برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد ویندوز ۷

s.tabatabaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
به یه مشکلی برخوردم که ارور bootmgr is missing بعد از روشن شدن سیستم ظاهر میشه. تقریبا همه راه حل هایی که توی نت پیدا کردم رو رفتم و درست نشد.
در مورد استفاده از repair با سی دی ویندوز میگه سازگار نیست.
در مورد نوشتن یک پارتیشن بوت جدید توی command promt ی مشکلی هست ک میگه فایل توی حجم انتخاب شده تشخیص داده نمیشه. منم نمیخوام اطلاعاتم پاک بشه. چندتا راه حل به ذهنم میرسه که نمیدونم درسته یا نه:
1 اینکه ویندوز رو روی یکی از درایوهای دیگه مثلا E نصب کنم و اینجوری اطلاعاتم که روی D و C بوده پاک نشه
2 اینکه ی سی دی ویندوزی بگیرم که واسه repair سازگار باشه اما نمیدونم چجوری باید اینو گیر بیارم!
3 اینکه اگه اطلاعاتم در هرصورت قراره پاک بشه ویندوز رو روی همون درایو C نصب کنم !
ممنون میشم راهنمایی کنین.

فایل های ضمیمه

• CYMERA_20140120_011857.jpg
    CYMERA_20140120_011857.jpg
    515.9 KB · نمایش ها: 4
  • CYMERA_20140120_012611.jpg
    CYMERA_20140120_012611.jpg
    382.1 KB · نمایش ها: 4

پارسیانم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام کسی میدونه در قسمت ویرایشهای ویندوز اونجایی که Ultimate 32 بیت و 64 بیت انتخاب می کنیم در چه فایلیه . آخه ویندوز mrt دارم قبل از Ultimate نوشته mrt چطور برش دارم ؟ کسی میتونه راهنماییم کنه البته یه ویندوز دیگه دارم همونم قبلش نام شرکت خودشون زده می خوام نام شرکتو بردارم بعد روی یه دی وی دی دیگه رایت کنم. ممنون.

پارسیانم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام کسی میدونه در قسمت ویرایشهای ویندوز اونجایی که Ultimate 32 بیت و 64 بیت انتخاب می کنیم در چه فایلیه . آخه ویندوز mrt دارم قبل از Ultimate نوشته mrt چطور برش دارم ؟ کسی میتونه راهنماییم کنه البته یه ویندوز دیگه دارم همونم قبلش نام شرکت خودشون زده می خوام نام شرکتو بردارم بعد روی یه دی وی دی دیگه رایت کنم. ممنون.

asemani49

Registered User
لایک‌ها
56
سلام دوستان به اینجا برید و لطفا راهنمایی کنید

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=651343

ممنون
سلام,برای حل این مشکل باید در ویندوز جدید برنامه EasyBCD را نصب کنید و بعد از نصب این برنامه را اجرا کنید و سپس به قسمت منوی بوت بروید و اون ویندوز قدیمی را از منوی بوت پاک کنید.خیلی خیلی کار راحتی است.

esmail2009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
منم مشکل پریدن بوت مننجر داشتم نتونستم درستش کنم مجبور شدم ویندوزم رو عوض کردم

babialex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام
من از قند شکن استفاده میکنم اما میخام یک از مرورگرهام بدون قند شکن به اینترنت وصل بشه
مثلا فایرفاکس یا کروم یا اینترنت اکسپلورر یا اپرا یا ...
چون بعضی از سایت هارو باید همزمان بدون قند شکن باز کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن از قندشکن سیسکو استفاده میکنم

اشئهی12

Registered User
لایک‌ها
106
سلام خدمت دوستان من تازه به انجمن اومدم یه مشکل دارم
من ویندوز xp داشتم اینترنت استفاده میکردم زیاد مصرف نمیشد یعنی ترافیکم کم نمیشد ولی از وقتی 7 نصب کردم اینترنتم خیلی زود تموم میشه حجمش قشنگ دقت کردم یعنی یبار این جوری شد گفتم شاید من اشتباه میکنم اما یبار دیگه وندوز xp نصب کردمدیدم دوباره ترافیکم غیر عادی مصرف نمیشه و وقتی بازهم 7 نصب کردم دیدم بله مشکل از ویندوز 7 هست و خودش داره ترافیکمو کم میکنه میشه کمکم کنید ممنون

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
سلام خدمت دوستان من تازه به انجمن اومدم یه مشکل دارم
من ویندوز xp داشتم اینترنت استفاده میکردم زیاد مصرف نمیشد یعنی ترافیکم کم نمیشد ولی از وقتی 7 نصب کردم اینترنتم خیلی زود تموم میشه حجمش قشنگ دقت کردم یعنی یبار این جوری شد گفتم شاید من اشتباه میکنم اما یبار دیگه وندوز xp نصب کردمدیدم دوباره ترافیکم غیر عادی مصرف نمیشه و وقتی بازهم 7 نصب کردم دیدم بله مشکل از ویندوز 7 هست و خودش داره ترافیکمو کم میکنه میشه کمکم کنید ممنون
Control Panel\System and Security\Windows Update\Change settings
برو به مسیر بالا و آپدیت ویندوزت رو خاموش کن
احتمالا ویندوز داره خودشو آپدیت می کنه

اشئهی12

Registered User
لایک‌ها
106
یه سوال دیگه این که میشه کنار ویندوز 7 لینوکس یا همون xp نصب کنم

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
سلام دوستان
امروز مادربورد و cpu سیستم رو عوض کردم ولی بقیه قطعات رو تغییر ندادم . ولی وقتی سیستم بالا اومد از 4 گیگ رم فقط 3.25 رو میزنه قابل استفاده .
همونطور که میدونید این مشکل مربوط به ویندوز 32 بیتی هست ولی ویندوز من 64 بیتی هست . البته تعویضی که در مادربورد و cpu دادم تغییر خاصی نداشته و هر دو cpu تو یک رنج هستند.
cpu قبلی intel 5200 2.2GHz بوده و cpu جدید intel 2200 2.2GHz .
کسی میدونه مشکل از چیه ؟
94400937466955227055.jpg

behnovin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سایتی که می خوام معرفی کنم سایته که می تونید به راحتی به همه سایت ها دسترسی پیدا کنید.
با خرید یک اکانت به سرویس هایسو-پر-کر*یو ، اپن* وی * پ*ی ان ، تو*نل-پلا-س ، آی* نت دسترسی داشته باشید...
و دارای سه سرور قدرتمند از سه کشور مختلفه.
دیگر محاسن این سایت اینه که هر سرویس بر روی یک سرور قدرتمند قرار داره بنابراین در اوج پیک کاری افت سرعتی رو احساس نخواهید نمود، و هر زمان که تمایل داشته باشید قادر خواهید بود از سرویسی به سرویس دیگر نقل مکان پیدا کنید

در صورت تمایل می توانید بر روی تبلت و یا موبایل تون از سرویس های ما استفاده کنید. و حتی بر روی دیگر سیستم ها
خدمات مولتی یوزر هم برای شما ایجاد کرده ایم که در صورت تمایل قادر خواهید بود از این خدمات ما نیز استفاده کنید

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
ویندوز 7 من موقعی که یک برنامه هنگ میکنه قادر به Restart کردن کامپیوتر به صورت عادی نیست

و صفحه Restart یعنی همان صفحه ای که یک دایره کوچک چرخان داره، باقی میمونه و هیچ کاری

انجام نمیشه و من هم آخر سر مجبورم دکمه Reset روی کیس رو فشار بدم و به روش Hard Reset

کامپیوتر رو از نو راه اندازی کنم. حالا سوالم اینه که در این مواقع که یک برنامه هنگ میکنه باید چه کار

کنم و چطور میتوان ویندوز رو مجبور کرد که بدون ذخیره تنظیمات کامپیوتر رو Restart کنه؟

یادمه توی Task Manager ویندوز XP این قابلیت Hard Reset به صورت زیر وجود داشت :

به Task Manager بروید (Alt +Ctrl +Delete) و سپس از منوی Shutdown زیرمنوی Restart را به

همراه کلید Ctrl فشار دهید تا کامپیوتر بدون ذخیره کردن تغییرات و بصورت واقعا سریع خاموش شود.

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
منم یه سوال دارم
اقا ویندوز ۷ من خراب شده بود و بالا نمیومد یدونه دیگه نصب کردم الان کلا لپ تاپ وای فای نداره ابن وای فای چی شده و کجا رفته هر چی هم توی نتظیمات اینترنت میرم اصلا وای فای وجود نداره لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
لپ تاپ هم دل هست

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
منم یه سوال دارم
اقا ویندوز ۷ من خراب شده بود و بالا نمیومد یدونه دیگه نصب کردم الان کلا لپ تاپ وای فای نداره ابن وای فای چی شده و کجا رفته هر چی هم توی نتظیمات اینترنت میرم اصلا وای فای وجود نداره لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
لپ تاپ هم دل هست
درایور wi-fi لپ تاپ و از سایت dell بگیرید با توجه به مدل لپ تاپ. اگه همچین چیزی نبود میتونید از DriverPack Solution استفاده کنید.

milla

Registered User
لایک‌ها
246
سلام دوستان
امروز مادربورد و cpu سیستم رو عوض کردم ولی بقیه قطعات رو تغییر ندادم . ولی وقتی سیستم بالا اومد از 4 گیگ رم فقط 3.25 رو میزنه قابل استفاده .
همونطور که میدونید این مشکل مربوط به ویندوز 32 بیتی هست ولی ویندوز من 64 بیتی هست . البته تعویضی که در مادربورد و cpu دادم تغییر خاصی نداشته و هر دو cpu تو یک رنج هستند.
cpu قبلی intel 5200 2.2GHz بوده و cpu جدید intel 2200 2.2GHz .
کسی میدونه مشکل از چیه ؟
94400937466955227055.jpg

کاش مدل مادربرد رو هم ذکر فرموده بودید.

بهر حال
-اگر مادربرد جدیدتون گرافیک آنبرد داره ممکنه از اون باشه که باید از بایوس مقدار استفاده از رم رو تغییر بدید (یا غیر فعال کنید)
-اگر در بایوس گزینه ای با عنوان memory remapping feature اون رو Enable کنید
-در صورتی که هیچیک از دو مورد فوق جواب نداد این لینک رو مطالعه بفرمایید

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
کاش مدل مادربرد رو هم ذکر فرموده بودید.

بهر حال
-اگر مادربرد جدیدتون گرافیک آنبرد داره ممکنه از اون باشه که باید از بایوس مقدار استفاده از رم رو تغییر بدید (یا غیر فعال کنید)
-اگر در بایوس گزینه ای با عنوان memory remapping feature اون رو Enable کنید
-در صورتی که هیچیک از دو مورد فوق جواب نداد این لینک رو مطالعه بفرمایید
ممنون رفیق , مشکل مال دوماه قبل بود و بعد از کلی تحقیق تو سایت سازنده مادربورد دیدم نوشته این مادربورد همین مقدار رم رو ساپورت میکنه

Ahmadd1

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گل
یه سوال داشتم از عزیزان

امروز داییم اومد گفت ویندوزمو واسم عوض کن منم ویندوزشو عوض کردم
قبلا هم 7 بود الانم 7... لب تاب خودمم همینطور
حالا مشکل اینجاس ک داییم سی دی درایور لب تابشو نداره
منم موندم چیکا کنم
درایورای لب تاب منم بش نمیخوره... هرچند جفتشونم دله
تنها تفاوتشون تو سی پی یوشونه
حالا ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن چطو درایوراشو نصب کنم مثلا گرافیک...

Last edited:

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گل
یه سوال داشتم از عزیزان

امروز داییم اومد گفت ویندوزمو واسم عوض کن منم ویندوزشو عوض کردم
قبلا هم 7 بود الانم 7... لب تاب خودمم همینطور
حالا مشکل اینجاس ک داییم سی دی درایور لب تابشو نداره
منم موندم چیکا کنم
درایورای لب تاب منم بش نمیخوره... هرچند جفتشونم دله
تنها تفاوتشون تو سی پی یوشونه
حالا ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن چطو درایوراشو نصب کنم مثلا گرافیک...
از سایت Dell درایوراش و دانلود کنید ( البته باید از هیتلرشکن استفاده کنید )

بالا