ماه از گارانتیش باقی مونده بود !!

رایتر رو خریدم روش رو نگاه میکنم می بینم زده Manufacture Date : 2011 :blink:

یعنی شرکت محترم آواژنگ رایترها رو وارد کرده با دلار 1000 تومنی بعد گارانتی کرده , بعد یهو اوضاع دلار کشمشی شده , شرکت هم جنس رو خوابونده تو انبار , بعد الان دیده داره گارانتیش تموم میشه جنس رو پخش کرده تو بازار اونم فقط با سه ماه گارانتی

SOHR4B

Registered User
لایک‌ها
452
رفیق شما چه دل خوشی داری. من یه رایتر IDE پلکستور با گارانتی سازگار گرفتم. مثلا سازگار رو همه به معتبر بودن میشناسن. رایتر بعد از 6 ماه از کار افتاد و کلا دیگه نه دیسک میخوند نه رایت میزد. کلا توس سیستم هم شناخته نمیشد.

رایتر رو دادیم گارانتی , در این بین هم زد اوضاع دلار کشمشی شد و دلار شد 2500 (سری اول گرونی دلار) . خلاصه بعد از 3 ماه معطلی از شرکت زنگ زدن که شرکت رایتر نداره به شما بده پولتون رو بهتون پس میده :blink:

میدونی چرا ؟ چون رایتر IDE پلکستور با گرونی دلار شده بود 80 تومن اون موقع. در صورتیکه من رایتر رو 35 تومن خریده بودم. اینم از گارانتیه معتبرش. اونوقت شما چه انتظاری داری.

تازه فقط این نیست که , دو هفته پیش میخواستم رایتر بخرم , تمام بازار رضا و ایران رو زیر و رو کردم رایتر پلکستور فقط گارانتی آواژنگ بود اون فقط 3 ماه از گارانتیش باقی مونده بود !!

رایتر رو خریدم روش رو نگاه میکنم می بینم زده Manufacture Date : 2011 :blink:

یعنی شرکت محترم آواژنگ رایترها رو وارد کرده با دلار 1000 تومنی بعد گارانتی کرده , بعد یهو اوضاع دلار کشمشی شده , شرکت هم جنس رو خوابونده تو انبار , بعد الان دیده داره گارانتیش تموم میشه جنس رو پخش کرده تو بازار اونم فقط با سه ماه گارانتی
خوب دوست من منو شما اگه اطلاع رسونی نکنیم درست میشه؟یه سری دیگه هم میرن میخرن میشن مثل ما
نمیشن؟

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
اصلا انگار همون قطعه دست دوم از دوست و آشنا بخریم بهتره فعلا!

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
دوستان ول کنید گارانتیو اینو ببینید یوزر محروم خورسند14 اینجا پست داده:
oooomiid64

خیر دوست عزیز تا زمانی که تولید میشه گارانتی هست شما هم الان با یه پست دارید جو میدید با ابروی یه شرکت بزرگ باری میکنید یکم منطقی باشید

و حالا امضامو ببینید به چه روزی افتاد تا درسی باشد برای همه کلاهبرداران....

Piman

Registered User
لایک‌ها
78
  
برو سوئیس شکایت کن !!!

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
عزیزم اون چیزی که شما دیسکانتینیو هست نه لایف تایم
لایف تایم یه چیزی تو مایه های همیشه هست بالاخره من رو باید راضی کنه نه اینکه بگه من کاری نمیتونم براتون بکنم برو هر کاری میتونی بکن

دوست عزیز منظور از لایف تایم، همین هست!
بیشتر فلش مموری ها هم اینطوری هست! حتی روی کارت گارانتی بعضی هاشون این مورد بصورت تذکر نوشته شده که منظور از لایف تایم تا زمانی هست کمه قطعه تولید میشه!

SOHR4B

Registered User
لایک‌ها
452
دوست عزیز منظور از لایف تایم، همین هست!
بیشتر فلش مموری ها هم اینطوری هست! حتی روی کارت گارانتی بعضی هاشون این مورد بصورت تذکر نوشته شده که منظور از لایف تایم تا زمانی هست کمه قطعه تولید میشه!
بعله دوست من شما میگی به عنوان تذکر درسته ولی رو رمهای من فقط یه لیبل گارانتی بود نه کارتی نه تذکری نه پیزه دیگه ای
جوابیه خود شرکت کروشال رو هم گذاشتم مه شرکت موضف به تعویضش بوده

Dr.Matin

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
270
گارانتی در ایران معنایی نداره داداش اینو یادت باشه .فقط دلخوشیه و یه پول اضافه که تو جیبت سنگینی کرده.

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
سلام
آلبالو کامپیوتر خیلی خیلی کارش درسته .
من از قدیم باهاشون کار می کردم و به جرات زمانی که خیلی شرکتهای به اصطلاح بزرگ جواب تلفن ما رو نمی دادن تیم آلبالو و مدیرانش اقایان خوش قلب با سخاوتمندی هم راهنمایی می کردن و هم قیمت های خوبی می دادن و گارانتیشونم حرف نداشت :)
زنده باد آلبالو کامپیوتر ♥

SOHR4B

Registered User
لایک‌ها
452
سلام
آلبالو کامپیوتر خیلی خیلی کارش درسته .
من از قدیم باهاشون کار می کردم و به جرات زمانی که خیلی شرکتهای به اصطلاح بزرگ جواب تلفن ما رو نمی دادن تیم آلبالو و مدیرانش اقایان خوش قلب با سخاوتمندی هم راهنمایی می کردن و هم قیمت های خوبی می دادن و گارانتیشونم حرف نداشت :)
زنده باد آلبالو کامپیوتر ♥
دوست من شما که زنده باد میکنی بی زحمت به دوستاتون بگو این دوتا رم ما رو هم تعویض کنن ما هم بیایم بگیم زنده باد

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
والا من شرکتهای درست و حسابی که گارانتی بوده رفتم وقتی یه چیزی لایف تایم گارانتی کردن و اون جنس دیسکانتینیو شده با گرفتن ما به تفاوت با مدل بالاترش جایگزین میشه..
و بنظرم الان اگه شرکت آلبالو شرکت درست و حسابی بود باید با مدل بالاترش جایگزین میکرد که متاسفانه نکرده...

بالا