برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره سوشیال سیگنال

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سوشیال سیگنال یا سیگنال شبکه های اجتماعی عبارتست از هر اکشن یا عملی که در شبکه های اجتماعی انجام می شود. هربار که پست شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، کامنت بخورد و یا لایک بگیرد، یک سوشیال سیگنال برای شما محسوب می شود.
در این مطلب میخواهم توضیح نسبی درباره سوشیال سیگنال بدهم. توصیه میکنم اگر میخواهید به طور کامل درباره سوشال سیگنال و مزایای آن بدانید، مقاله کامل 0 تا 100 سوشیال سیگنال را از اینجا بخوانید.

تاثیر سوشیال سیگنال در سئو سایت
قطعا تبلیغات مختلفی که درباره خدمات سوشیال سیگنال می شود را دیده اید، که می گویند «1000 سوشال سیگنال فلان تومن و ...» ! این موضوع نشان دهنده اهمیت این مورد است.
سوشال سیگنال در سئو تاثیر به شدت زیادی دارد و روز به روز هم بر تاثیر آن افزوده می شود.
شبکه های اجتماعی امروزه نقش زیادی در زندگی ما دارند و گوگل نیز از این حقیقت غافل نیست! گوگل متوجه است که مردم به مطالبی که در شبکه های اجتماعی بازنشر داده می شود، اهمیت زیادی می دهند، بنابراین برای اینکه مطالب بهتری در نتایج جستجوی خود نشان دهد، از این موارد استفاده می کند.
بنابراین اگر مطلب یک سایت، به دفعات در شبکه های اجتماعی نشر داده شود، این مطلب را در نتایج جستجو خود بالاتر می آورد.

فواید سوشیال سیگنال ها
سوشیال سیگنال ها فوایدی دارند که منجر به بهبود سئو سایت می شود.
اگر بخواهم به صورت تیتر وار به برخی از این فواید اشاره کنم، می توانم بگویم که ؛
- افزایش ترافیک سایت
- کاهش bounce rate
- افزایش رتبه دیگر صفحات سایت
- افزایش اگاهی از برند و کمک به فرآیندهای برندسازی
- در مواردی، ایجاد بک لینک های با کیفیت (توصیه می کنم مقاله «همه چیز درباره لینک سازی» را حتما بخوانید.)

چگونه سوشیال سیگنال جذب کنیم؟
دو راه کلی برای جذب سوشیال سیگنال برای سایت خود داریم، خرید یا ایجاد!
درباره خرید که صحبت خاصی نمی توان کرد اما درباره ایجاد سوشال سیگنال، به توصیه های زیر توجه کنید :
- در شبکه های اجتماعی مانند توییتر و لینکدین حتما فعالیت کنید.
- فعالیت منظم و مفید و واقعی داشته باشید و با کاربران ارتباط خوبی برقرار کنید.
- فالوورهای حقیقی و مفید زیادی جذب کنید.
- در سایت خود، دکمه های اشتراک گذاری قرار بدهید.
- در ازای به اشتراک گذاری محتوای سایتتان، به کاربران هدایایی بدهید.

امیدوارم این تاپیک براتون مفید بوده باشه. اگر سوالی هست این زیر بپرسین تا جواب بدم.
درضمن دوستانی که پکیج های مربوط به سوشیال سیگنال میفروشن، همینجا پکیجشون رو معرفی کنن.
مطلب دیگه من تحت عنوان «shadowban اینستاگرام چیست» رو در فروم پرشین تولز بخونید!
منبع : BigCommerce , Moz

Last edited:

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
این مطلب بصورت خلاصه نوشته شده،
توصیه می کنم حتما مطلب کامل رو بخونین که در اون نکات فوق العاده بیشتری آموزش دادم.
برای مطالعه نسخه کامل این مقاله، اینجا را کلیک کنید.

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام خدمت دوستانی که این تاپیک رو میخونن،
خیلی ها میگن بریم سوشیال سیگنال بخریم! چند نکته رو در این رابطه باید بهتون بگم :
1) گوگل رسما اعلام کرده که از سوشیال سیگنال ها برای رتبه بندی سایت ها استفاده نمیکنه!
2) سوشیال سیگنال ها باید برای مخاطبان هدف صورت بگیره!
- شاید خیلیاتون بپرسین اگر تاثیر نداره، چرا باید سوشیال سیگنال های سایتمون رو افزایش بدیم؟ مستقیما تاثیر نداره ولی مثلا داخل ردیت، هر به اشتراک گذاری، یک بک لینک حساب میشه! و در کل باعث افزایش ترافیک سایتتون میشه، یا شاید یکی از مطلب شما خوشش اومد و در وبسایتش بهش لینک داد.
بنابراین خرید سوشیال سیگنال واقعا ارزش نداره (البته اگر پکیج هاشون الکی نباشه و واقعی باشه!) و توصیه اکید من اینه که خودتون سوشیال سیگنال بسازید!

اما!
اگر میخواید سوشیال سیگنال بخرید، کافیه یه سرچ بزنین «خرید سوشیال سیگنال» ، 5 تا لینک اول ریخته!! هر کدومو خواستین انتخاب کنین، منتهی مسئولیتش به پای خودتون!
در غیر اینصورت، مقاله کامل سوشیال سیگنال رو حتما بخونین و به کمک راهکارهایی که گفتم، بصورت هدفمند افزایششون بدین.

yaserrastegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این روزا گوگل خیلی دنبال اینه که مثل انسان ها رفتار کنه. برای همین به چیزایی که کاربر پسند هستند اهمیت بالایی میده. چند تا راه برای اثبات این که مطلب شما کاربر پسند هست یا نه وجود داره. یکیش اینه که تو سایت امکان ارزیابی مطالب رو ایجاد کنین تا کاربرا بتونن برای مطالب امتیاز بدن. یکی دیگه از راه ها هم سوشیال سیگناله. سوشیال سیگنال فقط این نیست که شما مطلبتون رو تو توییتر share کنین و تمام. لایک و کامنت هایی که برای اون پست میذارن هم مهمه. دوم این که کلا فعالیت در شبکه های اجتماعی باعث ارسال سوشیال سیگنال به سایت میشه. مثل فعالیت در اینستاگرام. با این که در اینستاگرام مثل توییتر و لینکدین و گوگل پلاس نمیشه لینک شیر کرد ولی فعالیت های شما تاثیر بالایی داره. یعنی وقتی پستی میذارین تو اینستاگرام لایک ها و کامنت هایی که گذاشته میشه یه سوشیال سیگنال به سایت شما میفرسته. البته از این غافل نشیم که برای سوشیال سیگنال توییتر و فیسبوک و لینکدین از همه مهمترن.
البته ایجاد سوشیال سیگنال با تعداد زیاد خیلی زمانبر و اذیت کننده هست. برای همین پیشنهاد میکنم علاوه بر اینکه فعالیت خودتون رو در شبکه های اجتماعی افزایش بدین سوشیال سیگنال هم بخرین.

در میان فروشندگان سوشیال سیگنال سایت های رایاطرح ، پیشگامان ، مدیران سایت ، رخ اد ، سوشیال و وبمستر خاکستری بهترین پکیج ها رو در این زمینه دارن. من لینک اون سایت هایی که ازشون سوشیال سیگنال خریدم برا سایتم رو آخر این کامنت میذارم. اگه خواستین یه سری بهشون بزنین و شما هم نظراتتون رو در مورد این سایت ها بگین
https://rokhad.ir/social-signal/
https://rayatarh.com/seo-services/
https://seocial.net/social-signal/buy

nabiabdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مقالات انگلیسی زیادی خوندم که گوگل به سوشیال سیگنال های سایت اهمیت زیادی میده نمی دونم چرا برخی دوستان می گن که سوشال سیگنال به خودی خود تاثیری نداره؟!

بالا