برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد CD و DVD ا

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام...من تازه دی وی دی رایتر گرفتم و می خوام بدونم دی وی دی خام های موجود در بازار چند نوع است و اطلاعاتی در مورد قیمت و کیفیت اونا بدست بیارم و بدونم کدوم از همه با صرفه تره...یعنی هم کیفیتش خوبه و هم قیمتش؟؟؟؟

الانم یه سری دی وی دی خام lg خریدم دونه ای 650 ؟؟؟ کیفیتش خوبه ولی قیمتش رو نمی دونم خوب خریدم یا بهم انداخته؟؟

خلاصه هرکی می دونه لطفا راهنمایی کنه..ممنون میشم

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
سلام...من تازه دی وی دی رایتر گرفتم و می خوام بدونم دی وی دی خام های موجود در بازار چند نوع است و اطلاعاتی در مورد قیمت و کیفیت اونا بدست بیارم و بدونم کدوم از همه با صرفه تره...یعنی هم کیفیتش خوبه و هم قیمتش؟؟؟؟

الانم یه سری دی وی دی خام lg خریدم دونه ای 650 ؟؟؟ کیفیتش خوبه ولی قیمتش رو نمی دونم خوب خریدم یا بهم انداخته؟؟

خلاصه هرکی می دونه لطفا راهنمایی کنه..ممنون میشم

پدرام جان یه سر اینجا بزن

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
پدرام جان یه سر اینجا بزن

وای قربون دستت...کاربر فعال شدن و آواتور زیبات هم مبارک باشه...:)

عجب تاپیک خدایی....به همه توصیه می کنم بهش مراجعه کنن....فقط جاش یه خورده پرت نیست؟؟؟ تو سخت افزار؟؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
خواستم بپرسم سي دي ها رو تا چه حد ميشه OverBurn كرد؟

خيلي ممنون

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
بسته به ظرفیت سی دی داره

من سی دی دیدم که تا 900 مگابایت هم ظرفیت داشت . ممکنه بیشتر از این هم باشه (که حتما هست)

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7
خواستم در مورد بحث اینکه بعضی سی دی ها یا دی وی دی ها توسط درایو خونده نمیشه این مطلب رو بگم که اصولا درایوهای سونی این مشکل رو دارن. من یه DVD writer سونی DRU 830 A دارم اما بعضی سی دی های اورجینال رو نمی خونه. اما همون سی دی توسط رام LG به راحتی خونده میشه.

از یه فروشنده پرسیدم گفت همه لوازمی که سونی تولید می کنه به نوعی کیفیتشون پایین اومده و مشکل دارن.

AMD64

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
چگونه میتوان یک DVD دولایه با حجم تقریبی 8 گیگابایت که شامل 5 فیلم است را به دو تا DVD معمولی تبدیل کرد بدون اینکه دوباره فیلمها Encode شوند.

AMD64

Registered User
لایک‌ها
0
کسی نمی تونه پاسخ سوال منو بده؟

matrix1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به فارسی ، سایت یا کتاب راهنما برای توضیح کامل همه موارد ، تکنولوژی و ساخت درباره DVD و فورمتها و انواع اون و بقیه موارد میخواستم.

قبلآ برای CD بود.

با تشکر

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
لطفاً يه نرم افزار كانورتور خوب به من معرفي كنيد كه فايل ها رو به فرمت قابل پخش روي DVD-Player تبديل كنه (حتي اگه اون فايل به صورت Data رايت بشه). من اكثر كانورتورهاي معروف رو امتحان كردم ولي جواب نميدن يا شايد هم نياز به تنظيماتي دارند كه من نمي دونم.

با تشكر

merlin_magic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ببخشيد چطور ميشه يه فيلم مثلاً سه سي دي رو روي يك دي وي دي رايت كرد طوري كه تو دستگاه هاي پخش خانگي هم بخونه
بجز روش تبديل به فرمت دايويكس راه ديگه اي هم هست؟

Mr.Top

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی می دونه چجوری میشه فیلم رو با فرمت avi رو با فایل زیرنویس srt روی یک dvd زد . . . یا یه راهی یه روشی که بشه فایل زیرنویس رو جذب فیلم با فرمت avi کرد ؟؟

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
یه سوال!

مگه ظرفیت هر DVD به اندازه 4.7 گیگابایت نیست؟ پس چرا نرو بیشتر از 4.48 اجازه رایت نمیده و میگه No space available!

مقدار ظرفیت باقیمانده چی میشه؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
یه سوال!

مگه ظرفیت هر DVD به اندازه 4.7 گیگابایت نیست؟ پس چرا نرو بیشتر از 4.48 اجازه رایت نمیده و میگه No space available!

فكر مي كنم مورد دوم با JetAudio امكان پذير باشه (چون يه جايي شنيدم) ولي تست نكردم

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
یه سوال!

بعضي DVD ها 4.3 هستند. روي DVD نوشته .

m.moradi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقا من دنبال یه برنامه می گشتم تا بشه باهاش زیرنویس فیلمهارو چسبوند بهش و در دی و ی دی پلیر اجرا یشه . من می خوام چندتا فیلم divx رو یه دی وی دی با زیرنویسش بزنم ممنون می شم راهنمایی کنید

بالا