برگزیده های پرشین تولز

هلیکوپتر و هواپیما کنترلی

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
اینکه می گید خطر ناکه یعنی چی ؟ ممکنه به انسان صدمه بزنه؟

Amin_foolad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی هست به من کمک کنه؟

Amin_foolad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه هلیکوپتر 3کاناله گرفتم که خیلی دوسش دارم ولی انگار اون منو دوست نداره و وقتی مبرمش بالا همش مخالف عقربه ساعت میچرخه. توی کاتالوگش نوشته از 2تا دکمه ای که پایین تعیین جهت گذاشته استفاده کنم. اون رو هم میزنم ولی باز جواب نمیده....
کسی میتونه کمکم کنه
مدلش BR6008 هست

BR6008A.jpg

Amin_foolad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عکس کنترلش هم میذارم شاید بدرد بخوره

BR6008-007.jpg

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0
میشه لطف کنید بگید این هلیکوپتر چه قیمتی هست ! یعنی از چند شروع میشه تا چند ؟

یه دونه معمولیش که دره پیت نباشه جنسش هم بد نباشه چنده ؟

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
دکتر جان یه مدل خوب تا 350 تومن معرفی کن.
اینا رو از کجا باید تهیه کرد ؟ آیا فروشگاه اینترنتی هم داره ؟ آیا از خارج میشه سفارش داد و موقع وارد کردن گمرک گیر نمیده ؟ سایت خارجی ای هست که اینا رو بفروشه ؟ آیا شما هواپیما هم استفاده کردی ؟ هواپیماها چطورن ؟

shervin_blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:rolleyes: هفته دیگه دارم میرم دبی...

قصد خرید هلیکوپتر 140/160 هزار تومنی رو دارم.چی پیشنهاد میکنید؟4کاناله میخوام باشه.مدل big lama چطوره؟یا مدل Red wolf Heli؟

shervin_blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینا رو از کجا باید تهیه کرد ؟ آیا فروشگاه اینترنتی هم داره ؟ آیا از خارج میشه سفارش داد و موقع وارد کردن گمرک گیر نمیده ؟ سایت خارجی ای هست که اینا رو بفروشه ؟ آیا شما هواپیما هم استفاده کردی ؟ هواپیماها چطورن ؟

وضعت خوبه هاااااا :) این سایت رو معرفی میکنم بهت.ایرونی هم هست...

http://www.iranparvaz.net

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
:rolleyes: هفته دیگه دارم میرم دبی...

قصد خرید هلیکوپتر 140/160 هزار تومنی رو دارم.چی پیشنهاد میکنید؟4کاناله میخوام باشه.مدل big lama چطوره؟یا مدل Red wolf Heli؟

big lama تو امریکا 100 تومن بیشتر نیست. ولی ارزش خرید نداره. با پولتون میتونید یه 6 چنل متوسط بگیرید و حرکات اکروباتیک انجام بدید. 4 چنل کار خاصی نمیشه باهاش کرد.

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12

باید اونور اب اشنا داشته باشید که براتون بفرسته. خرید مستقیم از فروشگاه های خارجی خیلی دردسر داره نمونش تجربه من با heliguy.com هست. توجه داشته باشید که کنترلر رو جدا نخرید چون ورودش به ایران ممنوع هست! هلیکوپتر های بالای 300 تومن معمولا بدون کنترلر هستن. باید به اشناتون بگید کنترلر و هلیکوپتر رو تو یه جعبه بزارن تا شاید گمرک گیر نده. من مدل های t-rex رو پیشنهاد میکنم.

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
هلیکوپترهای خوب کنترلی تا حدودی خطرناک هستند ( به خاطر پره بزرگ شون ) . هواپیماش کیف بیشتری داره و فقط نشوندن اش روی زمین کمی سخته. یکی از دوستان یه نمونه از دوبی آورده بود که حدود 800 تومن پاش در اومده بود. بدنه اش ضد ضربه بود و حتی میتونستی یک بار نیم کیلویی به زیرش آویزون کنی و حین پرواز مثل بمب ولش کنی. البته شارژی نبود و سوخت مخصوص به خودش رو داشت که از دبی آورده بود. خودش می گفت که یه نمونه دیگه اش هم بوده که سه برابر قیمت داشته و زیرش دوربین داشته که روی LCD کنترل میشده تصویر دوربین رو دید !

قابل توجه وزارت اط....

.

من میتونم براتون با 2 ملیون یه سیستم با برد 6 کیلومتر و کنترل از lcd درست کنم. قابل توجه وزارت اط.... :p

ishakGoolakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مدل سوختی چطوره.
قیمتهای سایت با رادیو کنترل است ؟
ساخت چین و 7 کاناله.
تعمیر و نگهداری موتورها چگونه است؟

http://www.iranparvaz.net/tz50.php

ishakGoolakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این هلی کوپترهای 6 کانال 150-200 هزار تومنی باطری قابل تعویض دارند؟ و باطریش در بازار هست ؟ یا بعد از خراب شدن باطری باید بندازیمشون دور؟ عمر باطری چقدر است و چه مدت شارژ برای پرواز دارد؟

Last edited:

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
ببخشید یه سوال : اینا که کنترل دار هستند و اگه موقع پرواز ، هواپیما یا هیلیکوپتر از رنج کنترل خارج بشه اونموقع سقوط میکنه ، آره ؟:blink: نشوندن و هدایتش فکر کنم خیلی سخت باشه.

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
این هلی کوپترهای 6 کانال 150-200 هزار تومنی باطری قابل تعویض دارند؟ و باطریش در بازار هست ؟ یا بعد از خراب شدن باطری باید بندازیمشون دور؟ عمر باطری چقدر است و چه مدت شارژ برای پرواز دارد؟

بله تو بازار هست. حرفه ای ها معمولا 2-1 تا باطری یدک با خودشون میبرن که به راحتی قابل تعویض هست. بنظر من از خیر مدل های سوختی بگذرید.

Last edited:

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
ببخشید یه سوال : اینا که کنترل دار هستند و اگه موقع پرواز ، هواپیما یا هیلیکوپتر از رنج کنترل خارج بشه اونموقع سقوط میکنه ، آره ؟:blink: نشوندن و هدایتش فکر کنم خیلی سخت باشه.

نشوندنش کار سختی نیست ولی اماتورها معولا چند بار پایه لندینگ رو میشکونن. هلیکوپتر هایی که برند بیخود دارن وقتی از برد خارج میشن اونقدر میرن که باطریشون تموم بشه! هلیکوپتر های خوب تا اونجایی که شما تو اسمون دید دارید برد دارن و اگه از برد خارج بشن اتوماتیک خاموش میشن.

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر هواپیماهاش قیمت مناسبتری داره تا هلیکوپتر خیلی باحاله

بالا