برگزیده های پرشین تولز

همکاری در راه اندازی هایپ حرفه ای و سود دهی واقعی

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
سلام دوستان من میتونم سایت هایپ با گرین بار و تمام امکانات لازم استارت کنم و دقیقا چم و خم کارو بلدم که کجا باید تبلیغ بشه و کدوم مانیتورا شاخ هسن و از این حرفا
کسی از دوستان هست که فارکس کار حرفه ای باشه یا تریدر خوب که بتونه سود واقعی بده به سرمایه گذارها
که بتونیم سایتی حداقل یک تا دو سال ادامه بدیمممم.
اگر کسی بتونه سود بده مثلا 2 یا 3 درصد روزانه ب جز روزای تعطیل برای مثلا 15 روز یا 20 روز کاری و حاظره همکاری کنه اعلام کنه .
کاربرای مورد اعتماد مثل اشکان مقدمترند برا همکاری.
ضمنا بحث شرعی راه نندازید .و اینم بگم اگر خوب کار بشه بالای یکی دو میلیارد پول ازش در میاد به راحتی .:general601:

mehdisalehinia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
اگه راه حلی برای دادن سود روزانه 2 تا 3 درصد وجود داشت هایپ های دیگه غریبه نبودن و یکی یکی اسکم نمیشدن .
سایتی که میخواد روزی 3 درصد سود بده باید خودش حداقل روزی 5 درصد سود داشته باشه اونم به صورت قطعی نه بگیر و نگیر .
فریب آمار و ارقام سرمایه گذاری سایتهای هایپ رو هم نخورید چون اکثرا فیک هستند و خود مدیران میان و اعداد سرمایه گذاری ها رو بالا نشون میدن تا کاربران رو تشویق به سرمایه گذاری کنن و گر نه خارجی ها از ما ایرانی ها خیلی حسابگر تر هستن و به این راحتی سرمایشون رو به باد نمیدن اونم تو سایتهای هایپ .

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوست عزیز قبل از هر چیز از لطف شما سپاسگزارم
نظر لطفتونه

اما در خصوص سایتهای هایپ
سایت هایپ اساسا با اسکم شدنش میتونه برای صاحبینش سودآور باشه و ادعایی که صاحبین سایت میکنن در این مورد که سرمایه کاربر رو در زمینه فارکس و دارو و یا نفت و طلا و... به کار میگیرن یک ادعای کذب و مسخره اس (فقط هدفشون فریب کاربر هست با عنوان کردن سودهای نسبتا معقول که کاربر فکر میکنه خیلی هم سود بالا نیست پس حتما معقول و منطقی و واقعیه ، یه مدت سود میدن تا جذب سرمایه کنن و اعتماد سازی کنن بعدش میرن توی فاز پرداخت گزینشی و نهایتا هم مسدود....)
بنده که ادعایی ندارم اما حرفه ای ترین فارکسرها هم نمیتونن سودآوری بازار رو تضمین کنن این بازار قطعا با ریسک خاص خودش همراهه
اگر هم قرار باشه از کسی بابت این فعالیت پولی گرفته باشه بهتره اسمش هایپ نباشه
ضمنا در اخر اینم بگم راه برای سود روزانه 3 یا 5 درصد وجود داره چیز عجیبی هم نیست و دلیل اسکم شدن هایپ ها این نیست که راهی برای کسب چنین میزان سودی وجود نداشته باشه

$$$bet$$$

Registered User
لایک‌ها
86
تهش اینه که پول مول مردم رو بالا بکشید و پس ندید. اینجوری بری یه سایت کازینو بزنی سنگین تری:D:D

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
بالا کشیدن پول مردم که چیزیه که ته هایپه و همه سرمایه گذاران هایپ اینو میدونند یعنی این ریسک و قمار رو به جون میخرن .
در مورد سبک کار هایپ و اینکه کسی اینوست میکنه و نمیکنه و چطوریاست که نیازی به راهنمایی ندارم بنده تا اخرشو بلدم و تجربه دارم .
هایپ رو دو جور میشه زد یکی هایپ بلند مدت که 2 درصد مثلا روزانه میده و ادامش داد و یکی سود بالا مثلا 8 درصد روزانه یا 10 درصد یا سود ساعتی 0.3 درصد هر ساعت که تو کوتاه مدت ج میده
معمولا اگر برنامه نویسی قالب و اسکریپت دستی نوشته بشه و تمیز کار بشه هاست خوب و اس اس ال گرین بار و پلان قوی برا سود بالا مثلا همون 12 درصد روزانه برای 12 روز کاری .تا یک میلیارد هم تو یه ماه میشه کاسب شد که البته این مبلغ تو یه ماه بسته به شانس و تمیز کار کردن بدون نقص و مانیتورهای تبلیغ کننده داره.تعداد کمه ولی هست این نوع هایپا.

ولی از بیرون کسی نمیتونه نظر بده ک هایپا چقد درمیارن یا چقد اینوست گرفتن یا هر چی.
ولی سود روزانه میشد به ملت داد هایپ طول مدتشو خیلی زیاد میشد کرد و پول خیلی بزرگی به جیب زد بالای میلیارد

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوست عزیز من از این صحبت شما تقریبا هیچی متوجه نشدم
هایپ یه مقدار سرمایه اولیه میخواد و الباقیشم که پونزی از این میگیری میدی به اون از اون به این
این وسط فارکس و فلان برای چیه؟
این پول بالای میلیاردی که میگی قراره از اینوست ملت بدست بیاد؟ یعنی منظورت اینه ملت اینوست کنن و ما هم هاپولی کنیم؟ یا چی؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
بحث شرعی نیس ولی این دو میلیارد از دزدیدن اصل سرمایه ملت بدبخت به دست میاد یا میخوای بری تو میادین نفتی قطر سرمایه گذاری کنی ؟

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
سلام دوستان من میتونم سایت هایپ با گرین بار و تمام امکانات لازم استارت کنم و دقیقا چم و خم کارو بلدم که کجا باید تبلیغ بشه و کدوم مانیتورا شاخ هسن و از این حرفا
کسی از دوستان هست که فارکس کار حرفه ای باشه یا تریدر خوب که بتونه سود واقعی بده به سرمایه گذارها
که بتونیم سایتی حداقل یک تا دو سال ادامه بدیمممم.
اگر کسی بتونه سود بده مثلا 2 یا 3 درصد روزانه ب جز روزای تعطیل برای مثلا 15 روز یا 20 روز کاری و حاظره همکاری کنه اعلام کنه .
کاربرای مورد اعتماد مثل اشکان مقدمترند برا همکاری.
ضمنا بحث شرعی راه نندازید .و اینم بگم اگر خوب کار بشه بالای یکی دو میلیارد پول ازش در میاد به راحتی .:general601:
حالا چرا روزانه 2 تا 3 درصد مي خوايد سود بديد. بنظرم سايتهايي كه بصورت هفتگي يا ماهانه مثلا هفتگي 5 درصد سود با پلان نامحدود ميدن بيشتر مورد استقبال سرمايه گذاران قرار مي گيرن و هم دوام بيشتري دارن كه باعث ميشه اعتماد كاربران بيشتر بشه چون تا حدي داره سود منطقي ميده.

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
در کل هایپ رو توصیه نمیکنم مگر این که منبع خوبی برای سرمایه گذاری داشته باشید + پلن سود دهی مناسب تا بتونید یوزر جذب کنید.
در کل مانیتورینگ هایپ بهتر از خودش هست.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
دوست عزیز من از این صحبت شما تقریبا هیچی متوجه نشدم
هایپ یه مقدار سرمایه اولیه میخواد و الباقیشم که پونزی از این میگیری میدی به اون از اون به این
این وسط فارکس و فلان برای چیه؟
این پول بالای میلیاردی که میگی قراره از اینوست ملت بدست بیاد؟ یعنی منظورت اینه ملت اینوست کنن و ما هم هاپولی کنیم؟ یا چی؟
تو مایعهای همون هاپولی هست اخه برا یارو خارجی صد دلار و دویست دلار ک پولی نیست که بخواد بده به ما منی که خارج رفته هستم اینا خیلیاشون میومدن تو دیسکو پول میپاشیدن رو سر دخترا و با پالام پولوم پلیچ مشروب مجانی میدادن به طرفشون بزنه تفریحشون این بود اوناییشم که گدا گودولن باز 100 دلار براشون چیزی نیست فقط یه مقدار گشنه تشریف دارن.
برا ما جهان سومیا 100 دلار ارزش داره .

در مورد فارکس ما ب فارکس میتونیم جلب اعتماد بیشتر بکنیم و عمر هایپمونو بالا تر ببریم عمر بیشتر برابر است با اعتماد بالاتر و برابر است با جمع کرن سرمایه کلفتر و و خرید خونه تو جزایر هاوایی ههه

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
حالا چرا روزانه 2 تا 3 درصد مي خوايد سود بديد. بنظرم سايتهايي كه بصورت هفتگي يا ماهانه مثلا هفتگي 5 درصد سود با پلان نامحدود ميدن بيشتر مورد استقبال سرمايه گذاران قرار مي گيرن و هم دوام بيشتري دارن كه باعث ميشه اعتماد كاربران بيشتر بشه چون تا حدي داره سود منطقي ميده.
درست میگی منطقیه ولییی یه مشکلی هست الان از بس ملت کلاه سرشون رفته یکی از چیزهایی که بهش اهمیت میدن اینه که زودتر به اصل سرمایشون برسن و ازاد بشه اصلش یعنی مثلا 15 روزه خیلی احتیاط میکنند فقط اماتورها هستند که خرکی اینوست میکنند و به گا میدن خودشونو

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
در کل هایپ رو توصیه نمیکنم مگر این که منبع خوبی برای سرمایه گذاری داشته باشید + پلن سود دهی مناسب تا بتونید یوزر جذب کنید.
در کل مانیتورینگ هایپ بهتر از خودش هست.
اره مانیتورنگ خوبه ولی خوب مانیتورنگی میتونه پول تپل در بیاره که ار سی بی خوب بده تا اینوستورای بیشتر جمع کنه تا هایپا بیشتر بریزن روش .
البته برا شروع باید تو ال مانیتور دات نت و دات کام حتما ادد بشی ک جدیدا اینا به راحتی کسی رو ادد نمیکنند.
یکی از بهترین مانیتورها هایپ کروز و مای هایپ هستند .اگر بتونی مثل اینا باشی هایپا پول میپاشن روت درامد اینا ماهی 100 میلیون هست راحت

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
این هایپو ببینید :این خیلی روش کار شده اسکریپت لایسنس نیست اختصاصیه این پلان رو اصلا اسکریپ لایسنس نمیتونه محاسبه کنه و سود بده دستیه: هزینه استارت همچین سایتی بالای دوازده میلیونه شیرین
این هزینه رو روز اول در میاره همچین سایتی راحتتت

laser.online

Last edited:

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
خب صحبت اول این هستش که با هاپولی کردن پول مردم مشکلی نداشته باشی
بعدش میرسی به اینکه سود رو مخصوصا در شروع کار چطور و از چه منبعی تامین کنی برای کاربرای سایت

Sent from my SM-G570F using Tapatalk

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
اره مانیتورنگ خوبه ولی خوب مانیتورنگی میتونه پول تپل در بیاره که ار سی بی خوب بده تا اینوستورای بیشتر جمع کنه تا هایپا بیشتر بریزن روش .
البته برا شروع باید تو ال مانیتور دات نت و دات کام حتما ادد بشی ک جدیدا اینا به راحتی کسی رو ادد نمیکنند.
یکی از بهترین مانیتورها هایپ کروز و مای هایپ هستند .اگر بتونی مثل اینا باشی هایپا پول میپاشن روت درامد اینا ماهی 100 میلیون هست راحت
دقیقا با ار سی بی نسبتا قوی دارم فعالیت میکنم به طوری که الکسام رو کشتم از ایران بره رو کشورای حوضه فعالیت هایپ نشد اما با پلان ار سی بی دارم کم کم شکل میدم به کارم
سعی بر این دارم 200 300 دلار پرفکت مانی کسب کنم تا اسکریپت حرفه ای بخرم + دامنه اماده براش دارم.
شما هایپ مانیتورینگ بیار بالا ، من برات رایگان ثبتش می کنم تو دو سایتی که گفتی.
100 ملیون رو کشک حساب کن شما ماهی 10 15 هم بزنی خودش کلیه...

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
هز
خب صحبت اول این هستش که با هاپولی کردن پول مردم مشکلی نداشته باشی
بعدش میرسی به اینکه سود رو مخصوصا در شروع کار چطور و از چه منبعی تامین کنی برای کاربرای سایت

Sent from my SM-G570F using Tapatalk
با گیم مونی میشه کار کرد ولی وقتی میبینی داری کم میاری یا باید تزریق کنی ریسکتو بالا ببری بلکه درست بشه یا مجبوری سایتو ببندی که بیشتر ضرر نکنی.
ولی با فارکس به پول بشه سود داد بدون ریسک عمرو میشه بالا برد که اونموقع موفقیت حتمیه

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
دقیقا با ار سی بی نسبتا قوی دارم فعالیت میکنم به طوری که الکسام رو کشتم از ایران بره رو کشورای حوضه فعالیت هایپ نشد اما با پلان ار سی بی دارم کم کم شکل میدم به کارم
سعی بر این دارم 200 300 دلار پرفکت مانی کسب کنم تا اسکریپت حرفه ای بخرم + دامنه اماده براش دارم.
شما هایپ مانیتورینگ بیار بالا ، من برات رایگان ثبتش می کنم تو دو سایتی که گفتی.
100 ملیون رو کشک حساب کن شما ماهی 10 15 هم بزنی خودش کلیه...

این کارایی که میگی رو من کردم داداش ولی حوصله برام نمونده برای لاکپشتی پیش رفتن ماهی 10-15 میلیون که کار سختی نیست در بیاری پشت کار باید داشته باشی درامد 15 -20 میلیون رو من تجربه داشتم قبلا.
الان شما مانیتور دارییی و داری روش کار میکنیییی؟؟؟؟

ضمنا مانیتورت رو اصلا تو سایتای ایرانی تبلیغ نکن چون راحت الکسای ایرانو میگیره .فقط به پست زدن و بک لینک گرفتن تو سایتای خارجی روی بیار

Last edited:

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
این کارایی که میگی رو من کردم داداش ولی حوصله برام نمونده برای لاکپشتی پیش رفتن ماهی 10-15 میلیون که کار سختی نیست در بیاری پشت کار باید داشته باشی درامد 15 -20 میلیون رو من تجربه داشتم قبلا.
الان شما مانیتور دارییی و داری روش کار میکنیییی؟؟؟؟

ضمنا مانیتورت رو اصلا تو سایتای ایرانی تبلیغ نکن چون راحت الکسای ایرانو میگیره .فقط به پست زدن و بک لینک گرفتن تو سایتای خارجی روی بیار
بله مانیتور دارم و فعالیت هم دارم ( آدرسش بماند )
سایت ایرانی اصلا...
فعالیت در فروم های مربوطه نتیچه بسزایی دارد.
شما که تجربه داری و کسب درامد کردی اونم 15 20 باید دید کله پاچه ای محلتون چیکارس دقیق که ولش کردی!
توصیه می کنم اگر واقعا کار بلدی دوباره شروع کنی تو این وضع نت ایران میشه با هایپ مانیتورینگ بهترین درامد رو کسب کرد.

$$$bet$$$

Registered User
لایک‌ها
86
تو مایعهای همون هاپولی هست اخه برا یارو خارجی صد دلار و دویست دلار ک پولی نیست که بخواد بده به ما منی که خارج رفته هستم اینا خیلیاشون میومدن تو دیسکو پول میپاشیدن رو سر دخترا و با پالام پولوم پلیچ مشروب مجانی میدادن به طرفشون بزنه تفریحشون این بود اوناییشم که گدا گودولن باز 100 دلار براشون چیزی نیست فقط یه مقدار گشنه تشریف دارن.
برا ما جهان سومیا 100 دلار ارزش داره .

در مورد فارکس ما ب فارکس میتونیم جلب اعتماد بیشتر بکنیم و عمر هایپمونو بالا تر ببریم عمر بیشتر برابر است با اعتماد بالاتر و برابر است با جمع کرن سرمایه کلفتر و و خرید خونه تو جزایر هاوایی ههه

اشتب نزن داداچ اونایی که تو هایپ سرمایه میزارن یا کلا از اینترنت درامد دارن بیشتر جهان سومی هستن و از کشور های فقیر هستن هند و پاکستان و ایران و فیلیپین و اینجور کشورها هستن آخه پول این مردم خوردن داره؟

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
هز

با گیم مونی میشه کار کرد ولی وقتی میبینی داری کم میاری یا باید تزریق کنی ریسکتو بالا ببری بلکه درست بشه یا مجبوری سایتو ببندی که بیشتر ضرر نکنی.
ولی با فارکس به پول بشه سود داد بدون ریسک عمرو میشه بالا برد که اونموقع موفقیت حتمیه

خب یعنی با فارکس میشه سود بدون ریسک داد به این پولها؟
اگه صرفا میخوای اسمشو بذاری تا ملت اعتماد کنن پس نیازی نیست در واقعیت فارکس کاری بشه
ولی اگه واقعا میخوای توی فارکس کار کنی ایا به نظرت سودش مطمئنه؟ و عمر هایپ رو بالا میبره یا میزنه همون سرمایه اولیه هم نابود میکنه؟
نهایتا اینکه اسم فارکس گاهی اوقات برعکس موجب فرار کاربر میشه چون با ریسک عجین شده

بالا