برگزیده های پرشین تولز

همكاري براي ايجاد پايگاه ام تي(MT) براي فارسي زبانان

mixiran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آموزش ها و خبرهاي جديد رو قصد داريم در اين پايگاه قرار بديم.كه هر فارسي زباني به راحتي بتونه با ام تي كار كنه و هر مشكلي هم داشت اونجا مطرح كنه.
اين كار به نظر من براي گسترش زبان فارسي در اينترنت و وبلاگ ها يه كار خوب مي تونه باشه.

لطفا هر كس نظر خودشو همين جا اعلام كنه كه ببينيم كه اصلا كار خوبي هست يا نه !!!؟ ;)

هر كسي هم علاقه داره و مي دونه كه مي تونه در اين سايت مفيد باشه با من تماس بگيره.

admin[@]Mixiran[dot]com
Yahoo ID : mixirana

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
فکر خیلی خوبیه ولی در این زمینه سایت و وبلاگ خیلی زیاده و جمع کردن همه این اطلاعات در کنار هم خیلی همت میخواد!
به هر حال موفق باشی :)

rouhollah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عرض شود خدمت شما كه اينچنين پايگاهي قبلا ايجاد شده و مذاكراتي رسمي هم با سايت موويبل تايپ در حال انجام هستش . البته من اعلام تاسيس اين سايت رو قرار بود هفته آينده بکنم كه شما زودتر لطف فرموديد . در ضمن با توجه به صحبت آقا احسان آموزشهاي ام تي در اينترنت كه خيلي زياد هستش اين كار مشكل خواهد بود ولي متاسفانه اشکالات اساسی به اغلب آموزشها وارده که باید تصحیح بشه و اصلا به خاطر آموزشهای غیر اصولی و ناقص هستش که اینهمه در پرشین تولز یا سایتهای دیگه سوالات تکراری و اشکالات تکراری برای همه ایجاد میشه ولی اگه این اشکالات در آموزشها برطرف بشه و کلا نحوه آموزشها به شکل علمی و آکادمیک در بیاد دیگه با اینچنین مشکلاتی روبرو نخواهیم بود .
برنامه ها خیلی زیاد و بسیار مفیدی رو در نظر گرفتیم که با بسیاری از دوستان هم مذاکره کردیم که ان شاءالله در هفته های آینده شروع کار این سایت رو رسما اعلام می کنیم . البته این سایت از ابتدا بطور کامل نخواهد بود چرا که پس از اعلام عمومی شروع به دریافت مقالات می کنیم و بعد اونها در شورای کارشناسی بررسی میشن و پس از تصویب و گرفتن اشکالات در سایت قرار می گیرن .
در ضمن این سایت اصلا و ابدا شکل لیست و یا لینک به مطالب را نداره و مستقلا و به شکل رسمی ( زیر نظر سایت اصلی موویبل تایپ ) مقالات رو ارائه میده .
اطلاعات و برنامه های در نظر گرفته شده و نحوه همکاری با سایت ، هفته آینده اعلام میشه و البته از همه دوستان صميمانه درخواست همكاري و مخصوصا حمایت رو داريم که انشاءالله سایتی درست بشه که هر ایرانی و فارسی زبان به راحتی و بدون اینکه سردرگم بشه بتونه با موویبل تایپ کار کنه .

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
نریمان جان خیلی جالبه... امیدوارم موفق باشید و زودتر این سایت که گفتی راه بیوفته.
منتظر اعلامش از طرف خودت هستیم.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از ehsan :
نریمان جان خیلی جالبه... امیدوارم موفق باشید و زودتر این سایت که گفتی راه بیوفته.
منتظر اعلامش از طرف خودت هستیم.
دلت بسوزه احسان! من مي‌دونم اين سايت چيه !! :lol:

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
نريمان جان!!! من هم طبق اونچه قبلا گفتم تا جايي كه وقت بهم اجازه بده، فتيرا در خدمتم.
اصولا با كار‌هاي مفيد دسته‌جمعي حال مي‌كنم.

mixiran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موفق باشي نريمان جان اسم سايت چيه ؟
اگه خواستي من 2 تا دامنه دارم كه به درد كارت مي خوره , خواستي ميل بزن.

rouhollah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امیدوارم که بتونیم با همکاری و مساعدت همه دوستان این سایت رو راه اندازی کنیم . میکس جان به شما هم ایمیل زدم تا ان شاءالله بتونیم جمعی صمیمانه و علمی داشته باشیم .

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از rouhollah :
امیدوارم که بتونیم با همکاری و مساعدت همه دوستان این سایت رو راه اندازی کنیم . میکس جان به شما هم ایمیل زدم تا ان شاءالله بتونیم جمعی صمیمانه و علمی داشته باشیم .
واااااي، شما چقدر اي‌دي و اسم عوض مي‌كنيد!!!!!!

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
اي واي خوب به ادمين ها يه ميل ميزدي اي دي تو واست عوض مي كردن هنوزم دير نشده ... من خودم اول اي ديم اين نبود . احسان واسم عوضش كرد
4.gif
4.gif

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
سلام
آقا اميدوارم موفق باشيد . در انتظاريم تا راه بيوفته

mixiran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سايت Movable-type.info داره کم کم راه می افته (یعنی آزمایشی ) هر کس می تونه کمک کنه سریع میل بزنه.
فعلا داریم مطالب مفید رو اضافه می کنیم . هر کسی هر پیشنهادی داره همین جا بگه.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از mixiran :
سايت Movable-type.info داره کم کم راه می افته (یعنی آزمایشی ) هر کس می تونه کمک کنه سریع میل بزنه.
فعلا داریم مطالب مفید رو اضافه می کنیم . هر کسی هر پیشنهادی داره همین جا بگه.
مي‌دونستي خود سايت ام‌تي ميتونه سه سوته دامينت رو بگيره؟ ( البته ممكنه )

mixiran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين دامنه رو ما با خود سايت اصلي و با هماهنگي اون رجيستر كرديم . خودشون هم از اين كار استقبال كردند. اين قدر ها هم بي گدار به آب نزديم.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از mixiran :
اين دامنه رو ما با خود سايت اصلي و با هماهنگي اون رجيستر كرديم . خودشون هم از اين كار استقبال كردند. اين قدر ها هم بي گدار به آب نزديم.
آهان. خوبه پس!

mohammad57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه جالب، اين شمس الضحي خوب داره خودش را توي دل اين شركت هاي خارجكي جا مي كنه ها :)) روي ما هم حساب باز كنيد البته حساب پس انداز نه جاري :))

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خوبه براي همه شما آرزوي موفقيت دارم

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببخشيد من يه سوال داشتم . پس ما با اين حساب دوتا پايگاه ام تي داريم ديگه؟ يكي كه مكسايران راش انداخته يكي هم كه قراره روح الله راه بندازه با جمعي از دوستان!! درسته؟ :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از كم پشت :
ببخشيد من يه سوال داشتم . پس ما با اين حساب دوتا پايگاه ام تي داريم ديگه؟ يكي كه مكسايران راش انداخته يكي هم كه قراره روح الله راه بندازه با جمعي از دوستان!! درسته؟ :)
بلکی هم ؟؟؟؟؟؟؟ کجا ؟؟ کی؟؟

بالا