برگزیده های پرشین تولز

همه چيز درباره وردپرس

falatooni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و احترام. دوستانی که مایلند درباره سیستم مدیریت محتوای وردپرس اطلاعات کسب کنند و از سویی نمی خواهند وقت خود را صرف جستجو در گوگل کنند می توانند به فهرست و لینک کلیه مقالات فارسی که تا به حال درباره این سیستم نوشته شده از لینک زیر دسترسی داشته باشند.
لینک:

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
بله من این لینک را دیده‌ام. چیز جالبی است. ولی از طرفی خواهشمندم هرچندوقت یک‌بار لینک‌ها را چک کنید چون لینک‌هایی که کار نمی‌کنند در آن وجود دارد.

falatooni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از babakweb :
بله من این لینک را دیده‌ام. چیز جالبی است. ولی از طرفی خواهشمندم هرچندوقت یک‌بار لینک‌ها را چک کنید چون لینک‌هایی که کار نمی‌کنند در آن وجود دارد.
بابک عزیز، انتقاد شما کاملا به جا و متین است و از شما جدا تشکر می کنم. اما ذکر چند نکته را لازم می دانم. در خصوص لینک هایی که از کار افتاده اند بلافاصله نمی توانم آن ها را حذف کنم چرا که ممکن است موقتی بوده و صرفا به خاطر مشکلات فنی هوستینگ دوستان آن لینک ها از کار افتاده باشند. دوم این که چک کردن منظم و دوره ای لینک ها وقت گیر است و با مشغله ای که من دارم فرصت نمی کنم که که به طور منظم و مرتب به این کار بپردازم. سوم آن که متاسفانه به غیر از 2 نفر از دوستان هیچ کس در کامل کردن این فهرست کمکی نمی کند. به خدا قسم نمی خواهم قدرناشناسی کنم ولی باور می کنی اگر بگویم اغلب کسانی که به این صفحه لینک داده اند با درخواست خود من بوده و نه با شوق خود به خودی؟ باز هم می گویم من قصد قدرناشناسی ندارم و از همه کسانی هم که لینک داده اند تشکر می کنم و مخلص همه آن ها هم هستم اما بابک جان باور کن این صفحه به تکامل نمی رسد مگر با همکاری همه کسانی که به وردپرس علاقه مند هستند. اگر همه کسانی که به وردپرس علاقه مند هستند و در وبلاگ های خود از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنند به این صفحه لینک می دادند و در تکامل آن همکاری می کردند بی شک این صفحه می توانست به یک مرجع کامل و دست اول تبدیل شود. با این حال من ناامید نمی شوم و به کار خود ادامه می دهم. یک بار دیگر از انتقاد به جا و متین شما تشکر و قدردانی می کنم.

بالا