برگزیده های پرشین تولز

...همبرگر فروشی...

Skill_Master

Registered User
لایک‌ها
366
منم کیخسروی بودم سال اول زمان معاونت زارع
امشب برم ببینیم پیدا میشه خیابون هراتی یا نه.
دهنش سرویس اول میزد تو گوشت بعد میگفت بگو کارت چیه! چه دورانی داشتیما :)
Skill_Master
ibest
شما باشید دیگه کجاها مد نظرتونه واسه مغازه گرفتن؟تو کل یزد.بدون در نظر گرفتن اجاره

من هراتی فعلا مد نظرمه و خیابون مسکن دیگه کجاها خوبه به نظرتون
والا من فقط حس و بدیشو میتونم راهماییت کنم جای خاصی در نظر ندارم ibest جاهای خوبی رو گفت ولی "اول هراتی نزدیک کاشانی" به نظرم خوبه ولی اگر تو صفائیه میخوای "اول شهید قندی نزدیک آریا" بسار عالی هست چون اونجا اگر خوب یادم مونده باشه فقط پارسلی هست که همبرگر نداره و خداروشکر :)

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
کرایه فکر کنم 1200
صفائیه
نعل اسبی
خ کنار بلوار گلستان
تیمسار فلاحی
میدان مارکار و مجاهدین
اول خ مسکن
اول هراتی نزدیک کاشانی
کاشانی
خ ملاصدرا
اول شهید قندی نزدیک آریا
یه مغازه مسکن گیر آووردم تو خود میدون 20 متره نمیدونم کافیه یا کوچیکه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
دهنش سرویس اول میزد تو گوشت بعد میگفت بگو کارت چیه! چه دورانی داشتیما :)

والا من فقط حس و بدیشو میتونم راهماییت کنم جای خاصی در نظر ندارم ibest جاهای خوبی رو گفت ولی "اول هراتی نزدیک کاشانی" به نظرم خوبه ولی اگر تو صفائیه میخوای "اول شهید قندی نزدیک آریا" بسار عالی هست چون اونجا اگر خوب یادم مونده باشه فقط پارسلی هست که همبرگر نداره و خداروشکر :)
یادش به خیر ولی معاون باحالی بود اگه باهات رفیق میشد.
مسکن یه مغازه گیرم اومده 20 متره تو خود میدون نمیدونم خوبه یا نه
من 4 میلیون رهن دارم ماهی 400.500 اجاره به نظرت کجا گیرم میاد

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
یه جای دیگه گیر اومده میدون امام علی بغل آپارتمانا اون نزدیکی همبرگری نیست چطوره به نظرتون؟

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
یه جای دیگه گیر اومده میدون امام علی بغل آپارتمانا اون نزدیکی همبرگری نیست چطوره به نظرتون؟

سلام دوست عزيز

به نظر من بهترين مكان براي هدف شما راه اندازي در منطقه مسكوني هست كه 3 4 تا خيابون اطرافش فست فود و ... نباشه

مانا باشيد

Skill_Master

Registered User
لایک‌ها
366
والا اصلا محله رو نمیشناسم ولی اونورا چند تا دکتر خوب هست که شلوغ هستند از امام حسین به امام علی که میری دست چپ وارد بلوار میشی به نظر جای خوبی هست
چند با بیشتر رد نشدم اگر بتونی از چند تا سوپری بپرسی معلوم میشه شلوغیش چجوری هست
در کل اشنا نیستم به اونجا

بابت زارع هم ادم خدایی خشی بود ولی کلا اخلاقای ناجور هم داشت میرفت توی دست شویی بیرون حیاط پشتی دبیرستان و گوش میداد که در مورد دبیرا بچه ها چی میگن یه دفعه یه ضایعی بازاری شد که نگو هنوز یادم نرفته :) روحش شاد

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام دوست عزيز

به نظر من بهترين مكان براي هدف شما راه اندازي در منطقه مسكوني هست كه 3 4 تا خيابون اطرافش فست فود و ... نباشه

مانا باشيد
فک کنم این امام علی خوب باشه چون اطرافش نیست و نزدیکش پر از آپارتمانه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
والا اصلا محله رو نمیشناسم ولی اونورا چند تا دکتر خوب هست که شلوغ هستند از امام حسین به امام علی که میری دست چپ وارد بلوار میشی به نظر جای خوبی هست
چند با بیشتر رد نشدم اگر بتونی از چند تا سوپری بپرسی معلوم میشه شلوغیش چجوری هست
در کل اشنا نیستم به اونجا

بابت زارع هم ادم خدایی خشی بود ولی کلا اخلاقای ناجور هم داشت میرفت توی دست شویی بیرون حیاط پشتی دبیرستان و گوش میداد که در مورد دبیرا بچه ها چی میگن یه دفعه یه ضایعی بازاری شد که نگو هنوز یادم نرفته :) روحش شاد
حالا امروز میرم تحقیق میکنم ببینم چجوریه .چه سالی کیخسروی بودی چه کلاسی

Skill_Master

Registered User
لایک‌ها
366
حالا امروز میرم تحقیق میکنم ببینم چجوریه .چه سالی کیخسروی بودی چه کلاسی
من الان دوساله لیسانسم رو گرفتم دقیق یادم نیست ولی سال سوم بودم که زارع سال اخرش بود :) شانس که نداریم پاره اجره

ممنونم ولی اینجایی که میگم تقریبا بیرون شهره به نظرت داخل شهر مغازه پیدا کنیم بهتر نیست؟ولی خب دوباره داخل شهر چیزی که زیاده همبرگری
بیرون شهر بودن هم مشکلات زیادی داره مثلا:
1.تهیه مواد که هر روز باید انجام بدین
2.هزینه های اضافی به خاطر مسافت دورتر
3. قیمت هارو نمیتونین خودتون بدین باید طبق تعرفه بدین که تهش سودتون خیلی کمتر میشه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
من الان دوساله لیسانسم رو گرفتم دقیق یادم نیست ولی سال سوم بودم که زارع سال اخرش بود :) شانس که نداریم پاره اجره

بیرون شهر بودن هم مشکلات زیادی داره مثلا:
1.تهیه مواد که هر روز باید انجام بدین
2.هزینه های اضافی به خاطر مسافت دورتر
3. قیمت هارو نمیتونین خودتون بدین باید طبق تعرفه بدین که تهش سودتون خیلی کمتر میشه
اونجا که کنسل شد فعلا در حال گشتن هستیم

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
من تو این کار سررشته ندارم ولی دیروز داشتم از پایانه آزادی که رد میشدم اتفاقی به همین موضوع فکر میکردم که فست فود اینجا خیلی جواب میده چون جمعیت زیاده و پایانه بغل ترمینال هستش حالا نمیدونم ترمینال یزد کجاست و جمعیتش مثل اینجا میشه یا نه اما اگر مثل اینجا شلوغ باشه و مغازه اطرافش گیر بیاد خیلی خوبه .
سلام بچه ها قصد داریم یه مغازه بزنیم که فقط و فقط همبرگر باشه انواع همبرگر مثلا همبر گوشت.مرغ.ماهی.میگو.بوقلمون الی آخر

شرایطمون :
مشکل سرمایه نداریم
قراره با یکی از اقوام بزنم هردو تجربه آشپزی را داریم
من غذاهای فست فودی زیاد درست کردم تو خونه از پیتزا بگیر تا همین همبرگر و آشپزی بلدم در حد نرمال
آشنامون هم 5.6 سال فست فودی داشته و چون سرباز شده بود مغازشو واگذار کرد و الان بعد 2 سال میخواد باز شروع کنه
یکی از ایده هام اینه که کنار همبرگرهایی که میدیم سیب زمینی و سالاد کلم کوچیک رایگان هم بزاریم
مغازه از خودمون نداریم به نظرتون کجای شهر رهن و اجاره کنیم بهتره و چه شرایطی داشته باشه مغازه
و اینکه من اهل یزدم

حالا به نظرتون این شغل سود آور هستش و چه توصیه هایی دارید واسه شروع و موفقیت در این کار و نظرتون درباره ایدم
ممنون منتظر جوابتونم و در کل از 0 تا 100 راهنمایی کنید

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
من تو این کار سررشته ندارم ولی دیروز داشتم از پایانه آزادی که رد میشدم اتفاقی به همین موضوع فکر میکردم که فست فود اینجا خیلی جواب میده چون جمعیت زیاده و پایانه بغل ترمینال هستش حالا نمیدونم ترمینال یزد کجاست و جمعیتش مثل اینجا میشه یا نه اما اگر مثل اینجا شلوغ باشه و مغازه اطرافش گیر بیاد خیلی خوبه .
ترمینال ساندویچی زیاد داره کسی اهل فست فود خوردن نیست

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
ترمینال ساندویچی زیاد داره کسی اهل فست فود خوردن نیست
من خودم دیروز در به در فست فود بودم:)
آخرم دیدم سمت پایانه و تو آزادی نیست گشنه موندم تا مقصد
بازم صلاح مملکت خویش خسروان دانند

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
آخه یزد با تهران فرق داره
اصلیت مادربزرگم یزدی بود . اومدم یزد . البته خیلی وقت پیش . میدون ساعت و بلوار طالقانی فامیل داریم . تو کوچه ی دو درخت . لهجتون خیلی باحاله :)

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بچه ها مغازه4 جا دیگه پیدا شده به نظرتون کدوم بهتره

1 : منطقه مرفه نشین تو بلوار البته ماشین رو زیاد پیاده رو 0 : 15 تا مغازه اونور ترش یکی از پیتزا فروشی های معروف یزد

2 : منطقه دانشجو نشین بغل دانشگاه ماشین رو زیاد پیاده رو 0 (اونم بلواره) : بغلش یه رستوران بزرگ 2 تا مغازه اونور ترش ساندویچی خیلی کوچیک

3 : منطقه آپارتمان نشین ماشین رو زیاد پیاده رو خیلی کم : نه ساندویچی هست نه پیتزا اونم تو بلوار ولی منطقه معمولی نشینه

4 : منطقه مرفه نشین. تو خیابون .ماشین رو زیاد.پیاده رو معمولی . رو به روش پیتزا فروشی.5 تا مغازه اونور ترش نمایندگی همبرگر عطاویچ با دکوراسیون خیلی شیکش.

Skill_Master

Registered User
لایک‌ها
366
3 به نظرم مناسبتره
1.پبادهروهش 0 مرفه نشین هم که باشن دیگه چه شما چه اونسر شهر میتونن سفارش بدن بیاد در خونشون
2. دانشجو باید قیما رو بیاری پایین مشتریت بشن ولی تا3 بعد از نصف شد هم مشتری داری و ...
4.مسکن بد نیست ولی باید غذات خیلی خش باشه که بتونی کمرشونو به خاک بمالی

بالا