برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد سونی اریکسون X1 ٠

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خوب یه خبر دیکه به ما رسیده البته منتظر سورس خبر هستیم اون هم که cpu مورد استفاده روی گوشی از نوع Qualcomm هست که فقط میگم خدا بخیر کنه ،:( البته مثل اینکه SE گفته نواقص این نوع cpu رومیخواد برطرف کنه:)

البته بکم این سری سی پی یو یکی از هیولا ترین مدل ها هست ولی به دلایلی(بیاین تو بخش پاکت پسی زیاد بحث شده روش) شدیدا پرفورمنس ضعیفی داره تو یک کلام نتونستند از همه قدرت سی پی یو استفاده کنند:(

که البته قرار SE اینکار رو کنه:)

موفق باشید:)

|Loverman|

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شایان خان این گوشی فقط باید با اچ تی سی ، او 2 ، ایتن ، و هرچی که ویندوز موبایل داره مقایسه بشه نه نوکیا !
!

از نظر فنی بله اما از نظر رقابتی خیر.
گوشی خوب و زبایی بنظر میرسه با اینکه دوستان ایراد زیادی گرفتن اما خوب نسبت به پاکت ها سایز و دوربین بهتری داره کیبورد کامل هم داره که بعضی اکت ها ندارند.
بنظر من مهم برای ما که مصرف کننده ایم باید کیفیت باشه نه تعصب حالا نوکیا یه گوشی بهتر بزنه یا سونی چه فرقی میکنه مهم اینه کدوم بهتره و قیمتش نسبت به امکاناش مناسبتره.

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
واقعا عالی ...

177.gif
177.gif
177.gif

بابا ما 3 روز سر نزدیم .. کل بخش موبایل رو ترکوندی Mazi جان
دیگه حوصلم سر رفته بود .. اینقدر که خبری نبود
چه میکنه این SE...

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
خوب یه خبر دیکه به ما رسیده البته منتظر سورس خبر هستیم اون هم که cpu مورد استفاده روی گوشی از نوع Qualcomm هست که فقط میگم خدا بخیر کنه ،:( البته مثل اینکه SE گفته نواقص این نوع cpu رومیخواد برطرف کنه:)

البته بکم این سری سی پی یو یکی از هیولا ترین مدل ها هست ولی به دلایلی(بیاین تو بخش پاکت پسی زیاد بحث شده روش) شدیدا پرفورمنس ضعیفی داره تو یک کلام نتونستند از همه قدرت سی پی یو استفاده کنند:(

که البته قرار SE اینکار رو کنه:)

حسین جان شرمند ه ها ولی حس گشتن ندارم...لطف میکنی ادرس بدی تو بخش پاکت پی سی ببینم داستان چیه؟؟

واقعا عالی ...

177.gif
177.gif
177.gif

بابا ما 3 روز سر نزدیم .. کل بخش موبایل رو ترکوندی Mazi جان
...

مخلصیم :)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
حسین جان شرمند ه ها ولی حس گشتن ندارم...لطف میکنی ادرس بدی تو بخش پاکت پی سی ببینم داستان چیه؟؟

:)

کوچیکم مازیار جان:)

برادر همون صفحه های آخر تردPDA Hi Tech رو بخون همون جا بچه ها یه سری اطلاعات دادن در مورد این نوع سی پی یو ها و همین طور تو ترد Kaiser که از این نوع سی پی یو استفاده کرده و یه سری بنچ مارکها که اونجا گذاشت شده میتونی به موضوع پی ببری:)

موفق باشی:)

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
کوچیکم مازیار جان:)

برادر همون صفحه های آخر تردPDA Hi Tech رو بخون همون جا بچه ها یه سری اطلاعات دادن در مورد این نوع سی پی یو ها و همین طور تو ترد Kaiser که از این نوع سی پی یو استفاده کرده و یه سری بنچ مارکها که اونجا گذاشت شده میتونی به موضوع پی ببری:)

موفق باشی:)

دمت گرم...:)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خوب خوب کم کم اوضاع داره عجیب غریب میشه:wacko:

اونهایی که از cpu پاکت پسی سر در میارن:blush:
http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=1117

دقیق ترین اطلاعاتی که تا الان آمده:)

موفق باشید:rolleyes:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
Philips Nexperia PNX4008
با این سی پی یو ( که همونیه که روی W960 , P1 هم هست ) اس ای فقط آبروش رو به باد میده !

tapar-metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
بعید میدونم همچین خر یتی کرده باشه SE ....

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
سلام به همه

چرا سرعت cpu رو زده : 0 MHz

یعنی هنوز سرعتش معلوم نیست.........؟؟؟؟ :blink:

فکر نمیکنم 208 باشه..............!!!!! :f34r:

( w 960--w 950-- m600 --p1 -- p990 ) همه 208 هستن............!!!

بعیده......!!!!

اینها w 960--w 950-- m600 --p1 -- p990 که درسته همشون 208 هستن ولی اگه x1 با اون هیکل و صفحه نمایش و تشکیلات بخواد همون nexperia 4008 رو استفاده بکنه واقعا از همین الان من ندیده به شما میگم x1 فقط به درد قاب کردن میخوره...

ولی باز هم میگم خیلی خیلی بعید میدونم همچین حرکتی کرده باشه SE //

tapar-metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تائیید میشود......!!!!! mazi جان

به نظرم باز هم باید صبر کرد

tapar-metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینها w 960--w 950-- m600 --p1 -- p990 که درسته همشون 208 هستن ولی اگه x1 با اون هیکل و صفحه نمایش و تشکیلات بخواد همون nexperia 4008 رو استفاده بکنه واقعا از همین الان من ندیده به شما میگم x1 فقط به درد قاب کردن میخوره...

ولی باز هم میگم خیلی خیلی بعید میدونم همچین حرکتی کرده باشه SE //

اصلآ به قول شما با این تشکیلات + ویندوز موبایل این ( سرعت و سی پی یو ) جواب نمیده......میده....؟؟؟

سرم به دوران افتاد........فتیر.....!!!!! :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

tapar-metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه

لینک زیر رو ببینید:

http://www.windowsfordevices.com/news/NS9185185979.html

از قول مجله ( PC Magazine ) نوشته : 520MHz ARM11-based CPU

من که گیج شدم.یه نظری بدین..........................!!!!

( اینجای مطلب هم جالبه :

Microsoft says that in fiscal year 2007, it sold 11 million Windows Mobile licenses and expects to sell more than 20 million licenses in fiscal year 2008. The addition of the XPERIA X1 from Sony Ericsson means "four of the world's top five makers of mobile phones will ship Windows Mobile devices in 2008," according to Microsoft's reckoning

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
اگه ARM11 باشه با 520 خیلی عالیه...

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام به همه

لینک زیر رو ببینید:

http://www.windowsfordevices.com/news/NS9185185979.html

از قول مجله ( PC Magazine ) نوشته : 520MHz ARM11-based CPU

من که گیج شدم.یه نظری بدین..........................!!!!

( اینجای مطلب هم جالبه :

Microsoft says that in fiscal year 2007, it sold 11 million Windows Mobile licenses and expects to sell more than 20 million licenses in fiscal year 2008. The addition of the XPERIA X1 from Sony Ericsson means "four of the world's top five makers of mobile phones will ship Windows Mobile devices in 2008," according to Microsoft's reckoning

تیم تحقیق بخش پاکت پسی تشگیل شده و به زودی اطلاعات کامل داده میشه :)

فقط یه چیز یادتون باشه منبع اول خیلی خیلی موثق هست

در ضمن این سی پی یو که اینجا گفتید من یه سری توضیح اون بالا دادم راجب بهش اون هم گشش این همه چیز رو نداره:blush:

ببینید دوستان شاید اگر با 1و2 تا پاکت پسی مختلف کار میگردید بهتر متوجه میشدید ، موضوع lcd VGA هست این یعنی مرگ گ گ برا cpu صحبت از اینتر فیس تاچ فلو هست صحبت از AGPS هست ،صحبت از تصویر واید هست و............

اینها یعنی خیلی :happy:واقعا یعنی خیلی:rolleyes:

راستی سنسورهای که رو گوشی هست و همینطور تعداد فریمهای فیلمبرداری و.... یادم رفت ;)

بزارید براتون خلاصه کنم به عنوان کسی که با پاکت پسی کار کرده سی پی یو زیر 624 رو این گوشی یعنی.....

اگر انتظار لق لق تو پخش فیلم رو ندارید همینطور هنگ و سافت ریست های پیا پی:(

از همه اینها بگذریم بچه ها صحبت یک rom , ram بالاست همین طور حالت تاچ فلو و ال سی دی vga واید و 100% یک سی پی یو قوی و همین طور AGPS حالا شما پیدا کنید باطری این گوشی باید چند میلی آمپر باشه:wacko:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
واقعا با تمام عشق و علاقه ای که به سونی اریکسون و مخصوصا x1 دارم ....اگه x1 بخواد cpu ناجوری داشته باشه اصلا طرفش نمیرم و به همه هم توصیه میکنم نرن...

چون ویندوز موبایل داستانش با UIQ خیلی فرق میکنه...من نمیگم خیلی با ویندوز موبایل سرو کله زدم ولی تا حدی کار کردم و خودم هم داشتم....

ویندوز موبایل خوراکش بلعیدن ram و هنگ و ریست هست...خوراکش کند شدن دستگاه بعد یه مدت کار کردن باهاش هست...مخصوصا اگه رم یا cpu ضعیف باشه...

این رم 128 که رو x1 هست خوبه ولی باید دقیقا تکلیف cpu رو مشخص کنه سونی اریکسون...اگه یکم ناجور باشه من نمیخرمش..

یا میرم دنبال G900 که خیلی هم امکانات جالبی داره...یا اینکه سری بعدی P رو میخرم...

بالا