برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد کیوکوشین کاراته - تمامی سبک ها - مسابقات -داوری ها- هنرجویان

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
در این تاپیک قصد داریم در مورد یک ورزش فوق سنگین و اصولی به قواعد و سنت و احترام بسیار زیبایی که در این ورزش حاکم است صحبت کنیم.
در این تاپیک قصد داریم :
1- معرفی افراد و اساتید کیوکوشین کارته
2- معرفی قهرمانان تمامی سبک های کاراته کیوکوشین
3- معرفی مسابقات مربوط به کیوکوشین
4- اطلاع رسانی برگزاری داوری ها و استاژ های فنی
5- اطلاعیه های مسابقات - استانی - کشوری - انتخابی تیم ملی
6- گسترش فنی کیوکوشین کاراته
7- مزیت ها و معایب سبک
8- گزارش عملکرد کیوکوشین کاراته تمام سبک ها

معرفی برترین فایتر ها خانم و آقا ( نونهالان-نوجوانان-جوانان-بزرگسالان-پیشکسوتان)

دوستان نیز اگر کیوکوشین کار میکنند خودشان را معرفی کنند همراه با نام باشگاه - استان مربوطه -
برای الاع رسانی کاراته کارن عدد 110 رو به شماره 300099000000 پیامک کنند تا از فعالیت های رزمی اطلاعات کسب کنند.

Last edited:

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
خیلی تاپیک جالبی زدی دوست من
من عاشق کیو کوشین هستم البته الان چند سالی میشه که به دلایل مختلف دیگه کار نمیکنم ...
چند سال پیش کیوکوشین(ماتسوشیما) کار میکردم قهرمانی استان 1 دوره و نایب قهرمانی اون هم یک بار و سوم مشترکی کشور رو دارم
اینم بگم من از هنرجوهای شیان آذرپیکان بودم شاید بشناسیش و خب دیگه نشد ادامه بدم
امیدوارم این تاپیک ادامه پیدا کنه تا بچه ها از اطلاعات همدیگه فیض ببرن...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
من این سبک رو خیلی دوست دارم تا حالا رزمی کار نکردم اما خیلی دوست دارم یاد بگیرم ...

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
من این سبک رو خیلی دوست دارم تا حالا رزمی کار نکردم اما خیلی دوست دارم یاد بگیرم ...
عزیز به نظر من اگه خواستی رزمی کار کنی واسه انتخاب کیوکوشین اصلا درنگ نکن چون پشیمون نمیشی..

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
خیلی تاپیک جالبی زدی دوست من
ممنونم از لطف شما
من عاشق کیو کوشین هستم البته الان چند سالی میشه که به دلایل مختلف دیگه کار نمیکنم ...
چند سال پیش کیوکوشین(ماتسوشیما) کار میکردم قهرمانی استان 1 دوره و نایب قهرمانی اون هم یک بار و سوم مشترکی کشور رو دارم
برای شروع هیچ موقع دیر نیست . به قول سوسای اویاما هر کسی که کیوکوشین کار کرده باشد و تمرین نداشته باشد در طی 9 هفته هروز روزی 1:30 تمرین به اوج بر میگردد. پیشنهاد میکنم از دست ندهی . یک هدف رو در نظر بگیر. مثلا هدف من این است که تو مسابقات جهانی شرکت کنم.شاید به اونجا ها نرسم اما رویای من قشنگه و دارم کار میکنم حتی اگر نرسم. هرچند هر کسی که تمرین میکنه خدا مزدشو میده.

اینم بگم من از هنرجوهای شیان آذرپیکان بودم شاید بشناسیش و خب دیگه نشد ادامه بدم
امیدوارم این تاپیک ادامه پیدا کنه تا بچه ها از اطلاعات همدیگه فیض ببرن...

اسمش برایم اشناس حتما ایشان را دیدم
پیشنهاد میکنم همین فردا برو ثبت نام کن و به ورزشت و روح بزرگ این ورزش " احترام و تواضع " عشق بورز و اینکه یک روزی مربی میشوی و به هنرجویانت عشق میورزی که تمرین یاد میدهی . اینجوری برای خودت ارزش قائل میشوی

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614

هر سنی باشی برای شروع کیوکوشین دیر نیست . پیشنهاد میکنم همین فردا کلاس کاراته را شروع کنی.

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
اسمش برایم اشناس حتما ایشان را دیدم
آقا امیر شما چه سبکی کار می کنی ( ماتسویی یا ماتسوشیما) ؟ راستی کدوم شهری شما ؟ راستی اینو بهت بگم اگه میخوای واقعا توو سبک مبارزت تفاوت رو احساس کنی حتما فیلم مسابقات جهانی رو گیر بیار و بشین مبارزه هارو ببین..
اگه تونستی فیلم مبارزه های " کن جین میدوری " رو پیدا کنی که دیگه فوق العاده هستش ،، من عاشق مبارزه هاش بودم کارش فوق العاده بود
در رابطه با تمرین دوباره باید بگم دیگه درس و دانشگاه بهم فرصت نمیده ..

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
سبک کاراته من کیوکوشین است و به سبک خاصی تعلق ندارد.بیشتر تمرینات من بر اساس اصول اویاما است اما به علت فعالیت امورزی کاراته به کنجی میدوری نزدکتر است. و شگرد تمرینی من به روی سرعت استوار است . با وجود وزن اوپن
در مورد فیلم مسابقات دنبالش خواهم بود

در رابطه با تمرین دوباره باید بگم دیگه درس و دانشگاه بهم فرصت نمیده ..

این بهانه است و از لحاظ علمی و منطقی درست نیست
اگر بازدهی شما در درس 50 درصد باشد در موقعی که ورزش میکنید 80 درصد است.
آیا شما در 72 ساعت هفته 5 ساعت وقت اضافی ندارید؟ امکان ندارد.اگر برای خودت 10 ساعت وقت نگذاری یعنی اینکه در اینده همین زمان ها رو خدای نکرده باید وقت درمان و امثال اینها کنید. این یک واقعیت است و تعارف نیست.

من دو سال است فهمیدم زندگی یعنی . درس -کار -ورزش ( شنا - کاراته ) هر روز بلا استثنا :)
هر روز یه تکنیک جدید هر روز استمرار بروی یادگیری ان تکنیک و تاکتیک .

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
چرا کیوکوشین کارته ؟ چرا از بین تمامی سبک های رزمی کیوکوشین را انتخاب میکنید؟ چرا مبارزات خیابانی نه؟ چرا کیک بوکس نه؟ چرا کونگفو نه ( از لحاظ کیوکوشین کارا)
چه شد که شما علاقه مند شده اید به این سبک ورزش ؟ لطفا نظرات را بیان کنید من هم در آخر نظر شخصی خودم رو بیان خواهم کرد.

Last edited:

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
چرا کیوکوشین کارته ؟ چرا از بین تمامی سبک های رزمی کیوکوشین را انتخاب میکنید؟ چرا مبارزات خیابانی نه؟ چرا کیک بوکس نه؟ چرا کونگفو نه ( از لحاظ کیوکوشین کارا)
چه شد که شما علاقه مند شده اید به این سبک ورزش ؟ لطفا نظرات را بیان کنید من هم در آخر نظر شخصی خودم رو بیان خواهم کرد.

تاپیک جالبی زدین

میشه نظر خودتون رو بگید
من به نظرم کونگ فو از همه بهتره
من خودم رزمی کار نیستم اما مگه بروسلی هم کونگ فو کار نبود؟

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
تاپیک جالبی زدین

میشه نظر خودتون رو بگید
خب به نظر من که هر ورزشی جذابیت های خاص خودش رو داره
اما خود من زمانی که کیوکوشین رو انتخاب کردم یکی از دوستای صمیمیم این ورزش رو کار میکرد و وقتی من رو به این ورزش اوردم دیدم که در اوج خشونت(البته در مبارزه) یک لطافت خاص هم در درون این ورزش نهفته است شاید باورتون نشه ولی من وقتی که کیوکوشین کار میکردم دیدم به کل نسبت به زندگی عوض شده بود میشه گفت به هرچیزی عمیق تر نگاه میکردم..

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
تاپیک جالبی زدین

میشه نظر خودتون رو بگید

سلام .باشه نظر خودمو میگویم اما بگذار دوستان اول بگویند
بروسلی وینگ چون و ووشو کار بود .البته کونگ فو هم کار کرده . من منظور شما را نفهمیدم کونگفوی ایرانی توا یا کونگفوی چینی؟

در مورد کونگفوی توا باید بگویم که من خط پنج کونگفو توا رو دارم. اما این سبک یک جورایی به اغراق امیز و ضربه هاتو اینقدر کش و قوس میده !! همش کونگفو کار دوست دارند پا (یاد کیتو) یک قوسی بدهند سرو بچرخونن دست رو هم یک تابی بدهند!! در کل موفق نیست! اما بعضی نکات مثبت داره . سرعت و اعتماد به نفس . !!! هر چند بهترین استاد من کونگفو کار بود .اما کیوکوشین یک چیز دیگست. به علت اینکه قهرمانان جهان رو از نزدیک دیدم چطور مبارزه میکنند ادم وحشت میکنه
کیوکوشین کار . شما یک بولدوزر فرض کن که محکم سرجاش ایستاده و هیچ ضربه ای چارش نیست. این یعنی کیوکوشین !! کیوکوشین نهایت حقیقت است. اینو اویاما اثبات کرده!! با 104 نفری که از کل جهان برای شکست دادنش آمدن و نتوانستن!!! تمام رشته های دنیا !! کی شکستش داد ؟ هیچکس.

در مورد بروسلی هم که خودش فوق العاده بود اما حیف که دانشش رفت.

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
کیوکوشین کار . شما یک بولدوزر فرض کن که محکم سرجاش ایستاده و هیچ ضربه ای چارش نیست. این یعنی کیوکوشین !!
در مورد بروسلی هم که خودش فوق العاده بود اما حیف که دانشش رفت.

خیلی با این تیکه حال کردم باحال اومدی..
یادش بخیر من وقتی میخواستم برم رو تاتمی توی مسابقات شیان آذرپیکان بهم میگفت فکر کن حریف بهت فحش خانواده داده پس بررو حالشو توو زمین جا بیار....!

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
خیلی با این تیکه حال کردم باحال اومدی..
یادش بخیر من وقتی میخواستم برم رو تاتمی توی مسابقات شیان آذرپیکان بهم میگفت فکر کن حریف بهت فحش خانواده داده پس بررو حالشو توو زمین جا بیار....!

:D سپاس ولی شیان اذر پیکان اشتباه کرده !!! یک کیوکوشین کار باید اینقدر خونسرد باشه و ارام . اگر گفتی چرا؟ چون اصول کیوکوشین تواضع و فروتنی است. اگر هر دو کیوکوشین کار مبارزه کنند با هم. آن کسی برنده است که بیشتر تمرین و بیشتر وقت گذاشته . وگرنه به این چیزها نیست. اصلا مگه کیوکوشین کارا از کوره در میرن!!!!!!! :eek:

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
:D سپاس ولی شیان اذر پیکان اشتباه کرده !!! یک کیوکوشین کار باید اینقدر خونسرد باشه و ارام . اگر گفتی چرا؟ چون اصول کیوکوشین تواضع و فروتنی است. اگر هر دو کیوکوشین کار مبارزه کنند با هم. آن کسی برنده است که بیشتر تمرین و بیشتر وقت گذاشته . وگرنه به این چیزها نیست. اصلا مگه کیوکوشین کارا از کوره در میرن!!!!!!! :eek:
دوست من اونم منظورش این نبود که عصبانی بشم چون کسی که عصبانی بشه دیگه نمیتونه به درستی تصمیم گیری کنه ،، اون منظورش این بود که باید با همچین تفکری بری که بتونی ضرباتت رو با نهایت قدرت و دقت وارد کنی ...
خود من تووی مبارزاتم خیلی خونسرد بودم ولی ضرباتم رو جوری میزدم که انگار بحث مرگ و زندگیه!!! پس بحث عصبانیت نیست موضوع تمرکز روی هدف و دقت در عملکرد...

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
ضربه های اوشیرو مباشی (مواشی ) گری اصولی چه زمانی کاربرد دارد؟
معمولا هنر جویان تازه کار و بعضا اساتید کاربرد ضربه های اوشیرو مباشی را نمیدانند و بعضا تو مسابقه ها مشاهده میکنیم که مبارز از این فن استفاده میکنه اما به طرف مقابل وارد نمیشه یا ناقص وارد میشه . اما این فن چه مواقعی به کار میره ؟ دوستان لطفا اگر نظر خاصی دارند بیان کنند تا در اخر جواب آن را به شما توضیح بدهم. اوس

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
36 روز مانده به مسابقات جهانی MMA در اکراین . ما با چند تا از رزمی کارای خوب داریم به این مسابقات بصورت آزاد شرکت میکنیم. هر کی میخواد بیاد آزاد می تونه اقدام کنه . هر کی خواست پ.خ بده تا شرایطش رو برایش بپرسم. فکر کنم هزینه های رفت و برگشت طبق گفته های مدیر تیم 1.7 میلیون میشود

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام
من پوریا هستم
حدود 2 ساله دارم کیوکوشین ماتسویی کار میکنم
تمرینات لذت بخش
یه نکته بسیار عجیب اینه که تو اکثر ورزش ها افراد بعد از انجام تمرىنات به شدت خسته میشن و بیشتر دلشون استراحت میخواد،اما نمیدونم چه رازی تو کیوکوشین هست که دقیقا عکس اینه
در اوج خستگی هم اگر تمرین کنی،بعدش کاملا سر حال میشی !

راستی من زیر نظر استاد موسی باقری کار می کنم

اوس !
Sent from my WT19i using Tapatalk 2

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
سلام
من پوریا هستم
حدود 2 ساله دارم کیوکوشین ماتسویی کار میکنم
تمرینات لذت بخش
یه نکته بسیار عجیب اینه که تو اکثر ورزش ها افراد بعد از انجام تمرىنات به شدت خسته میشن و بیشتر دلشون استراحت میخواد،اما نمیدونم چه رازی تو کیوکوشین هست که دقیقا عکس اینه
در اوج خستگی هم اگر تمرین کنی،بعدش کاملا سر حال میشی !

راستی من زیر نظر استاد موسی باقری کار می کنم

اوس !
Sent from my WT19i using Tapatalk 2

استاد باقری کارش درسته
من قبلا دیدمش
کارش چطوره؟؟ خوبه؟؟؟

بالا