برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد تبلت (Axtrom Axpad 7I02 (V2 (بازی و برنامه هایی که تست شده)

آیا از 7I02 خود راضی هستید ؟

• بله

Votes: 5 62.5%
  • خیر

Votes: 3 37.5%

• Total voters
    8

alimoghadam

Registered User
لایک‌ها
31

fr_sdgh

Registered User
لایک‌ها
24
امید دارم جواب بگیرم / پیشاپیش ممنون
axpad 7I02 دارم. تب بروزر بیشتر از یکی رو باز کنی، بزور جابجا میکنه خیلی کنده اپ های مثل کروم و فایر فاکس رو هم تست کردم. شما هم همین مشکلو دارین قضیه چیه؟ نفسش بالا نمیاد

www.sitedesigngroup.ir

Registered User
لایک‌ها
25
دوستان دیدم به دلیل وجود تاپیک مشابه برای V1 گفتم برای بر هم نخوردن نظم اون تاپیک و تخصصی تر شدن بحث ها در این تاپیک

بازی های HD تست شده :
Max Payne HD (خیلی روان و بدون لگ با تنظیمات HI)
SHADOWGUN
Asphalt 5 HD
Asphalt 6 HD ( هم سمیرا83 تست کردند)
Asphalt 7 HD
(عالی جواب میده)
GTA Vise City (خیلی بای سنگینیه اگر اپشن ها رو بیاری پایین در حد قابل قبولی جواب میده)
SUPER KO BOXING HD
Counter Strike (از لحاظ گرافیکی کاملا راحت اجرا میکنه اما مشگل پینگ اینترنت ایران وجود دارد)
فریمور 4.0.4 ( ورژنی که روی خود تبلت هست)
آموزش فلش کردن :
نرم افزار PhoenixCard را از لینک زیر بگیرید :
PhoenixCard v3.06 - Download - 4shared - GSME FZC
و فایل فریمور دانلود شده را به روش زیر روی رم خود بریزید :
how to copy 7i02 firmware to sd card - Download - 4shared - GSME FZC
سپس تبلت را خاموش کرده رم را جا بزنید و تبلت را روشن کنید خودش شروع به نصب می کند .
بنچ مارک :
بقیه آموزش ها به زودی

جالب بود.

www.sitedesigngroup.ir

Registered User
لایک‌ها
25
صفحه نمایش مال من که اصلا بد نیست اگر نور ببری بالا عالی میشه تو حالت معمولی هم خوبه (v2 را دارم توضیح میدم)
پشت جعبه v2 نوشته android 4.1 jellybean upgradable و به زودی به طور رسمی برایش 4.1 عرضه میشود اما v1 این 4.1 که برای موجود هست رسمی نیست .
قیمت v2 را متغییر میدن من از اعلاالدین که خریدم هر جا یه قیمت میداد که اختلافشون نزدیک 70-80 هزار تومن بود دقت کنید گرون نخرید و با گارانتی بخرید .
من مشگلی تو وای فای ندارم برنامه ای هم نشده بریزم که اجرا نکنه و بازی هایی ه تا حالا ریختم هم نشده که لگ بزنه اسم چندتاشون تو تاپیک اول هست .
پردازندش فرق میکنه پردازنده v1 WM 8850 Chipset هست و اول با 1200 mhz کار میکرد اما بعد از آپگرید ار طرف اکستروم شده 1500 mhz اما پردازنده v2 A10 Cotex هست که در حال حاضر روی 1008 mhz کار میکنه که
احتمال زیاد تو آپگرید های بعدی به 1200 mhz می رسد . شاید فرکانس کاری v2 کمتر باشه ولی شرکت سازده معتبر تری داره و من از لحاظ قدرت ندیدم نسب به v1 کم بیاورد .
v2 من معایبی ندیدم توش (نسبت به v1 ) اما مزایایی داره :
1. عمر باطریش که واقعا عالی هست واقعا تفاوت نسبت به v1 حس میکنید و خیلی بهتر عمل میکنه
2. به نظر خودم کیفیت صفحه نمایشش بهتره نسبت به v1 ولی متاسفانه با اون v1 که داشتم مقایسه میکردم محافظ صفحه مات انداخته بود واقعا خیلی کیفیتش بد شده بود حالا نمیدونم چند درصد سر اون محافظ صفحه بود
3 . خیلی خوش دست تر از v1 هست برای بازی کردن خیلی ارگونامیک تره (چون بزرگتر هست واسه بازی راحت تو دست میشینه)
4. دکمه های ولوم و ..و v1 کیفیت خوبی ندارند و باید خیلی محکم فشارشون بدی ولی دکمه های v2 لمسی هستند و مشگلی از این لحاظ ندارید
5. یه دوربین 2 mp پشتش داره که کیفیت بالای نداره و بودنش نسبت به نداشتن v1 یه امتیاز محسوب میشود .
6 . داشتن 2 تا اسپیکر که صدای خیلی بلند تری نسبت به v1 دارد
7. پشت تبلت حالت ضد خش دارد که این عیب تبلت که کیف تو جعبش نیست را جبران میکنه و v1 را اگر بدون کیف دستتون بگیرید خیلی پشتش لک میشه و قیافه خوبی نداره اما این نه
از نظر من بین v1 و v2 تبلت v2 بهتره چون با فرکانس کاری cpu پایین تر ضعفی نداره
حالا بین v2 و 8P01 خودتون باید انتخاب کنید .

جالب بود / ممنونم.:D

www.sitedesigngroup.ir

Registered User
لایک‌ها
25
[h=2] iBomber Defense Pacific[/h]
[h=2]Kingdoms & Lords [/h]
[h=2]100Floors 2.8.0.0[/h]
[h=2]Where’s My Valentine? [/h]
[h=2]Bridge Architect[/h]
[h=2] Fantashooting 1.50 Mod Unlimited Kills & Gold[/h]

[h=2]Rayman Jungle Run 2.0.1[/h]