برگزیده های پرشین تولز

همفكرى در راه اندازى سايت انگليسي زبان

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
به نظر خودم شاید افلیت مارکتینگ (اگرسایتی گیر بیاریم که ما ایرانی ها بتونیم باهاش کار کنیم) و مطلب نویسی در سایتهایی که در رنک بالایی دارند مث مدیوم ؛ شاید برای ما موثر باشه . هرچند هم کار آسونی به نظر نمیاد
من خودم در این زمینه کار نکردم ولی یکی از همکارانم تحقیقات زیادی در این موضوع انجام دادند و حتی انواع پلاگین هاش که بتونه به ساده ترین شکل این کار رو انجام بده، تهیه کردند. اما به دلیل مشغله کاری، هنوز راه اندازی نکردند. به نظر من اگر همچین پروژه ای راه اندازی کنید، ابتدای کار باید از طریق شبکه های اجتماعی بازدید بفرستید. چون هر چقدر هم رنک بالایی داشته باشید، رقیب شما سایت هایی مثل آمازون هستند!

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
من خودم در این زمینه کار نکردم ولی یکی از همکارانم تحقیقات زیادی در این موضوع انجام دادند و حتی انواع پلاگین هاش که بتونه به ساده ترین شکل این کار رو انجام بده، تهیه کردند. اما به دلیل مشغله کاری، هنوز راه اندازی نکردند. به نظر من اگر همچین پروژه ای راه اندازی کنید، ابتدای کار باید از طریق شبکه های اجتماعی بازدید بفرستید. چون هر چقدر هم رنک بالایی داشته باشید، رقیب شما سایت هایی مثل آمازون هستند!
منظور من راه اندازی سایت فروشگاهی نیست بلکه همککاری در فروش مث فروش محصولات خود آمازون ولی در بستر سایتهایی که اعتبار بالایی دارند هرچند رقابت خیلی زیاده و ما مشکل مطلب نویسی هم داریم که البته ددیدم با بعضی بات ها مطلب نویسی مخصوصا اونها که از هوش مصنوعی استفاده میکنن نتیچه میگیرن

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
منظور من راه اندازی سایت فروشگاهی نیست بلکه همککاری در فروش مث فروش محصولات خود آمازون ولی در بستر سایتهایی که اعتبار بالایی دارند هرچند رقابت خیلی زیاده و ما مشکل مطلب نویسی هم داریم که البته ددیدم با بعضی بات ها مطلب نویسی مخصوصا اونها که از هوش مصنوعی استفاده میکنن نتیچه میگیرن
منظور منم دقیقاً همین بود. همکاری در فروش محصولات سایت هایی مثل آمازون.
اون پلاگین های آماده برای وردپرس که گفتم تمام این کارها رو یکجا انجام میدن. یعنی هم محصولات رو از یه سری سایت ها براتون لیست می کنند و هم متن توضیحات رو تغییر میدن و هم عکس هاش رو دانلود می کنند و... که البته به نظر من باز هم گوگل تشخیص میده.

ضمناً مراحل ثبت نام در همکاری در فروش محصولات آمازون هم سخت شده و مثل قبل ساده نیست.

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
منظور منم دقیقاً همین بود. همکاری در فروش محصولات سایت هایی مثل آمازون.
اون پلاگین های آماده برای وردپرس که گفتم تمام این کارها رو یکجا انجام میدن. یعنی هم محصولات رو از یه سری سایت ها براتون لیست می کنند و هم متن توضیحات رو تغییر میدن و هم عکس هاش رو دانلود می کنند و... که البته به نظر من باز هم گوگل تشخیص میده.

ضمناً مراحل ثبت نام در همکاری در فروش محصولات آمازون هم سخت شده و مثل قبل ساده نیست.
بسیار عالی . الان تو یوتیوب من نگاه میکنم راههای جذب ترافیک از شبکه های مجازی رو برای سایتهایی مث کلیک بنک و دیجی استور 24 پیشنهاد میدن ولی وقتی تو فروم ها بگردی خیلی ها جواب درستی نگرفتن . چالشی که ما باهاش در ارتباطیم ثبت نام در سایتهای افلیت مارکتینگ هست و مالیات هم ظاهرا پرداخت میکنن و جذب ترافیک هم از جامعه های مجازی بسادگی نیست . نظر شما و دوستان چی هست؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
بسیار عالی . الان تو یوتیوب من نگاه میکنم راههای جذب ترافیک از شبکه های مجازی رو برای سایتهایی مث کلیک بنک و دیجی استور 24 پیشنهاد میدن ولی وقتی تو فروم ها بگردی خیلی ها جواب درستی نگرفتن . چالشی که ما باهاش در ارتباطیم ثبت نام در سایتهای افلیت مارکتینگ هست و مالیات هم ظاهرا پرداخت میکنن و جذب ترافیک هم از جامعه های مجازی بسادگی نیست . نظر شما و دوستان چی هست؟
دقیقاً همین مواردی که گفتید مورد تاییده.

من پیج اینستاگرام دیدم که 700 هزار فالور واقعی داره. التماس می کنه فالورها بیان یوتیوبش رو سابسکرایب کنند. رفتم یوتیوبش رو چک کردم، فقط 1700 تا ساب داشت! این است درصد همکاری و جذب بازدید در شبکه های اجتماعی. همون فالورها یه لایک نمی کنند؛ چه برسه به کلیک روی لینک و خارج شدن از شبکه اجتماعی محبوبشون!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
من شنیدم آمازون چک پول میده بجای واریز پس نقد کردن درآمدش خیلی سخت تر میشه
مورد بعدی اینکه افیلیت کالای فیزیکی برگشتی هم داره . طرف جنس خرید پس داد این برای ما درآمد نمیشه

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دقیقاً همین مواردی که گفتید مورد تاییده.

من پیج اینستاگرام دیدم که 700 هزار فالور واقعی داره. التماس می کنه فالورها بیان یوتیوبش رو سابسکرایب کنند. رفتم یوتیوبش رو چک کردم، فقط 1700 تا ساب داشت! این است درصد همکاری و جذب بازدید در شبکه های اجتماعی. همون فالورها یه لایک نمی کنند؛ چه برسه به کلیک روی لینک و خارج شدن از شبکه اجتماعی محبوبشون!

من شنیدم آمازون چک پول میده بجای واریز پس نقد کردن درآمدش خیلی سخت تر میشه
مورد بعدی اینکه افیلیت کالای فیزیکی برگشتی هم داره . طرف جنس خرید پس داد این برای ما درآمد نمیشه
;کسیو سراغ دارید که ایرانی باشه و در زدن سایت انگلیسی وجذب مخاطب موفق کرده باشه؟ (منظورم یوتیوبرها و پکیج فروشها نیست)و اینکه این کسایی که در زمینه سئو سایتهای خدماتی دارن و پکیج فروشی میکنن اینها هم در رتبه دادن سایتهای انگلیسی هم کارهایی انجام دادن یا فقط هنرشون در سایتهای ایرانیه؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
کسیو سراغ دارید که ایرانی باشه و در زدن سایت انگلیسی وجذب مخاطب موفق کرده باشه؟ (منظورم یوتیوبرها و پکیج فروشها نیست)و اینکه این کسایی که در زمینه سئو سایتهای خدماتی دارن و پکیج فروشی میکنن اینها هم در رتبه دادن سایتهای انگلیسی هم کارهایی انجام دادن یا فقط هنرشون در سایتهای ایرانیه؟
من به شخصه سراغ ندارم ولی قطعاً افرادی هستند که به موفقیت رسیدند.

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
من به شخصه سراغ ندارم ولی قطعاً افرادی هستند که به موفقیت رسیدند.
نظرتون در رابطه با کیورد ریسرچ و پیدا کردن کلمات ضعیف چیه هرچند بیشتر بدرد افلیت مارکتینگ میخوره ولی فکر کنم ما اگربتونیم از کشورهای درجه یک روزی هزار بازدید کننده جذب کنیم در نهایت یه درامد مختصری گیرمون بیاد

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
نظرتون در رابطه با کیورد ریسرچ و پیدا کردن کلمات ضعیف چیه هرچند بیشتر بدرد افلیت مارکتینگ میخوره ولی فکر کنم ما اگربتونیم از کشورهای درجه یک روزی هزار بازدید کننده جذب کنیم در نهایت یه درامد مختصری گیرمون بیاد
در دنیای مجازی، همانند دنیای واقعی هیچ چیز قطعی وجود نداره. به نظر من اگر آشنایی با راه اندازی وب‌سایت دارید و خودتون میتونید کارهای مربوطه رو انجام بدید و قرار نیست هزینه جداگانه ای بابت طراحی و کدنویسی و... پرداخت کنید؛ میتونید این پروژه رو انجام بدید. شاید سایت بالا اومد.

یه مثال براتون میزنم، یه زمانی بنده سه تا پروژه رو همزمان جلو بردم، بعدش اون پروژه ای که از همه ساده تر بود و اصلاً فکرش نمی کردم حتی یک بازدید هم بخوره، حسابی بازدید گرفت! جوری که اون دوتا پروژه اصلی رو کنسل کردم و روی همین پروژه ساده تر کار کردم! به نظرم برای تجربه بد نیست پروژه ای رو که گفتید انجام بدید ولی توصیه نمی کنم که سرمایه گذاری زیادی روش انجام بدید. می تونید به صورت تفریحی این کار رو شروع کنید.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234
به نکته درستی اشاره کردید.

استارتر گرامی؛ اگه شما بتونید با محتوای قانونی بعد از شش ماه، تو صفحه دهم نتایج گوگل هم بیایید، خیلی خوش شانس بودید! در سیستم های جدید گوگل، دیگه مثل قبل، سایت ها تو نتایج نمیان. حتی بهترین محتوا هم داشته باشی، تو لیست نتایج به همین راحتی نشون نمیده. چون الآن بحث اعتبار سایت برای گوگل مهم شده. قبل از هر چیزی باید گوگل مطمئن بشه، سایت شما معتبره و مطالب شما اعتبار داره. بعدش باید مطمئن بشه، هدف شما ادامه دادن فعالیت در فلان زمینه است و اینجوری نیست که اگه بازدیدی نداشتید، فوری سایت رو تعطیل کنید! خلاصه اینکه راه بسیار بسیار سختی در پیش دارید اگه بخواهید روی محتوای قانونی کار کنید.
اصلاً از روی هاست و دامنه شما می فهمه که از ایران هستید و فقط ممکنه سایتتون رو به کاربران مناطق خاص جغرافیایی نشون بده! میخواهید هاست و دامنه خارجی بگیرید... مشکلی نیست، از وبمسترتولز که لاگین کردید، متوجه میشه از ایرانید! آی.پی رو عوض می کنید؟ باشه... اونم مشکلی نیست؛ از شما موبایلی که ویرفای کردید می فهمه... شماره موبایل مجازی میزنید؟ اونم مشکلی نداره.... طبق الگوریتم های جدید از نوع رفتارتون (بدون درنظر گرفتن آی.پی) متوجه میشه از ایرانید (که توضیحش طولانیه... تو یکی از پست های همین فوروم درباره‌اش نوشتم)

در مورد سرویس های خدماتی هم وضع خوبی نمیشه متصور شد. من روی یه پروژه سایت خدماتی کار کردم. بسیار حرفه ای و واقعاً سرتر از رقبای دیگه. سرویس های دیگه پولی اند ولی سرویس ما رایگان! بعد از دوسال، به نظر خودم گوگل، شاید کمتر از 200 ~ 300 بازدید برام فرستاده! چون رقبای دیگه اعتبار دارن. اعتبار چیه؟ انواع مختلفی از اعتبار داریم. یکیش اینه: وقتی یه کاربر به جای جستجوی مثلاً "کسب درآمد برای وبمستر"، جستجو می کنه: "فورم پرشین تولز"، این یعنی اعتبار.

نمیخوام ناامیدتون کنم، حتماً برای تجربه هم که شده انجامش بدید و نتیجه رو همینجا بنویسید ولی میخوام بگم، به قصد کسب درآمد، وارد همچین کاری نشید. اگه علاقه دارید، انجامش بدید. فرض رو بر این بذارید که هیچ بازدیدی از موتورهای جستجو نمیاد. خودتون باید دنبال جذب مخاطب بگردید.
با فرمایشات شما نمیخوام مخالفت کنم..
ولی در موازاتش هم من باور دارم گوگل در کنار تمام سخت گیری هاش مواظب هم هست که ضعیف کشی رخ نده و یک سایت اگه تمیز و صحیح پیش بره، تازه سرعت رشدش بیشتر از قبل هم خواهد بود..

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
با فرمایشات شما نمیخوام مخالفت کنم..
ولی در موازاتش هم من باور دارم گوگل در کنار تمام سخت گیری هاش مواظب هم هست که ضعیف کشی رخ نده و یک سایت اگه تمیز و صحیح پیش بره، تازه سرعت رشدش بیشتر از قبل هم خواهد بود..
ضمن تایید دیدگاه شما؛ الآن تجربه ای که من با گوگل جدید در چند سال اخیر دارم اینه که گوگل برای سایت های با محتوای مناسب، به صورت دوره ای بازدید می فرسته. یعنی می بینید، در مدت ده روز ترافیک بسیار خوبی می فرسته ولی بعد، این سیل بازدیدها کاهش پیدا می کنه... بعد از مدتی دوباره همین سیکل تکرار میشه... نمیدونم بقیه هم همچین تجربه ای داشتند یا خیر. شاید برای اینه که به قول شما، برای همه یه مقدار بازدید ارسال کنه.

اما سوال اینجاست که اون مقدار بازدید که می فرسته، میشه درآمدی که مد نظره است، ازش بدست آورد یا خیر.

بالا