برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد 0936 ایرانسل !

agha fazel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که هر چی شماره توی ذهنم بود که به نظر یک کمی رند میومد رو زدم ولی همه را مینوشت یا رزرو شده یا مجددا انتخاب کنید . به نظر من ملت رو سر کار گذاشتن و فقط شماره های ... تخیلی رو میتونید انتخاب کنید !

تنها مزیت این سیستم اینه که شما شماره 0912 ای که دارید اگر رند نیست رو 0936 اون رو انتخاب کنید و 2 تا خط داشته باشید با پیش شماره متفاوت و شماره یکسان که اگر یه روزی همراه اولتون حال نداشت انتن بده لا اقل ایرانسلتون به داد برسه یا بالعکس !

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
من اون موقع که 0935 رو می‌شد رزرو کرد دو روز بعد از شروع زمان رزرو چک کردم که ببینم شماره‌مو با 0935 می‌تون رزرو کنم یا نه اما قبلاَ رزرو شده بود :( . این سری هم که 0936 رو میشه رزرو کرد به محض شروع زمانش چک کردم اما بازم رزرو شده بود ! :weird: در ضمن شماره‌م 0913 هست و نسبتاَ رنده . در مجموع من بعید نمی‌دونم که شماره‌های رند ، بخصوص شماره‌های خیلی رند برای رزرو در دسترس مردم نباشه​

agha fazel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر دقت کنید این نکته دستگیرتون میشه :
وقتی که درخواست میدید اگر به پیغام روبرو مواجه شدید ((( در صورتيكه شماره انتخابي شما موجود نيست، لطفا يك شماره ديگر را امتحان كنيد ))) یعنی عزیزم این شماره که زیادی رنده برای خودمونه و فروشی نیست و اصلا تو سیستم نیست که بخوای بخری و بعدا دولا چندلا بفروشی جیگر !!! ولی اگر به پیغام ((( شماره موبايل وارد شده، قبلاً رزرو شده است. لطفاً يك شماره ديگر انتخاب نماييد ))) برخوردی یعنی عزیزم دیر رسیدی و بردن و خوردن !!

حالا شما با کدوم پیغام مواجه شدید ؟ :wacko:

agha fazel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه نکته خیلی مهم هم یادم رفت متذکر بشم : اگه یه دفعه شماره مورد نظرتون رو دادید و جواب امد رزرو شده اصلا نا امید نشید چون بعضی ها میان و 50 شماره را ( یا حتی یک شماره ) رزرو میکنند و بعد پولش رو بحساب ایرانسل نمیریزند پس خود به خود بعد از یک هفته شماره دوباره برمیگرده تو سیستم !
اگه یه دفعه نشد هر هفته امتحان کنید بالاخره یا ایرانسل از رو میره یا ... :p

این دقیقا همون بلایی است که سر من هم اومد ولی بالاخره همین چند ساعت پیش ایرانسل رو از رو بردم شماره 0912 خودم رو که تقریبا رنده تو ایرانسل هم خریدم :D !!!!!

T.N.T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این ثبت نام ها فقط برای سیم کارت های دائمیه ؟

چون من یه سیم کارت دولتی دارم میخواستم یه ایرانسل اعتباری بخرم با همون شماره ی 0915 ام ولی تو فرم فقط نوشته پرداخت ماهیانه .
ممنون.

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
اگر دقت کنید این نکته دستگیرتون میشه :
وقتی که درخواست میدید اگر به پیغام روبرو مواجه شدید ((( در صورتيكه شماره انتخابي شما موجود نيست، لطفا يك شماره ديگر را امتحان كنيد ))) یعنی عزیزم این شماره که زیادی رنده برای خودمونه و فروشی نیست و اصلا تو سیستم نیست که بخوای بخری و بعدا دولا چندلا بفروشی جیگر !!! ولی اگر به پیغام ((( شماره موبايل وارد شده، قبلاً رزرو شده است. لطفاً يك شماره ديگر انتخاب نماييد ))) برخوردی یعنی عزیزم دیر رسیدی و بردن و خوردن !!

حالا شما با کدوم پیغام مواجه شدید ؟ :wacko:

من همیشه پیغام " در صورتيكه شماره انتخابي شما موجود نيست، لطفا يك شماره ديگر را امتحان كنيد " رو بهم داده تا حالا . هیچ وقت پیغام " شماره موبايل وارد شده، قبلاً رزرو شده است. لطفاً يك شماره ديگر انتخاب نماييد " رو ندیدم . یعنی اینقدر شماره‌م رنده و خودم خبر نداشتم ؟ :blink: :D

gooyapardaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شماره هایی با این مشخصات اصلا در سیستم برای فروش گذاشته نشده اند

1- 4 رقم مثل هم در هر جای شماره مثلا 1111
2- دو عدد سه رقمی دنبال هم مثلا 872872
3- 2 بار 936 در شماره باشد
و ...

navid3417

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعد از این همه مدت و استفاده از ایران سل به این نتیجه نرسیدید که کلاٌ حرفهاشون و شعار هایی که میدن کشکه و دروغه؟
پس جایزه ما چی شد؟ سیم کارت دوم؟ چرا یه تماس چند ثانیه ای برای من 370 تومن پول کم میکنه؟؟؟

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
من روی 0935 قبلا یک برنامه نوشته بودم که فرمت شماره میدادم و چک میکرد هرکدوم باز بود میگفتش ...
روی 0935 کلی شماره رند پیدا کردم ولی اینبار که بعد از دو روز امدم با همان برنامه برای 0936 امتحان کردم و چیز زیادی رند پیدا نکردم ...

بنظرم مثل دفعه قبل رند ها را نمیشه گرفت همانطور که دوستمان دو پیغام بالا را گفتند ...

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
من روی 0935 قبلا یک برنامه نوشته بودم که فرمت شماره میدادم و چک میکرد هرکدوم باز بود میگفتش ...
روی 0935 کلی شماره رند پیدا کردم ولی اینبار که بعد از دو روز امدم با همان برنامه برای 0936 امتحان کردم و چیز زیادی رند پیدا نکردم ...

بنظرم مثل دفعه قبل رند ها را نمیشه گرفت همانطور که دوستمان دو پیغام بالا را گفتند ...

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
شماره هایی با این مشخصات اصلا در سیستم برای فروش گذاشته نشده اند

1- 4 رقم مثل هم در هر جای شماره مثلا 1111
2- دو عدد سه رقمی دنبال هم مثلا 872872
3- 2 بار 936 در شماره باشد
و ...

با این حساب فکر کنم فقط شماره‌هایی مث اینو بشه رزرو کرد : 09362040581 :D شایدم چون سه تا صفر توش داره error بده :lol:​

بالا