برگزیده های پرشین تولز

همکاری در راه اندازی سایت دانلود فیلم با لینک مستقیم

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
برادر کار عالی هست.
اما اگر بتونی ftp بدی عالی میشه.
اگر شد شریکت رو یه آدمی انتخاب کن که حداقل انگلیسیش خوب باشه و با فیل مانوس باشه که بتونه 4 تا ترجمه و نقد کنه و ... که به فیلم بها بده.

برای فیلم ها هم بنظرم ویندوز نگیر. با این بازار دانلود زیاد به دردت نمیخوره.
علی جان ممنون از راهنماییت!
نمیخوایم از هاست ویندوز استفاده کنم، فقط برای دانلود و آپلود میخواستم. که الاه 3نفر شدیم هر 3تامون هم داریم و دیگه نیازی به خرج اضافه هم نیست.

بازم ممنون

Maxton

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ...اگر بخواید منم میتونم کمکتون کنم که حتی پول اون vps رو هم ندید!چون خودمون هاستینگ داریم!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
سلام ...اگر بخواید منم میتونم کمکتون کنم که حتی پول اون vps رو هم ندید!چون خودمون هاستینگ داریم!
ممنون از لطفتون ;)
فعلاً سه نفر شدیم بذار ببینم کارمون به کجا میرسه، در جریان قرارتون میدم

ماشاءالله اینجا هم هاستینگ هستند و هر نفر 3-4 تا سرور توپ داره :p

parsspace

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان

دارم سایت دانلود فیلم با لینک مستقیم راه میندازم.
با این آدرس : takbox.ir
دی ان اس اختصاصی هم گرفتم + آی پی اختصاصی
یه هاست 100 گیگ هم گرفتم با 1 ترابایت پهنای باند. فکر کنم برای شروع کار خوب باشه!
پنل هاست هم ال ایکس ادمین هست، خودش wget داره. یعنی لینک بهش میدی اتوماتیک میریزه تو هاست دیگه نیازی به دانلود و آپلود نیست!
فقط یه مشکل داره، لینکهای رپید و ... رو نمیتونه wget کنه (شاید هم بشه، من بلد نیستم! کسی بلده ؟!) البته میشه از رپید لیچ هم استفاده کرد.
چونکه میخوام تو لینکهای دانلود کپی ای از سایتهای دیگه نباشه، واسه همین wget کردن با ال ایکس ادمین با رپید لیچ برام ارزشی نداره، ترجیح میدم وی.پی.اس ویندوز بگیرم که بتونم حتی پسورد هم روی فایل ها بذارم یا هر تغییر دلخواهی توی فایلها بدم!
یه وی.پی.اس ویندوز با هارد 10 گیگ و رم 128 کافیه برای این کار.

هزینه ها هم به این صورت هست :
ماهیانه 23 تومن پول هاست دارم میدم + 23 تومن هم وی.پی.اس ویندوز اگه نیاز به خریدش باشه!

دنبال یه CMS خوب هم میگردم، دوستان چیو پیشنهاد میدن ؟!

درآمد سایت از تبلیغات و ... نصف/نصف تقسیم میشه! ممکنه ماههای اول اصلاً درآمدی نداشته باشیم. اگه بگیره خوبه.

دوستانی که میتونن همکاری کنن، نظر بدن!
دوستان عزیز برای ارتقا کیفیت کارم ممنون میشم نظرات / پیشنهادات خودتون رو اعلام نمایید ...
اگه سوال خاصی هست، بپرسین تا جواب بدم

با تشکر
دوست عزیزم باید عرض کنم 1 ترابایت خیلی کمه باید یه هاست بگیرید که پهنای باند نا محدود داشته باشه
چون فقط میشه باهاش 130 140 تا فیلم دانلود کرد حالا اگه 10 تا کاربر پیدا کنه سایتت که روزی 1 فیلم دانلود کنن سر روز 14 اوم پهنای باندت تموم میشه
بعد اینکه من یه اسکریپت نوشتم که بهش یوزر و پس یه اکانت رپید رو میدی و بعد لینک های دانلود معمولی رو میدی خودش میره لینک های پرمیوم رو درمیاره و دانلود میکنه. حالا اگه دوست داشتی میتونم کامل ترش کنم که خودش روی فایل ها پسورد بزاره یا آنزیپ و مرج کنه و بعد زیپ کنه که بشه یهو دانلود کنه. البته واسه این اسکریپت ازت هزینه بین 70 تا 100 میگیرم اگه دوست داشتی بهم پخ بده

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
دوست عزیزم باید عرض کنم 1 ترابایت خیلی کمه باید یه هاست بگیرید که پهنای باند نا محدود داشته باشه
ممنون از راهنماییت، بررسی بیشتری میکنم ;)
بعد اینکه من یه اسکریپت نوشتم که بهش یوزر و پس یه اکانت رپید رو میدی و بعد لینک های دانلود معمولی رو میدی خودش میره لینک های پرمیوم رو درمیاره و دانلود میکنه. حالا اگه دوست داشتی میتونم کامل ترش کنم که خودش روی فایل ها پسورد بزاره یا آنزیپ و مرج کنه و بعد زیپ کنه که بشه یهو دانلود کنه. البته واسه این اسکریپت ازت هزینه بین 70 تا 100 میگیرم اگه دوست داشتی بهم پخ بده
منظورت RapidLeech هست ؟! یا ...
میشه بیشتر توضیح بدی ؟

parsspace

Registered User
لایک‌ها
4
ممنون از راهنماییت، بررسی بیشتری میکنم ;)

منظورت RapidLeech هست ؟! یا ...
میشه بیشتر توضیح بدی ؟
من رپید لیچ رو ندیدم نمیدونم این امکانات رو داره یا نه توضیح کامل دادم دیگه شما کافیه فقط لینک 6 7 تا بخش فیلم رو بدی بهش خودش همه کار میکنه و در آخر یه فایل زیپ به شما میده که پسورد داره البته نیاز به سرور لینوکس داره یا سرور ویندوزی که php ساپرت باشه

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
من رپید لیچ رو ندیدم نمیدونم این امکانات رو داره یا نه توضیح کامل دادم دیگه شما کافیه فقط لینک 6 7 تا بخش فیلم رو بدی بهش خودش همه کار میکنه و در آخر یه فایل زیپ به شما میده که پسورد داره البته نیاز به سرور لینوکس داره یا سرور ویندوزی که php ساپرت باشه
اسکریپت جالبیه!!!
ولی 70 تا 100 تومن زیاد براش!

موفق باشین ...

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
اگر مخاطبتون ايرونيا هستن و مجبورين سايت رو به زبون فارسي داشته باشيد به نظر من از فينگيليش براي نوشتن مطالب سايت استفاده كنيد تا بتونيد از AdBrite و ClickSor و bidVertiser كه مخصوص سايتهاي وارز اند تبليغات بگيريد.

ضمنا اگر هنوز همكار مي خواهين بگين.

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
با دو نفر از دوستان قرار بود همکاری کنیم. با خودم سه نفر :D
یکیشون بنا به دلایل کاری و ... گفتن که دیگه نمیوتم همکاری کنم (البته کار رو هنوز شروع نکردیم!)
اون یکی دوستمون هنوز هستن!
Maxton و Nevissande عزیز
اگه قصد همکاری دارین یا میتونین کمک کنین یه پ.خ بدین که با همدیگه صحبتامونو انجام بدیم

با تشکر ...

بالا