خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی
zula

همه بازدیدکننده های سایتمو میفروشم

شروع موضوع توسط jomeha ‏11 ژانویه 2008 در انجمن خرید و فروش نرم افزار ، سرویس و محصولات اینترنتی

1. jomeha

jomeha کاربر تازه وارد

:) این یه راه قدیمیه . :)

ولی چون مفتی تموم میشه می ارزه .

ببینید تقریبا 80 تا سایت درج آگهی هست که 90% شون پولی هست ( من لیست 99% شون رو دارم ) .

ولی یه سایت هست که هنگام عضویت 35هزار تومان اعتبار اولیه میده .

که می تونید با اون کلی آگهی(ویژه-ستاره دار-لینکدار) از خدمات و کارهاتون به این سایت بدهید .

بعد چون آگهی ها لینکدار است بازدید کننده او سایت به سایت شما هدایت میشه و به بازدید کننده سایت شما اضافه میشه از اینجا به بعد با شماست که اون رو از دست ندهید .

وقتی پولی نیست و یه تعداد قابل قبولی هم بازدید کننده داره اشتباه محضه که این موقعیت رو از دست بدهید

چون ممکن یکی از همین بازدید کنندها مشتری شما بشه

آدرس اینجاست : www.Bazarche.org

به خدا تو این دوره زمونه 1 مشتری بیشتر هم کلی نعمته
    ---------------------------------------------------------

موضوع را با يك مثال ساده شروع مي كنم :
    وقتي شما با يك سايت تبادل لوگو مي كنيد فقط يك كادر از شما در آن سايت بوجود مي آيد . كه احتمال كليك بر آن زياد نيست . اما اگر موقعيتي باشد كه شما در همه جاي آن سايت به صورت نامحسوس حضور داشته باشد واقعا قابل تامل است.

سايت ما قصد دارد با يك فروشگاه اينترنتي اين همكاري را شروع كند ( اگر شما مايل بوديد كه شما والا يه فروشگاه ديگه ) درست است كه شما تعدادي بازديد كننده داريد اما با اين كار بازديد كنندگان سايت ما نيز به آمار شما افزوده خواهند شد.

اول هزينه ( مهمترين قسمت ) :

چون درخواست درج آگهي از طرف ما بوده شما به هيچ عنوان هزينه اي پرداخت نمي كنيد و ما خود براي شما يك حساب اوليه افتتاح خواهيم كرد و در صورت نياز دوباره شارژ خواهد شد.

دوم روش كار :

شما بايد بالاي 50 عدد از پرفروش ترين محصولات خود را در سايت ما آگهي كنيد محدوديتي براي آگهي هاي بيشتر نداريم ( حتي مي توانيد تمام آگهي هاي خود را درج كنيد ) فقط قبل از آن هماهنگ كنيد كه مشكلي پيش نيايد.

شرايط آگهي :

1- آگهي لينكدار باشد ( كه بازديد كننده بعد از كليك روي هر كدام از محصولات شما به سايت شما هدايت شود - نتيجه=افزايش آمار سايت شما )
    2- آگهي عكسدار باشد .
    3- آگهي داراي توضيحات كافي به صورت فارسي باشد ( آناليز بهتر توسط گوگل + اطلاع بهتر بازديد كننده از محصول )
    4- آگهي مربوط به يك محصول يا خدمات باشد و از درج آگهي هاي كلي خودداري كنيد ( تجربه سايت ما نشان مي دهند كه روي آگهي هاي كلي كمتر كليك مي شود )

از منفي( - ) يا مثبت( + ) بودن نظرتان راجع به اين پيشنهاد ما را مطلع سازيد

با تشكر
    بازارچه دات او.آر.جي

www.Bazarche.org

2. کوتاه کننده لینک
  3. amir-khan

amir-khan Registered User

ممنونم از سایت خوبی که معرفی کردی . حتما از قابلیتش استفاده می کنم . سایتم هم آماده ی افتتاحه و این مطلبت رو به فال نیک می گیرم و در کنار دیگر برنامه های تبلیغاتیم قرارش دادم. :)

4. rasamhost

rasamhost کاربر تازه وارد

من هم از شما بابت این معرفی تشکر میکنم

من چون صاحب سایت با امکانات فروش آنلاین هستم خیلی به دردم میخوره

ممنون

5. Mahiar0

Mahiar0 کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها

6. jomeha

jomeha کاربر تازه وارد

اگه مي خواهيد بازديد کننده براي سايتتون کسب کنيد :

فقط کافيه يک آگهي در مورد يه کالا يا محصول يا خدماتي که ارائه ميدهيد را ثبت کنيد

و لينک را براي سايت خود قرار دهيد آنوقت بازديد کننده به سايت شما مي رسد.

يادتون نره آگهي عکسدار + لينکدار + توضيحات کافي

avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش