برگزیده های پرشین تولز

mahmood gharavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام کسی از دوستان خبر داره کدوم بانک سریعتر میتونه وام بده الان خیلی لازم دارم please hellp me:eek:

emr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام کسی از دوستان خبر داره کدوم بانک سریعتر میتونه وام بده الان خیلی لازم دارم please hellp me:eek:

فکر میکنم ملی و ملت سریعتر از بقیه کار رو راه ایاندازند. باز هم پرس و جو کنید.

emr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حدود 23 خردادماه در اخبار آمده بود که مبلغ وام ازدواج برای دانشجویان و برای خانم هائی که مهریه نگیرند هر کدام 4 میلیون میشود. حتی آقای بهمنی رئیس کل بانک مرکزی هم در یک سخنرانی به این موضوع اشاره کرد.
بهمنی: وام ازدواج با مهریه 110 سكه به هشت میلیون تومان افزایش می یابد
هم اکنون اخبار درمورد اعطای وام 5 میلیونی به هر یک از زوجین مطرح شده است.
اعطاي وام قرض الحسنه ازدواج تا 50 ميليون ريال ؛ در صورت وجود منابع قرض الحسنه
ولی دیروز که من به بانک صادرات شعبه شهرآرا (کد 339) مراجعه کردم گفتند که مبلغ وام همان 3 میلیون است. آیا این تخلف بانک است؟
به نظر شما چکار کنم؟ همین 3 میلیونی که بانک صادرات میده رو بگیرم؟

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
من پسر خالم الان 6 ماهه عقد کرده ، هنوز نتونسته وام بگیره D: ..

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
یک وام 6 میلیونی ازدواج برای فروش گیرم آمده یک میلیون میفروشه خوبه به نظرتون؟

چند شب پیش اخبار گفت بانکها باید با 1 ضامن هم وام بدهند اجرا شده؟

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
سلیقه ای عمل میشه .
تک و توک بعضی شعبه ها رعایت می کنند . اما بیشتر شعبه ها هنوز توجهی به ابلاغیه ها ندارند .
وام 6 میلیونی به قیمت 1 میلیون خوبه برای خرید .
البته ببینید ابتدا چه میزان هم کارمزد ازش کسر میشه .

• Like
Reactions: e.m

ARCDOC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من متولد اصفهان هستم همسرم متولد تهران..ما اصفهان عقد کردیم...ولی الان توی سایت هیچ بانکی رو به عنوان بانک پیشنهادی برای شهر اصفهان ارائه نمیده... خود من ساکن اصفان هستم ولی همسرم ساکن تهران...الان من میتونم تهران رو به عنوان محل سکونت توی سایت ثبت کنم (منزل شخصی پدر خانومم.)؟؟؟ و برم از اونجا وام بگیرم...؟؟؟خواهش جواب بدبد خیلی برام مهمه.....چون من شنیدم هرجا عقد کردی باید همونجا وام بگیری!!این درسته؟؟؟ بدلیل یه سری مثال اسم شهرها رو واقعی نگفتم...وگرنه اصفهان بانک وام دهنده داره....

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110

wate

Registered User
لایک‌ها
94
سلام به همگی قبل از همه چیز عضویت خودم رو در این سایت تبریک میگم:D

راستی این وام 50 میلیونی ازدواج جریانش چی شد

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808

Amir parsa24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلا ثبت نام وام ازدواج 3 فاز داره لذا بسته به هر فاز مدت زمان انتظار شما از زمان ثبت نام تا دریافت وام متغیر خواهد بود، در زیر شرح مختصری از این مراحل ذکر میشه:
فاز اول: ثبت نام در سایت سامانه وام ازدواج بانک مرکزی
  • گرفتن استعلام هویت متقاضیان توسط بانک مرکزی از اداره ثبت احوال
  • در صورت تایید شدن، ارسال متقاضیان به کارتابل سرپرستی بانک انتخابی در استان محل سکونت*

فاز دوم: تعیین شعبه
  • تعین شعبه توسط سرپرستی بانک عامل در استان یا شهر محل سکونت با توجه به آدرس محل سکونت متقاضی**

فاز سوم: پذیرش در شعبه
  • مراجعه متقاضی بانک و پذیرش توسط شعبه
  • تکمیل مدارک توسط متقاضی و ارائه ضامن یا ضامنین
  • افتتاح حساب و انعقاد قرارداد با بانک
  • دریافت وام

همینطور که مشاهده میکنید هر کدوم از این فازها در یک محل مجزا(بانک مرکزی - سرپرستی بانکها - شعبه) انجام میشه، لذا نمیشه دقیق گفت که کل این مراحل چقدر زمان میبره، ولی عملا اگر مشکلی تو هر کدوم از این فازها پیش نیاد و مسئولین هر بخش درست و بموقع کارشون رو انجام بدن تقریبا ظرف 2 الی 4 روز کاری تعیین شعبه انجام میشه و در شعبه هم هر چی زودتر متقاضی مدارکش رو تحویل بده وامش رو زودتر تحویل میگیره که اونم میشه حدود یه هفته، که در مجموع میشه حدود 10 روز کاری ، البته استثناعاتی هم وجود داشته که 24 ساعته تعیین شعبه انجام شده متقاضی 72 ساعته هم وامش رو گرفته.

*در شهر تهران، بعد از تایید هویت متقاضیان از طرف ثبت احوال، نام متقاضیان ابتدا به اداره کل بانک عامل ارسال شده، اداره کل تعیین سرپرستی کرده و نهایتا سرپرستی تعیین شعبه مینماید.

** سرپرستی با توجه به آدرس محل سکونت متقاضی تعیین شعبه را انجام میدهد، در واقع نزدیک ترین شعبه به آدرس محل سکونت متقاضی را تعیین میکند، در صورتی که شما در قسمت شعبه پیشنهادی در فرم ثبت نام خود نام شعبه یا کد شعبه ای را وارد نمایید، سرپرستی بررسی نموده ، در صورتی که شعبه پیشنهادی نزدیک آدرس محل سکونت باشد همان شعبه را برای شما تعیین مینمایید.

Amir parsa24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الف) تغییر بانک عامل:
  • تغییر بانک در فاز اول به این صورت است که متقاضی به قسمت "ویرایش ثبت نام قبلی" تو سایت وام ازدواج رفته و با کد ملی و شماره رهگیری خود وارد شده و بانک خود را از لیست بانکهای موجود در استان محل سکونت انتخاب و نهایتا بانک عامل را تغییر میدهد.
  • در فاز سوم، یعنی بعد از تعیین شعبه، جهت تغییر بانک عامل، باید متقاضی به شعبه تعیین شده مراجعه کرده و درخواست حذف ثبت نام خود را ارائه دهد، بعد از حذف از سامانه، متقاضی قادر به ثبت نام مجدد در بانک مورد نظر میباشد.

ب) تغییر شعبه:
جهت تغییر شعبه، متقاضی میتواند به سرپرستی شعبه عامل ، دایره اعتبارات (دایره معاملات در بانک ملی) مراجعه نموده و درخواست تغییر شعبه نماید، در صورت صلاحدید از طرح مسئولین دایره اعتبارات، شعبه توسط ایشان تغییر داده میشود.
افزایش وام ازدواج و الزام جهت معرفی یک ضامین جهت دریافت هر وام

شورای پول و اعتبار به ریاست جناب آقای محمود بهمنی ریاست کل محترم بانک مرکزی و با حضور کلیه اعضاء روز سه شنبه مورخ 26/07/1390 با اتخاذ تصمیماتی در خصوص افزایش سقف تسهیلات ازدواج ، کفایت یک ضامن برای دریافت تسهیلات کمتر از 100 میلیون ریال ،اعطای وام قرض الحسنه به زندانیان معسر،‌ افزایش وام مسکن اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها‌،‌ تغییر دستورالعمل LC داخلی ، چگونگی هزینه کردن منابع قرض الحسنه و افزایش نرخ سود اوراق مشارکت در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد.
جناب آقای بهمنی در خصوص افزایش تسهیلات ازدواج اظهار کرد: تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از 25 میلیون ریال برای هر یک از زوج و زوجه به 30 میلیون ریال افزایش یافته و بر این اساس زوجین به میزان 60 میلیون ریال وام ازدواج دریافت خواهند نمود.
رییس شورای پول و اعتبار با اعلام این خبر که بانک ها موظف شدند برای تسهیلات کمتر از 100 میلیون ریال صرفاً یک ضامن از مشتری تقاضا کنند، اضافه کرد: این ضامن الزاماً نباید کارمند باشد و معتبر بودن آن کافی است و اگر بانک ها غیر از این عمل نمایند به شدت با آنها برخورد خواهد شد.

جناب آقای بهمنی اعطای تسهیلات تا مبلغ 60 میلیون ریال به زندانیان معسر در جرائم غیر عمد برای آزادی آنها را از دیگر مصوبات شورای پول و اعتبار بر شمرد و اضافه کرد: تسهیلات به آزادگان ، جانبازان و خانواده های معظم شهدا نیز با نرخ سود 7 % اعطا خواهد شد.
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به افزایش وام مسکن اعضای هیئت علمی دانشگاه ها اظهار داشت: شورا مقرر نمود وام مسکن اعضای هیئت علمی برای خرید مسکن 350 میلیون ریال و برای احداث آن تا 450 میلیون ریال افزایش یابد.
جناب آقای بهمنی با بیان این مطلب که دستورالعملLC داخلی تغییر یافته است، بیان داشت : در دستورالعمل جدید شرایطی حاکم شده است که امکان هرگونه سوء استفاده را سلب می کند.
ایشان در خصوص نحوه ی هزینه کردن منابع قرض الحسنه بیان کرد: بانک ها ، موسسات اعتباری و صندوق های قرض الحسنه استان ها که این سپرده ها را جمع آوری می کنند، می بایست این منابع را در همان استان هزینه نمایند.
همچنین بر اساس مصوبه شورای و پول و اعتبار نرخ سود علی الحساب اوراق مشارکت شرکت های دولتی ، غیر دولتی و شهرداری ها در مقاطع 3 ماهه پرداخت می گردد و نرخ سود علی الحساب این اوراق17 ٪ نعیین می گردد که اصل و سود اوراق مشارکت فوق صرفاً در سررسید ، تضمین و توسط بانک عامل پرداخت می گردد .
همچنین بازخرید اوراق مذکور قبل از سررسید توسط بانک های عامل و متناظر با نرخ سود علی الحساب سپرده سرمایه گذاری مدت‌دار( متناسب با دوره ماندگاری) خواهد بود و این اوراق می‌تواند قبل از سررسید در بورس یا فرابورس معامله شوند .

منبع : سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
سلام چطور ميشه اون بانكى كه مد نظر هست رو انتخاب كرد اخه همه بانكهارو معرفى نميكنه...

vecbi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان خوبم سلام، من و چند تا از همکارهام نتیجه سالها کار تو چند تا کافی نت مختلف در مورد وام ازدواج رو تو وبسایت http://vecbi.com گردآوری کردیم تا با کمک تجربیاتی که کسب کردیم زوج ها رو از مرحله ثبت نام وام ازدواج تا نحوه پیگیری وام ازدواج و نهایتا تا دریافت تسهیلات وام ازدواج کمک کنیم و هر جا تو سامانه وام ازدواج بانک مرکزی نیاز به راهنمایی و کمک بود، در کنار دوستان باشیم.

vecbi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام من متولد اصفهان هستم همسرم متولد تهران..ما اصفهان عقد کردیم...ولی الان توی سایت هیچ بانکی رو به عنوان بانک پیشنهادی برای شهر اصفهان ارائه نمیده... خود من ساکن اصفان هستم ولی همسرم ساکن تهران...الان من میتونم تهران رو به عنوان محل سکونت توی سایت ثبت کنم (منزل شخصی پدر خانومم.)؟؟؟ و برم از اونجا وام بگیرم...؟؟؟خواهش جواب بدبد خیلی برام مهمه.....چون من شنیدم هرجا عقد کردی باید همونجا وام بگیری!!این درسته؟؟؟ بدلیل یه سری مثال اسم شهرها رو واقعی نگفتم...وگرنه اصفهان بانک وام دهنده داره....
سلام دوست عزیز، ببخشید اگر دیر جوابتون رو دارید میگیرید، ملاک شعب بانکها برای پرداخت وام ازدواج آدرس محل سکونت متقاضی هست، یعنی شما هرجا زندگی میکنید میتونید از همونجا وام بگیرید، و اصلا ملاک آدرس محل عقد نیست، بعضی شعب از این داستان سوء استفاده میکنن و آدرس محل عقد رو بهونه میکنند، اما بر اساس بخش نامه بانک مرکزی ملاک همون آدرس محل سکونت هست.
در مورد اینکه شما تهران وام بگیرید هم راحش اینه که شما بگید که با همسرتون تو آدرسی که تو تهران هست، یعنی همون منزل پدر خانم گرامی دارید زندگی میکنید، اینطوری شعبه نمیتونه به آدرستون گیر بده.
دوستان من اینجا کم سر میزنم، اگر خواستید سریع و جامع جواب سوالاتتون رو بگیرین به سایت تیم ما مراجعه داشته باشین که مرجع تخصصی سوال و جواب وام ازدواج هست.

vecbi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام چطور ميشه اون بانكى كه مد نظر هست رو انتخاب كرد
سلام دوست خوبم، شما به عنوان متقاضی وام ازدواج قدرت انتخاب زیادی ندارید، چون اسم بانکها بر اساس اعتبار وام ازدواج اونها و همچنین به ظرفیت تعداد نفرات بانکها بستگی داره، که بر اساس هر استان این لیست متغیر هست، پس اگر رفتید تو سایت وام ازواج بانک مرکزی و دیدی که بانک مد نظرتون تو لیست نیست یعنی یا اعتبار نداره یا ظرفیت نداره.
بانکها اگر اعتبار نداشته باشن ممکنه ماه ها طول بکشه که اسمشون تو لیست بیاد، ولی اگر ظرفیت نداشته باشن هر روز صبح اگر به سایت سر بزندی ممکنه که اسم بانک تولیست قرار بگیره و تا ظرفیتش تکمیل بشه سریع از تو لیست حذف بشه. پس پیشنهاد من اینکه هر روز صبح حدود ساعت 9 تا 10 به سایت سر بزنید، شاید بانک مد نظرتون کمی ظرفیتش آزاد شد و اسمتش تو لیست قرار گرفت و تونستید ثبت نام کنید.
باز اگر سوالی بود و خواستید سریع به جواب برسید تو سایت وسبی، سامانه راهنمای وام ازدواج بپرسید و در اسرع وقت پاسختون رو دریافت کنید.

vecbi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام چطور ميشه اون بانكى كه مد نظر هست رو انتخاب كرد
دوست عزیز توضیحات کاملی در مورد الگوریتم قرار گیری بانکها تو سایت وام ازدواج تو اینجا قرار دادم، دوست داشتین مطالعه کنید و اگر ابهام یا سوالی بود بپرسید در خدمت شما هستم.(لینک)

fmohammadi23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وام ازدواج به هر یک از زوجین مبلغ 15 میلیون تومان پرداخت میکنن اقساط اون 60 ماهه و مبلغ هر قسط تقریباً 272 هزار تومان برای هر نفر است. با این وجود برای 30 میلیون وام ازدواج زوج ماهیانه مبلغ 544 هزار تومان پرداخت می شود
شرایط ضمانت کاملاً سلیقه ایست و بسته به نظر رییس شعبه دارد و شناخت از اهلیت مشتری
اما حداقل 2 و یا 3 ضامن را دریافت می کنند
جزئیات و روش های خوبی رو تو سایت ایران بانکر در باره وام ازدواج میتونیم ببینیم

saeedmustang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
وام ازواج سال 98 برای زوجین 60 میلیون تومن شد
اقساطش ماهیانه 1 میلیون و 100 هزار تومن

بالا