برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره پاکت پی سی ایرانی اسلامی طاها

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
پاکت پی سی طاها

image995.jpg

از سایت اصلیشون ببینید :

http://www.zikronline.ir/index_files/Page936.htm

امکانات مذهبی :

قران کریم :

9 دوره ترتيل قرآن کريم همراه با متن عربي با استفاده از فونت عثمان طه که کاملا سينک بوده و آيات در حال تلاوت با رنگ ديگري مشخص ميشوند (پرهيزگار، امام جمعه، سعيديان، منشاوي، العفاسي، الحصري ، الشاطري، عبدالباسط و الغامدي)

استفاده از فونت جهت نمايش آيات نه تصوير بصورتي که امکان بزرگ کردن سايز آيات وجود دارد

10 ترجمه قرآن به زبانهاي خارجي و 5 ترجمه فارسي

3 تفسير کل قرآن قابل افزايش در صورت نياز

2 ترجمه گويا فارسي و انگليسي

امکان جستجوي کلمه بر حسب مصحف و يا تايپ کلمه

امکان جستجوي معجم موضوعي قرآن

امکان تکرار آيات يا قسمتي از أيه جهت حفظ

امکان جستجو در آيات، تراجم و تفاسير بر حسب سور، آيات، جزء و حزب

امکان برنامه ريزي روزانه جهت حفظ قرآن بر اساس صفحه عثمان طه

استفاده از 3 زبان جهت منوها (عربي، فارسي و انگليسي)

قابليت تغيير اندازه حروف در 3 سايز
ادعيه و کتب

مشاهده ادعيه ، زيارات و مناجاتهاي مفاتيح الجنان، صحيفه سجاديه و ادعيه حج با حروف عربي و صوت همراه با ترجمه فارسي و انگليسي در يک صفحه بصورت کاملا سينک شده – مشاهده کتاب نهج البلاغه، رساله هاي 6 فقيه و 1800 حديث از معصومين بصورت کتاب الکترونيکي به 3 زبان قابل مشاهده بر روي مبايل

تمام برنامه هاي نرم افزاري فوق داراي صفحه ارتباط کاربر به 3 زبان فارسي عربي و انگليسي بصورت ساده و قابل دسترس بودن
آوقات نماز و جهت قبله

اوقات شرعي

نمايش اوقات شرعي به روش محاسبه شيعه

امکان تنظيم براي نقاط مختلف برحسب طول و عرض جغرافيايي

قابل تنظيم براي نمايش ساعت برحسب اختلاف از گرينويچ

داشتن پايگاه داده اي براي شهرهاي مختلف جهان حدود 4500 شهر يا استفاده از جي پي اس جهت محاسبه اوقات نماز هر نقطه کره زمين

نمايش وقت نماز بعدي و زمان باقي مانده تا آن

اذان

امکان پخش اذان در اوقات شرعي

امکان انتخاب فايل اذان مشخص يا هر فايل صوتی براي هريک از اوقات شرعي

امکان تعريف ميزان زمان قبل از هر يک از اوقات شرعي براي پخش اذان و پخش هر صداي انتخابي قبل از زمان اذان جهت يادآوری نزديک شدن وقت نماز يا نماز شب

امکان تنظيم صداي پخش اذان در هريک از اوقات شرعي با استفاده از 15 اذان شيعي

امکان تنظيم پخش فايل صوتي قابل انتخاب براي آگاهي از گذشتن از يکي از اوقات شرعي

قبله نما

نمايش جهت قبله نسبت به مکان تعيين شده در برنامه با انتخاب شهر از فهرست 4500 شهر موجود يا استفاده از GPS جهت محاسبه جهت قبله هر نقطه کره زمين
امکانات اضافي:

مبدل تاريخ

قابليت تبديل يک روز مشخص در يک نوع تقويم به تقويم نوعي ديگر

قابليت تبديل بين تقويمهاي هجري قمري، هجري شمسي و ميلادي

تقويم اسلامي

امکان نمايش تقويم براساس يکي از تقويمهاي هجري قمري، هجري شمسي و ميلادي در صفحه اصلي مبايل

امکان نمايش و پخش دعا هاي مختص يک روز همراه با ترجمه فارسي، انگليسي و عربي

امکان نمايش و پخش زيارات روزانه همراه با ترجمه فارسي، انگليسي و عربي

امکان نمايش وقايع مختص اسلامي روز انتخابي در صفحه مبايل از بعثت پيامبر تا غيبت کبري حضرت ولي عصر (عج) بصورت مشروح واقعه

ابزارهاي جانبي

برنامه تنظيمات برنامه

تنظيمات رنگ هاي بکار رفته در سيستم

تنظيمات داخلي برنامه براي محاسبات و ...

برنامه مديريت زبانهاي برنامه

امکان تغيير زبانهاي تعريف شده براي سيستم

قابليت تنظيم برنامه براي هر يک از زبانهاي سيستم
سازگاري با GPS

امکان قابليت تشخيص مکان توسط GPS

امکانات فنی موبایل

Features OS Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional

General Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900

Size Dimensions 99.9mm (L) X 58mm (W) X 13.9mm (T)

Weight 112 g

Display Type TFT touch screen, 65K colors

Size 240 x 320 pixels, 2.8 inches

- Touch FLO finger swipe navigation

- Handwriting recognition

Ring tones Type Polyphonic (40 channels), MP3

MP3, MP4 , Windows Media Player

Vibration Yes

Call records Yes

Card slot micro SD (Trans Flash),

- 64 MB RAM, 128 MB ROM

- CPU : TI's OMAP™ 850, 201 MHz

Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32-48 kbps

Bluetooth Yes, v2.0

USB Yes, mini USB

Messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging

Browser WAP 2.0/xHTML, HTML (Pocket IE)

Colors Soft Black, Green

Camera 2 MP, 1600x1200 pixels, video

- Pocket Office (Word, Excel, Outlook, PDF viewer)

- Java MIDP 2.0

- Voice memo

- Video/audio album

- Built-in hands free

Battery Standard battery, Li-Ion 1100 mAh

Stand-by Up to 200 h

Talk time Up to 5 h

در نهایت قیمت = 365 تومن !!!

به نظرم اگه کسی بخواهد یه پاکت پی سی معمولی بگیره ، این بهترین انتخابه ، تازه جی پی اس هم داره قیمتش هم مناسبه ، طراحیش هم زیباست .

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
يه نكته جالب تو سايتش ديدم.
يارو لينك دانلود pdf مشخصات رو از روي كامپيوتر خودش داده :
file:///C:/Documents%20and%20Settings/SAEED%20NAKHAI/Desktop/website/New%20Folder/index_files/mobile%20manual.pdf

:lol:

Last edited:

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
خب حالا این یه اشتباهی کرده ، نظرتون راجع به گوشی چیه ؟

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
امکانات زیاد بود متوجه نشدم... امکان طهارت رو هم داره یا نه؟!:f34r:

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
صیغه هم جاری میکنه؟

امکانات زیاد بود متوجه نشدم... امکان طهارت رو هم داره یا نه؟!

دیگه قرار نشد تیکه بندازید ، دوست ندارید میتونید پست ندید .

با اجازه بزرگترها و اساتید

چرته ...یعنی مضخرفه!

یک سال روی ساخت این نرم افزارها کار شده ، اون وقت شما میگید مزخرفه ؟ یعنی شما خودتون بهترش رو درست کردید ؟؟؟؟;)

=======================================

دوستان این گوشی نمیدونید توی کدوم کشور تولید شده ؟ ایران یا چین یا ؟؟؟

راستی من امروز باهاشون تماس گرفتم گفتند که اگه براشون پاکت پی سی با ویندوز 6 ببری برنامه ها رو میریزن روی دستگاه یعنی نیازی به خرید این دستگاه نیست .

Last edited:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دیگه قرار نشد تیکه بندازید ، دوست ندارید میتونید پست ندید .

=======================================

دوستان این گوشی نمیدونید توی کدوم کشور تولید شده ؟ ایران یا چین یا ؟؟؟

راستی من امروز باهاشون تماس گرفتم گفتند که اگه براشون پاکت پی سی با ویندوز 6 ببری برنامه ها رو میریزن روی دستگاه یعنی نیازی به خرید این دستگاه نیست .
یعنی پاکت پی سی رو واسه برنامه هاش میخواستییی ؟ :blink:

971

Registered User
لایک‌ها
318
1- منبع مشخصاتی که ذکر کرده اید جیست؟ در مشخصات فارسی نوشته است که جی پی اس دارد در حالیکه در مشخصات لاتین دقیقا همان مشخصات اچ تی سی تاچ از سایت جی اس ام آرنا کپی شده است.
2- آیا گارانتی دارد یا نه؟
2- بنظر من این همان اچ تی سی تاچ است که به بهانه نرم افزارهایش بدون گمرک وارد شده و فقط نرم افزار جی پی اس را دارد و نه سخت افزارش را.
3- بنظر شما اوتو مینی اس با یکسال گارانتی و هندزفری بلوتوٍث و یک گیگابایت مموری کارت و شارژر فندکی و کیف چرمی به قیمت 335000 تومان می ارزد یا این پاکت پی سی به قیمت 365000 تومان؟
4- آیا میتوان این پاکت پی سی را با لیبل اچ تی سی و یا بدون لیبل خرید؟

Last edited:

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
یعنی پاکت پی سی رو واسه برنامه هاش میخواستییی ؟

من که خودم تایتن 2 دارم ، یعنی هر چی باشه از امکاناتی که توی این پاکت پی سی هست بهتره ، ولی من مجذوب برنامه هاش شدم درسته . درضمن این دستگاه در حد اچ تی سی تاچ هست ، جی پی اس هم داره ، این امکانات رو از سایت موبایلستان اوردم ، نمیدونم مال اچ تی سی تاچ هست یا چیر دیگه .

- منبع مشخصاتی که ذکر کرده اید جیست؟ در مشخصات فارسی نوشته است که جی پی اس دارد در حالیکه در مشخصات لاتین دقیقا همان مشخصات اچ تی سی تاچ از سایت جی اس ام آرنا کپی شده است.

من امکانات رو از سایت موبایلستان کپی کردم ، نمیدونم اونجا از جی اس ام ارینا اوردن یا جای دیگه ، این مشخصات توی سایت اصلیش نبوده ، در مشخصات سایت اصلیش گفتن که جی پی اس داره .

آیا گارانتی دارد یا نه؟

والا من پارسال از همین شرکت یه دستگاه قران دیجیتال الذکر گرفتم 1 سال گارانتی داشت ، اینم معمولا باید داشته باشه اما من اطلاع دقیقی ندارم .

بنظر من این همان اچ تی سی تاچ است که به بهانه نرم افزارهایش بدون گمرک وارد شده و فقط نرم افزار جی پی اس را دارد و نه سخت افزارش را.

به نظرم شما اشتباه میکنید ، چون توی مشخصات فارسی نوشته که مشخص کردن جهت قبله از طریق جی پی اس ، پس باید سخت افزارش رو داشته باشه .

طراحیش شبیه تاچ هست ، اما دقیقا هم همون نیست و فرقهایی رو داره .

بنظر شما اوتو مینی اس با یکسال گارانتی و هندزفری بلوتوٍث و یک گیگابایت مموری کارت و شارژر فندکی و کیف چرمی به قیمت 335000 تومان می ارزد یا این پاکت پی سی به قیمت 365000 تومان؟

مسلما همین پاکت پی سی با قیمت 365000 تومن ، این سیستمش ویندوز 6 هست ، جی پی اس داره ، این همه برنامه روش هست ، همونجور که گفتم احتمال زیاد گارانتی هم داره ، شما میتونید یه تلفن بزنید بپرسید ، شماره اش رو از سایتش بگیرید و تماس بگیرید باهاشون .

آیا میتوان این پاکت پی سی را با لیبل اچ تی سی و یا بدون لیبل خرید؟

این موبایل روش نوشته طاها ، پس لیبل اچ تی سی قاعدتا روش نیست .

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
یعنی پاکت پی سی رو واسه برنامه هاش میخواستییی ؟ :blink:

آخه معمولا اين شركت برنامه هاش رو روي سخت افزار هاي خاص عرضه مي كنه. بعد اون نرم افزارها رو به صورت پروداكت شده در مياره.
مثلا يه مدل از اين خودكار هاي MP3 Player رو از چين وارد مي كنه، يكم سخت افزارش رو تغيير مي ده. بعد فايل هاي قرآن روش كپي مي كنه و حافظه انون پروداكت مي كنه. ;)

971

Registered User
لایک‌ها
318
من که خودم تایتن 2 دارم ، یعنی هر چی باشه از امکاناتی که توی این پاکت پی سی هست بهتره ، ولی من مجذوب برنامه هاش شدم درسته . درضمن این دستگاه در حد اچ تی سی تاچ هست ، جی پی اس هم داره ، این امکانات رو از سایت موبایلستان اوردم ، نمیدونم مال اچ تی سی تاچ هست یا چیر دیگه .

من امکانات رو از سایت موبایلستان کپی کردم ، نمیدونم اونجا از جی اس ام ارینا اوردن یا جای دیگه ، این مشخصات توی سایت اصلیش نبوده ، در مشخصات سایت اصلیش گفتن که جی پی اس داره .

والا من پارسال از همین شرکت یه دستگاه قران دیجیتال الذکر گرفتم 1 سال گارانتی داشت ، اینم معمولا باید داشته باشه اما من اطلاع دقیقی ندارم .

به نظرم شما اشتباه میکنید ، چون توی مشخصات فارسی نوشته که مشخص کردن جهت قبله از طریق جی پی اس ، پس باید سخت افزارش رو داشته باشه .

طراحیش شبیه تاچ هست ، اما دقیقا هم همون نیست و فرقهایی رو داره .

مسلما همین پاکت پی سی با قیمت 365000 تومن ، این سیستمش ویندوز 6 هست ، جی پی اس داره ، این همه برنامه روش هست ، همونجور که گفتم احتمال زیاد گارانتی هم داره ، شما میتونید یه تلفن بزنید بپرسید ، شماره اش رو از سایتش بگیرید و تماس بگیرید باهاشون .

این موبایل روش نوشته طاها ، پس لیبل اچ تی سی قاعدتا روش نیست .

1- این سایت هم برنامه های خوبی دارد شاید بدردتان بخورد:
http://www.pocketislam.com/
2-اگر با تاچ فرق دارد آیا کیفیت ساختش هم فرق دارد یا نه و برای آپدیت رام باید وابسته به سایت نه چندان پربارش بشویم یا نه؟
3-در مورد ویندوز 6 که بر روی اوتو مینی اس نیز قابل نصب است.
4-در مورد برنامه هایش فکر میکنم حتی یک مگابایت جای خالی در مموری کارت باقی نمانده است و برای من یک نسخه قران و ترجمه و اذان بعلاوه قبله نما و ساعات شرعی کافی است.
5-در لیست نمایندگیهایش در سایتش نوشته است که نمایندگیها در تمام شهرستانها در حالیکه در آن لیست از بیشتر مراکز استانها خبری نیست.

Last edited:

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
البته بحرين جان، خودش هم تو سايتش نوشته سازگاري با GPS. نگفته كه داره. احتمالا اگه خودت بخري و روش بزاري مي تونه ازش استفاده كنه. ;)

971

Registered User
لایک‌ها
318
همانطور که فکر میکردم با استناد به دفترچه راهنمایش که لینک آن در زیر آمده است این موبایل فقط امکان سازگاری با جی پی اس بلوتوث را دارد و نشان دادن قبله توسط قطبنمایی که در جعبه اش تعبیه شده انجام میگیرد.
http://www.zikronline.ir/index_files/mobile%20manual.pdf

با این اوصاف محاسن این موبایل نسبت به اوتو مینی اس ظریف بودن، داشتن مموری کارت 2 گیگابایت در مقابل 1 گیگابایت و دوربین 2 مگاپیکسل در مقابل 1.3 مگاپیکسل و اچ اس سی اس دی است و معایبش نداشتن اینفرارد و کیبورد و هندزفری بلوتوث و شارژر فندکی و کیف کمری و 30000 تومان گرانتر بودنش است.
در مورد کیفیت دوربین و صدا و سایر مشخصات تاچ لطفا اظهار نظر کنید و به نظر شما کدامیک انتخاب مناسبتری است؟
اگر برنامه و گارانتی و لیبلش را نخواهیم به چه قیمتی میتوانیم بخریم و قیمت تاچ بدون گارانتی چند است؟
با تشکر

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
والا منم دفترچه رو دیدم ، این گوشی به نظر من همون اچ تی سی تاچ هست ، فقط ظاهرا وای فای نداره ، ولی خب به نظر من همین دستگاه خیلی بهتره ، من که تا حالا تاچ نداشتم ، ولی هرچی سوال دارید میتونید با تماس گرفتن باهاشون بپرسید ، من که تا حالا این رو ندیدم .

این هم عکس مقایسه بین طاها و تاچ ، تازه به نظرم طاها از تاچ هم خوشگلتره :

123.gif

بعید میدونم بدون برنامه ها و گارانتی بخواهن بدنش ، چون که میخواهن کار فرهنگی بکنند ، و واقعا هم کارشون با ارزش هست ، تاچ هم اخرین قیمتی که دارم حدودا 500 تومنه ، حالا اینها خواستن ثواب کنن دارن 130 تومن کمتر میدن چرا ادم نخره ازشون ؟

971

Registered User
لایک‌ها
318
قیافه اش بیشتر شبیه به Qtek s200 است و با توجه به داشتن 3 دگمه بر روی آن و ظاهر عریضتر نسبت به تاچ احتمالا موفع نوشتن ابعاد اشتباه شده است و این همان اس 200 یا جمین است.
qtek_s200_00.jpg

Last edited:

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
نه خير اشتباه ميكند ، اخه این کیوتکه که ویندز 6 و صفحه تاچ فلو نداره ؟؟؟؟

اگه دفترچه راهنما رو مرور کنید میبینید که استایل سیستمش همون اچ تی سی تاچ هست !

به نظر من این همن اچ تی سی تاچ هست ، فقط کمی طراحی بدنه اش فرق کرده ، که به نظر من زیباتر هم شده !!!

بالا