برگزیده های پرشین تولز

همه چیز ( برنامه - بازي و ... ) براي SonyEricsson - K 7 5 0 i

amir4390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دلت را خانه ما كن مصفا كردنش با من ----- به ما درد دل افشا كن مداوا كردنش با من
اگر گم كرده اي اي دل كليد استجابت را ----- بيا يك لحظه با ما باش پيدا كردنش با من
بيفشان قطره اشكي كه من هستم خريدارش ----- بياور قطرهاي اخلاص دريا كردنش با من
اگر درها برويت بسته شد دل بر مكن بازآ ----- در اين خانه دق الباب كن وا كردنش با من
به من گو حاجت خود را اجابت ميكنم آني ----- طلب كن آنچه مي خواهي مهيا كردنش با من
بيا قبل از وقوع مرگ و روشن كن حسابت را ----- بياور نيك وبد را ؛جمع و منها كردنش با من
چو خوردي روزي امروز ما شكر نعمت كن ----- غم فردا مخور تامين فردا كردنش با من
به قرآن آيه رحمت فراوان است اي انسان ----- بخوان اين آيه ها؛ تفسير و معنا كردنش با من
اگر عمري گنه كردي مشو نوميد از رحمت ----- تو نام توبه را بنويس امضا كردنش با من
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام خد مت همه دوستان و دوستداران SE K750

بعد از اينكه دوست عزيزمان Xplod قسمت تبادل نظر در ((همه چیز درباره Sony Ericsson K750i)) را راه اندازي كرد و سيل عظيمي از اطلاعات ناب و جهت دهنده در اين Forum رد و بدل شد ...بران شدم تا با صلاح ديد دوستان بخش نرم افزاري اين انقلاب ارتباطاطي رو هم راه اندازي كنيم ...
فقط از دوستان خواهش مندم نرم افزار هاي گلچين شده را ( با سلايق خودشان ) معرفي كنند تا از حجم زياد اطلاعات بيهوده جلوگيري شود.. ضمنا از Xplod عزيز تقاضا دارم مثل هميشه مارانيز از اطلاعات خودشون بهرهمند كنند.. باتشكر از همه ياران ..​

-----------------------------------

براي شروع دو نرم افزار كار امد Explorer كه عزيزان قبلا معرفي كرده بودند را توصيه ميكنم ..كه البته هر دو رايگان و بتا ورژن هستن ودر نتيجه باگ هاي اساسي دارن ولي بسيار مفيدند...​

http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=71167
http://www.softpedia.com/get/Mobile-Phone-Tools/Sony-Ericsson/MyPhoneExplorer.shtml

فایل های ضمیمه

• Fma and Mpe 02.jpg
    Fma and Mpe 02.jpg
    95.5 KB · نمایش ها: 20

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خب، ممنون از پیشنهادتون. حالا پیش قدم شدید منم یه سری نکات رو ذکر می کنم، دوستانی که می خواهند در این تاپیک نرم افزاری رو معرفی کنند حتمن این موارد رو لحاظ کنن.

- این تاپیک رو به صورت اختصاصی برای برای نرم افزار ها در نظر می گیریم. برای بازی ها تاپیک جداگانه ای خواهیم داشت.
- هر نرم افزاری رو که معرفی می کنید حتمن عکسی از اون رو هم در ابعاد متوسط قرار بدید. خوشبختانه این مورد به وفور یافت میشه.
- برای هر نرم افزار توضیح مختصری ذکر کنید. اگر نظری هم درباره اش دارید اون رو از سایرین دریغ نکنید.

موفق باشید :)

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من اين برنامه my phone explorer رو نصب كردم ولي با k700 خيلي بهتر از 750 كار ميكنه! همش كرش ميكنه اين! من حتي نتونستم شماره‌هاي توي گوشي رو (سيم كارت نه ها!) دانلود بكنم توي كامپيوتر! اين همينجوريه يا مال من مشكل داره؟

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
این نرم افزاری که معرفی کردین رو من نتونستن با بلوتوث به گوشیم وصلش کنم. حتما باید کابل باشه؟

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
Gray Wolf منم نتونستم .... آخرش گوشیو با Outlook سینک کردم .

amir4390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معذرت خواهي من رو در نبودم بپذيريد....

واما همونطور كه قبلا عرض كردم اين برنامه بتا ورژن هستش وطبيعتا باگ داره ولي يادتون باشه كه اگر يك contact جديد در دفتر تلفنتون ويا يك appointmnt جديد در تقويمتون ويا هرچيز جديد ديگه اي كه در my phone explorer بسازيد
معمولا با برنامه به مشگل نمي خوريد . مگر اينكه يكي از ساخته هاي قبلي تونو Edit كنيد كه انوقت باگ اين نرم افزار معلوم ميشه ..
راستي يادتو نره كه :
حتما بعد از Connect (يعني F1) وقبل وبعد از هر تغييري در ديتا ها روي ايكون Synchronize كليك كنيد تا اطلاعات رد و بدل شود ..اتفاقا نرم افزار خيلي خوبيه ....

amir4390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از مرحمت تون ممنون ...

ولي يه توضيحي عكسي چيزي داداش...

ممنون

amir4390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقايون اگر با اينجا حال نمي كنند ديگه بيخو دي ادامه ندييم

مثل اينكه داريم وقت ميزاريم ها...

يكي پيدا بشه بما يك خطي بده كه چه كنيم..!!!

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب امير خان خيلي عاليه دستت درد نكنه. من كه كلي حال كردم...
18.gif

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من Age Of Heroes و Ancient Empires رو دانلود كردم. حالا چجوري اينارو توي موبال اينستال كنم؟ هزار تا فايله كه!

amir4390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از gray_wolf :
من Age Of Heroes و Ancient Empires رو دانلود كردم. حالا چجوري اينارو توي موبال اينستال كنم؟ هزار تا فايله كه!

مخلصيم قربان قابل نداره..
آقاجان فايلهاي با پسوند jar رو مستقيم روي موباليت كپي كن - بعد اجراش كن خودش نسب ميشه (مثلا: AncientEmpires-Macrospace-2004-F-2D.zip اول unzip كن و بعد فايل AncientEmpires-Macrospace-2004-F-2D.jar رو داخل موبايلت كپي كن بعد هم همانجا اجراش كن) يا علي​

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amir4390 :

مخلصيم قربان قابل نداره..
آقاجان فايلهاي با پسوند jar رو مستقيم روي موباليت كپي كن - بعد اجراش كن خودش نسب ميشه (مثلا: AncientEmpires-Macrospace-2004-F-2D.zip اول unzip كن و بعد فايل AncientEmpires-Macrospace-2004-F-2D.jar رو داخل موبايلت كپي كن بعد هم همانجا اجراش كن) يا علي​
خوب مشكل اينجاست كه اصلا فايل .jar توي اينا نيست... كلي فايل هست ولي هيچ فايلي با پسوند jar نيست... :(

amir4390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از gray_wolf :
خوب مشكل اينجاست كه اصلا فايل .jar توي اينا نيست... كلي فايل هست ولي هيچ فايلي با پسوند jar نيست... :(
آقاجون فايل zip و كه واكني يك فايل jar توشه ... شما اشتباها file باپسوند jar رو هم (( كه با همون اسم و شكل و شمايل هست ))باز ميكنيد.​

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حق با شماست. مثل اينكه من brainfart داشتم! :blush:

Nareng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا امیر دمت گرم. مرسی که وقت میزاری من همشو گرفتم. منتظر بعدیاشم.

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
برنامه تبدیل K750 به وب کم !

با W800 و K700 هم کار می کنه .

کد:
http://k700.hitziger.net/files/K700WebCamv1.7.0.0.zip

امیر جان . مثل اینکه چندتا از بازی ها Unzip نمیشن.

amir4390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از PHA1 :

کد:

آقا جون ممنون كه برنامه معرفي كردي --- اميدوارم بازم ادامه بدي

ما هم داريم انجام وظيفه ميكنيم ..

هركدام Unzip نميشن بگو ترتيبشو بدم..

-- يا علي --

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از PHA1 :

کد:

آقا من گوشیم k750 بد اینو گرفتم ولی کار نمیکنه باید کار خاصی انجام بدم ؟؟؟؟

بالا