برگزیده های پرشین تولز

هــــــارد مکستور اکسترنـــــال 500 گیگ 55 تــــــــــومان

frog

Registered User
لایک‌ها
36
حضوری خوده شیراز .

من می خوام .

Dr.Amin Gholi

Registered User
لایک‌ها
32
40 نقد می خوام
به شرط اینکه یک عکس دیگه آپ کنید و روی هارد یک کاغذ بزاریدکه روش یک کلمه فارسی نوشته شده باشه ! (واسه اعتماد سازی :دی)

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
40 نقد می خوام
به شرط اینکه یک عکس دیگه آپ کنید و روی هارد یک کاغذ بزاریدکه روش یک کلمه فارسی نوشته شده باشه ! (واسه اعتماد سازی :دی)

عجب تئوری های جالبی :blink:
فکر نکنم دیگه ایشون تشریف بیارند

Dr.Amin Gholi

Registered User
لایک‌ها
32
عجب تئوری های جالبی :blink:
فکر نکنم دیگه ایشون تشریف بیارند

بله برادر سیروس, چون میدونی از این عکسها در اینترنت زیاد هست واسه این گفتم.
connie_mini_oldman.gif

حالا نباید بدبین بود
connie_mini_buck.gif

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
ای ول
با این پستت خیلی حال کردم

آخه رضا جان این هم راه خوبی نیست مثلا من نوعی میام یه 8800 میخرم 800 تومن کلی عکس هم میگذارم و میگم واسه فروشه اصلا خودمم وای میسم کنارش بهش تکیه میدم عکس میندازم :D بعد میگم آقا 800 تومن رو 200
3 نفر هم که بیاند 200 رو بریزند میشه 600 بعدم گوشیو که مثلا 800 خریدم تو بازار میفروشم 600 اینجوری چقدر کاسبم ؟؟؟

فردا میام یه آی دیگه میسازم و یه کالای دیگه..............

تو خیال خودم میگم 1 نفرم که طمع کنه گول بخوره کافیه بعد یه مدت صبر میکنم با یه آی دی دیگه این روال کاری آقا فرشاد بود بعید نیست بازم جناب بافنده بخواد خیال ببافه :D:D

ولی مطمئن باشید آقا فرشاد هیچ وقت من رو فراموش نمیکنه بدجوری حالشو گرفتم اگه اینو بخونه بازم بدو بیراه میگه
بهش ثابت کردم خیلی هم زرنگ نیست ;);)

در آخر معیارتون عکس یا حتی پست های بالا نباشه اول طرف مورد معامله رو خوب بشناسید حتی اگه شده معامله 10 تومن باشه

لا اقل آماره فروشنده یا خریدار رو از 2 3 کاربر دیگه بپرسید نه بعنوان ضمانت چون هیچ کسی کسی دیگرو تضمین نمیکنه حتی دوستانی که به منم پ خ دادند که فولانی رو تائید میکنی فقد گفتم باهاش معامله داشتم مشکلی نبوده و.. ولی همین هم خوبه لا اقل می دونید کارش این نیست یوزر معمولیه خدایی نکرده کلاه بردار نیست

موفق باشید

Dr.Amin Gholi

Registered User
لایک‌ها
32
آخه رضا جان این هم راه خوبی نیست مثلا من نوعی میام یه 8800 میخرم 800 تومن کلی عکس هم میگذارم و میگم واسه فروشه اصلا خودمم وای میسم کنارش بهش تکیه میدم عکس میندازم :D بعد میگم آقا 800 تومن رو 200
3 نفر هم که بیاند 200 رو بریزند میشه 600 بعدم گوشیو که مثلا 800 خریدم تو بازار میفروشم 600 اینجوری چقدر کاسبم ؟؟؟

تو خیال خودم میگم 1 نفرم که طمع کنه گول بخوره کافیه بعد یه مدت صبر میکنم با یه آی دی دیگه این روال کاری آقا فرشاد بود بعید نیست بازم جناب بافنده بخواد خیال ببافه :D:D

ولی مطمئن باشید آقا فرشاد هیچ وقت من رو فراموش نمیکنه بدجوری حالشو گرفتم اگه اینو بخونه بازم بدو بیراه میگه

در آخر معیارتون عکس یا حتی پست های بالا نباشه اول طرف مورد معامله رو خوب بشناسید حتی اگه شده معامله 10 تومن باشه

لا اقل آماره فروشنده یا خریدار رو از 2 3 کاربر دیگه بپرسید نه بعنوان ضمانت چون هیچ کسی کسی دیگرو تضمین نمیکنه حتی دوستانی که به منم پ خ دادند که فولانی رو تائید میکنی فقد گفتم باهاش معامله داشتم مشکلی نبوده و.. ولی همین هم خوبه لا اقل می دونید کارش این نیست یوزر معمولیه خدایی نکرده کلاه بردار نیست

موفق باشید

تایید میشه !:lol:

Ali_PayamPor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا براي همتون متاسفم كه منو با يك عده از افراد سود جو مقايسه ميكنيد بنده يك هارد ميخواستم بفروشم تهمت هم خوردم واقعا ببرم به مغازه بفروشم بهتر ازاينه كه بيام با يك عده از افراد كم درك و برخي افرادي كه ارزش ندارن باهاشون صحبت كرد بفروشم تاسف خوردن كمترين كاريست كه از من بر مياد

موفق باشيد

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
واقعا براي همتون متاسفم كه منو با يك عده از افراد سود جو مقايسه ميكنيد بنده يك هارد ميخواستم بفروشم تهمت هم خوردم واقعا ببرم به مغازه بفروشم بهتر ازاينه كه بيام با يك عده از افراد كم درك و برخي افرادي كه ارزش ندارن باهاشون صحبت كرد بفروشم تاسف خوردن كمترين كاريست كه از من بر مياد

موفق باشيد

داداش به ما هم حق بده با این تعداد پستی که داری نمیشه اعتماد کرد
شما بیا اعتماد کن بفرست من به محض رسیدن پولتو واریز میکنم

mr.slim

Registered User
لایک‌ها
5

موفق باشيد

برادر تو کدوم شهری. هر شهری هستی مارکوپولو میشم میام ازت حضوری میگرم

هستی؟:blink::blink:

Roy@l

Registered User
لایک‌ها
123

موفق باشید
عجب توضیحات کاملی
بزن وان دست قشنگ رو

(سیروس بیا ازون قرص خوبا بهت جایزه بدم)

Roy@l

Registered User
لایک‌ها
123
بابا بنده خدا گناه داره
انقدر نامردی نکنین

قبول که PT پر از دزد هستش

اما همه که میستن

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219

موفق باشيد
علي اقا از طرف خودم و ديگر بچه ها از شما عذر(درست نوشتم) خواهي ميكنم :blush:
اين پستو اگه نميزدم خوابم نمي برد ، پستت خيلي تاثير گذار بود
ولي قبول كن پستات يه طوري غلط انداز بود،اميدوارم هاردتو به قيمت دلخواه بفروشي
و در اينده معامله هاي زيادي با بچه هاي فروم داشته باشي
موفق باشي :rolleyes: :happy:

mehdi.pure

Registered User
لایک‌ها
59
اگه اول هارد رو میفرستین بعد از چک کردن ، پول رو براتون واریز کنم من خریدارم،
چون هم تعداد پست هاتون کمه و هم با 20 پست 5 تا تاپیک استارت زدین و تو تاپیکهاتون تناقض دیده میشه، خلاصه اگه با این شرایط فروشنده هستین من خریدارم، چند نفری هم میتونم واسه تایید معرفی کنم. منتظر جوابتونم.

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
اگه اول میفرستی منم هستم بهم پ.خ بزن کنار میایم

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
جالب تر از اینکه یک سری کاربر با پست کمتر از خود یوزر فروشنده که اعتمادی به خودشون نیست جسارت نشه تقاضای ارسال کالا رو دارن .:دی
اگر میشه و هنوز مایل به فروش هستید بگید کجای شیرازید تا حضوری برای خرید اقدام کنم (پخ بدید شاید اینجا کم بیام )

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
اگه اول هارد رو میفرستین بعد از چک کردن ، پول رو براتون واریز کنم من خریدارم،
چون هم تعداد پست هاتون کمه و هم با 20 پست 5 تا تاپیک استارت زدین و تو تاپیکهاتون تناقض دیده میشه، خلاصه اگه با این شرایط فروشنده هستین من خریدارم، چند نفری هم میتونم واسه تایید معرفی کنم. منتظر جوابتونم.

داداش به ما هم حق بده با این تعداد پستی که داری نمیشه اعتماد کرد
شما بیا اعتماد کن بفرست من به محض رسیدن پولتو واریز میکنم

تعداد پستای شما بالاست و کاربر 2005 هم هستید :lol:

بالا