برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد سونی اریکسون X1 ٠

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
مثلا ! اگر دقت کنید ... تو دوستانتون ... همکارا ... خلاصه تو جامعه ... وقتی شما یه گوشی تاچ اسکرین دارید ... طرفداران نوکیا و نوکیا دارها ... با حسرت نگاه میکن

خوب یعنی تاج اسکرین آخر تکنولوژیه؟؟ یا بودن تو گوشی اون گوشی رو آش دهن سوزی میکنه؟؟! اگه کسی به گوشی تاچ اسکرین با حسرت نگاه میکنه یا تاحالا گوشی ندیده یا عقده تاچ اسکرین داره

یعنی الان گوشیهای چینی که عین .... ریختن تو بازار و همشون به سلامتی صفحه تاچ اسکرین دارن ، آخر گوشین دیگه؟
21.gif

به این دسته همکاران و دوستان ، گوشیهای تاچ اسکرین چینی شدیدا" توصیه میشه که دیگه به یه گوشی تاچ اسکرین دار با حسرت نگاه نکنن و آرزو به دل از دنیا نرن!!
21.gif

چون نوکیا بیچاره در عمر تولیدش یه گوشی تاچ اسکرین زد ... اسمش هم یادم نیست ... اندازه لپتاپ بود

مطمئنی نوکیای بیچاره !!! تو عمرش فقط یه گوشی تاچ اسکرین دار تولید کرده؟!!
21.gif

شماره گوشی میشه N99 ... شاید هم N100 ... سیستم عامل گوشی سیمبین سری ۶۰ ! دوربین گوشی ... هر سال ۱ مگ باید بره روش ! پس میشه حدود ۷ مگ ... شاید هم تکنولوژی رو بترکونه ۸ مگ ! ... ظرفیت گوشی هم که باید هر سال دو برابر بشه ! یعنی میشه ۶۴ گیگ ... یا ۱۲۸ گیگ ... گوشی هم بر حسب تنوع این بار نصفش از سمت چپ باز میشه ... نصفش از بالا ! ... راستی ... ۳،۴ تا دوربین اضافی هم برای ویدئو کال ... یا کارای دیگه ... اینور اونورش میچسبه ... و اما قیمت !

SE چیکار میکنه اونوقت؟ میاد رو گوشی دوربین 3.2 میذاره ، اتوفوکوس رو حذف میکنه ، 3.2 و اتوفوکوس رو با هم میذاره ، فلاش رو حذف میکنه ...

گوشی با دوربین 5 مگاپیکسل و فلاش و اتوفوکس!!! تولید میکنه ، رو پلتفرم های تک جاوا!!!

میاد با بوق و کرنا میگه رو گوشی GPS reciever گذاشته بعد معلوم میشه کشک بوده!!:D

تا این لحظه هم به تکنولوژِی صفحه نمایش 16M رنگ دست نیافته!!:lol:
من واقعا متاسف شدم ... دیدم تو فروم ما در این سطح صحبت میشه !

منم همینطور.....!!

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
cascada و جفرم سونی اریکسون دوس داره شایان جون ماچ بوس

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
خوبه حداقل افرادی مثل حسین عزیز یا manuelcalavera عزیز حداقل دارن رو اصول و واقعیت بدور از تعصب نظر میدن....

خوبه ما هم جزو اولينهايي بوديم كه تبريك كَفتيم و مثل بعضيها كه وقتي كه ان 96 به اون خفني معرفي شده سكوت رو اختيار نكرديم .:p:lol:

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
خب به هرحال این قضیه سونی اریکسون و نوکیا هم ... مثل استقلال پرسپولیس ـه دیگه ... الان که پرسپولیس اوله و استقلال این فصل داره زور میزنه نمیه بالای جدول بمونه ... اگر گوش کنی ... تو استادیوم شعار استقلال قهرمان میشه .... استقلال سرور پرسپولیسه و این حرفا رو میدن !

برای همین تو این تاپیک هم جملاتی مثل :‌ سونی اریکسون تو اسمارت فون ها گند زد میخواد تو ویندوز موبایل هم گند بزنه میشنویم نمیشه کاریش کرد ! طبیعت تعصب همینه

ولی خوبیش اینه که یه چیزهایی هست که خدارو شکر دیگه اصلا قابل بحث نیست که بخوان الکی در موردش شلوغ کنن !

مثلا ! اگر دقت کنید ... تو دوستانتون ... همکارا ... خلاصه تو جامعه ... وقتی شما یه گوشی تاچ اسکرین دارید ... طرفداران نوکیا و نوکیا دارها ... با حسرت نگاه میکنن در عوض سعی میکنن بپرسن که مثلا گوشیتون دوربینش چند مگه ؟؟ بلوتوث هم داره ؟‌ چند گیگه ؟ چون نوکیا بیچاره در عمر تولیدش یه گوشی تاچ اسکرین زد ... اسمش هم یادم نیست ... اندازه لپتاپ بود ! یعنی یه جورایی یه لپتاپ کوچیک بود ! که انقدر افتضاح در اومد که اگر دوستان یادشون باشه همون موقع هم ... حتی فروشندگان نوکیا هم میگفتن اقا اینو نگیرید ... اینا خوب در نیومده :دی بعد از اون هم دیگه سراغ این حرفا نرفت ! و سعی کرد همون کار قبلی رو (‌ یعنی دادن گوشی های تکراری یه مدل ... با شماره‌هایی که هی داره میره بالا ! ان ۹۰ ... ان ۹۱ ... ان ۹۲ به بالا ) ادامه میده ...

البته یه خوبی داره این کار ! اینکه قدرت پیش بینی رو از طرفدارانش نمیگیره ! ( برعکس کاری که سونی اریکسون میکنه ! که هیچ مدله نمیشه محصول جدیدش رو پیش بینی کرد ) ... یعنی من میتونم الان حدس بزنم براتون که سال ۲۰۱۰ نوکیا سری ان چه گوشی میده

شماره گوشی میشه N99 ... شاید هم N100 ... سیستم عامل گوشی سیمبین سری ۶۰ ! دوربین گوشی ... هر سال ۱ مگ باید بره روش ! پس میشه حدود ۷ مگ ... شاید هم تکنولوژی رو بترکونه ۸ مگ ! ... ظرفیت گوشی هم که باید هر سال دو برابر بشه ! یعنی میشه ۶۴ گیگ ... یا ۱۲۸ گیگ ... گوشی هم بر حسب تنوع این بار نصفش از سمت چپ باز میشه ... نصفش از بالا ! ... راستی ... ۳،۴ تا دوربین اضافی هم برای ویدئو کال ... یا کارای دیگه ... اینور اونورش میچسبه ... و اما قیمت !

قیمت دستگاه مشابه سامسونگ ( در اون زمان ) ۵۰۰ دلار
قیمت دستگاه مشابه سونی اریکسون : ۷۰۰ دلار
قیمت این دستگاه نوکیا : ۵۰۰۰ دلار

ناگفته نماند ... همین دستگاه یک ورژن GOLD هم ازش ساخته میشه برای شیفتگان نوکیا ... به قیمت ۵۰،۰۰۰ دلار !

و اما قضیه گوشی جدید حضرت سونی اریکسون !

از اونجایی که این مورد هم جزو اون مواردیه که دوستاران نوکیا ... تو خلوت خودشون ... همیشه با خودشون فکر میکردن ... چی میشد عشق ما ... نوکیا ... یه روزی یه گوشی میداد که روش ویندوز بود ... ( اعتراف میکنم که عاشقان سونی‌اریکسون هم این فکر رو میکردن ... که بی پاسخ نموند ! ) برای همین الان خب قبول این موضوع خیلی سخته !!!! از طرفی غرور اجازه نمیده که بیان این محصول رو بخرن ! از طرف دیگه حتی اگر مجانی هم بهشون بدی ،‌ رغبت استفاده ندارن ! چون از برند مورد علاقه خودشون سرخورده شدن ! پس ناچار باید بر علیه این گوشی یه چیزهایی بگن .... شما ناراحت نشید ! چون قبول کنید اگر این اتفاق برعکس میافتاد ... ماهم ناراحت میشدیم و سعی میکردیم از این گوشی ایراد بگیریم !

مثلا حرف‌های جالب بزنیم ... مثل :

رزلوشن این گوشی استاندارد نیست و ممکنه با برنامه ها مشکل پیدا کنه ...

من واقعا متاسف شدم ... دیدم تو فروم ما در این سطح صحبت میشه !
آخه دوست عزیز ! مگه سیستم عامل این گوشی JAVA هست که مشکل پیدا بشه !!!!!!! اون برنامه های جاوا هستند که روی یک رزلوشن بسته میشن ... و اگر در رزلوشن دیگه‌ای اجرا بشن ... میبینید نصف تصویر رفته بیرون از صفحه ! یا یه مقداری از صفحه خالی مونده !!! این ویندوزه !!!!!! مگه application های شما وقتی رزلوشن مانیتور رو تغییر میدید مشکلی براش پیش میاد ؟!؟!

فقط یه ایراد ( یعنی پیشنهاد )‌رو در مورد این گوشی قبول دارم ! اونم اینکه ظاهرش ... میتونست کمی بهتر باشه ! البته فقط این دکمه های پائین ... شاید خوشگل تر هم میشد باشه ! البته اینها عکس هست و باید خودش رو دید چی هست ... و این هم ایراد بزرگی نیست ! چون اولین گوشی از این سری هست !
اولین گوشی سری P که یادتون هست ؟ تو زمان خودش وقتی اومد ترکوند ! ولی بعدا دیدیم که تو سری اسمارت فون ،‌گوشی چه قدر میتونه زیبا تر باشه !

خلاصه تبریک به تمام علاقه مندان سونی اریکسون ... نه فقط به خاطر این گوشی ! بلکه به خاطر این سری از گوشی ها ! اگر ادامه پیدا کنه ( که ایشالا میکنه ) سال دیگه این موقع میشه گفت سونی اریکسون تو زیمنه ویندوز موبایل حرف اول رو میزنه تو دنیا یا نه !
از دیدن این پست واقعا متاسف شدم!من موندم چرا تا یه گوشی جدید از سونی اریکسون معرفی میشه سریع با گوشیهای نوکیا مقایسه میکنن!

کلا میگم توی این فروم پره از طرفدارای متعصب برند ها که گاهی اوقات آدم شک میکنه که شاید ذینفع باشن !

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
از دیدن این پست واقعا متاسف شدم!من موندم چرا تا یه گوشی جدید از سونی اریکسون معرفی میشه سریع با گوشیهای نوکیا مقایسه میکنن!

کلا میگم توی این فروم پره از طرفدارای متعصب برند ها که گاهی اوقات آدم شک میکنه که شاید ذینفع باشن !

منم موافقم ، مثلا ايشون يكي از مديران رده بالاي سايت هستند و اينجوري تعصب بازي ازشون بعيده !

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
ول کنید این بحث ها رو بچه ها...دلتون خوش باشه...اونایی که باید بخرن مثل من میرن میخرن...بقیه هم خودشون میدونن..

فعلا چند تا عکس دسته اول از گوشی و اینترفیس بی نهایت زیبای اون:

gsmarena_011.jpg

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
موضوع خیلی جالب که تا حالا من رو هیچ گوشی دیگه ندیدم امکان داشتن همزمان 9 تا دسکتاپ رو صفحه اصلی هست:

gsmarena_012.jpg

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
خوبه حداقل افرادی مثل حسین عزیز یا manuelcalavera عزیز حداقل دارن رو اصول و واقعیت بدور از تعصب نظر میدن....

تایید می شه.صحبت های manuelcalavera بسیار زیبا هستش و کاملا تخصصی !

خوبه ما هم جزو اولينهايي بوديم كه تبريك كَفتيم و مثل بعضيها كه وقتي كه ان 96 به اون خفني معرفي شده سكوت رو اختيار نكرديم .

محمد جان مطمئنی تبریک گفتی؟به کیا؟سازندگان این گوشی یا کاربرانی که می خوان بخرن؟به کدوماشون :دی

منم موافقم ، مثلا ايشون يكي از مديران رده بالاي سايت هستند و اينجوري تعصب بازي ازشون بعيده !

تعصب؟یعنی نسخه GOLD و اسطوره 8800 وجود نداره؟هزینه های کاذب نوکیا دروغه؟شما که این همه می گید مدل های سونی اریکسون همه تکراری هستند لطف کنید بگید N96 کجاش طراحی بی نظیر داره که الگو برداری از N81 و N95 نشده باشه.امکانات هم همون N95 هست فقط 16 گیگ مموری بهش اضافه شده ! چند وقت دیگه هم با قیمت خدا تومن در دسترس قرار میگیره

این سوال جواب نداره ! ... متاسفانه 90 درصد کاربران ایرانی فقط نوکیا و سونی اریکسون رو می بینند !

موضوع خیلی جالب که تا حالا من رو هیچ گوشی دیگه ندیدم امکان داشتن همزمان 9 تا دسکتاپ رو صفحه اصلی هست:

درسته.حالت ویستا ادیشن هم داره و به صورت چرخشی برنامه هارو نشون می ده.کیفیت ال سی دیش هم خیلی خوبه...

tapar-metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه

عکسهای زیادی ازش تو نت هست.در ضمن فیلمهای کوتاه خوبی هم داره

اگه حوصله داشتین ( که حتمآ دارین ) یه نگاه بندازین بد نیست.من با دکمه های کیبوردش که یه حالت مثلثی

کوچولو داره خیلی حال کردم.فقط میخوام بدونم کسی از محتویات پک اون خبری داره..؟؟( یعنی جایی عنوان شده)

و اینکه این مدل رو هم قراره چین تولید کنه...؟؟ اگه کیفیت ساختش مثل p1 و w960 باشه که خیلی خوبه.

( البته ببخشید شاید بعضی از پرسشها زود باشه ولی برای اطلاعات عمومی بد نیست....!!!!!)

موفق و پیروز باشید.....................

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
در راستای عشق وافری که به این جیگر پیدا کردم باز هم عکس های جدید:

8171_605%5B1%5D.jpg

8172_605%5B1%5D.jpg

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
مازیار بعضی از عکس ها خرابن:(

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
و حالا مهمترین قسمت داستان...یوزر اینترفیس بسیار جالب و زیبا:

8162_605%5B1%5D.jpg

8163_605%5B1%5D.jpg

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
همین دوربینش با فیلمبرداریش برترین مزیتی هست که تاحالا هیچ پاکت پی سی نداشته.همه خود می دونیم همیشه بهترین دوربین ها در سونی ظاهر شده.فن اوری سایبرشات هم دیگه جای خود دارد
دوست من، پاكت پي سي بيشتر براي كارهاي بيزينسي استفاده ميشه اما دوربين بيشتر جنبه فان داره...

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457