برگزیده های پرشین تولز

همکاری در فروش دیجی کالا ( سیستم همکاری در فروش ادرو )

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
سلام خسته نباشید خدمت دوستان همکاری در فروش سایت دیجی کالا

با عنوان سیستم همکاری در فروش ادرو کار خود را از 8 اسفند 96 شروع کرد

سیستمش هنوز خیلی گنگ هست و کدهاش کار نمیکنه

تعداد محصولات 223,397 می باشد

در کل شما دوستان بعد عید میتوانید با ی همکاری در فروش محصولات با کیفیت شروع فعالیت کنید

http://affiliate.digikala.com/

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
اونایی که سالها تو سیستم های خارجی اسم و رسم دار مثل آمازون و غیره کار میکردن که نهایتش به این نتجه رسیده بودن که چیزی جز بیگاری و ابیوز کاربرا نیست چه برسه دیجی کالا و امثالهم، بعدم درصداش با عقل جور در نمیاد، به قول اون یارو چند درصد از چقد؟ از قیمت کل؟ یا از سود و کمیسیون خودشون؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
الان من میزنم محاسبه سود برا 400 تومن فروش با آپشن هایی که تا آخرش تنظیم می کنم میده 32 تومن دستشم واقعا درد نکنه اینم لنگه بقیه کلا چون دی جی دیگه سرمایه داره فردا فکر کنم تو تولید خودرو هم بیاد

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
پس با این حساب کار کردن با دیگر سایت های همکاری در فروش سود بیشتری داره
ولی دیجیکالا شناخته تر شدس

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
اما شاید اقلا یه همکاری در فروش درست و درمون پدید بیاد بعد سالها و سایت ها جونی بگیرن در هر دوحالت الان که سیستم های تبلیغاتی دارن رو سایت ها کالای دی جی رو تبلیغ می کنن سودشم خودشون و دی جی می بره این وسط هم وبمستر هم فقط تامین کننده هزینه هاسته بلکه این طوری بشه که سود بده برا صاحب سایت

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
اگر اجازه پارک کردن دامین نده هیچ فایده ای نداره فقط برندشون را میخوان به این روش تبلیغ کنن، و بعد ممکنه کلا تعطیلش کنن یا درصد سود را کم کنن.
با توجه به کلکی که سر فروشنده ها زد قبلا این طرحش هم فقط منافع خودشون را در نظر میگیرن.

اما شاید اقلا یه همکاری در فروش درست و درمون پدید بیاد بعد سالها و سایت ها جونی بگیرن در هر دوحالت الان که سیستم های تبلیغاتی دارن رو سایت ها کالای دی جی رو تبلیغ می کنن سودشم خودشون و دی جی می بره این وسط هم وبمستر هم فقط تامین کننده هزینه هاسته بلکه این طوری بشه که سود بده برا صاحب سایت

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
3- ... همچنین متعهد هستند کدهای دریافتی برای وبسایت خود را در دامنه های دیگر قرار ندهند

6- همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی دیجی کالا (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از برند و علائم تجاری دیجی کالا در ایمیل های خود، URL ، Source Code ، نامه ها، سایت خود (به جز محدوده ی لینک اختصاصی) استفاده ننمایند. همکاران متعهد هستند این اطمینان را حاصل نمایند که در اطلاعات و محتواهایی که در منظر عموم قرار می دهند، شبهه ی ارتباطی جز همکاری در سامانه همکاری در فروش (از جمله مشارکت، نمایندگی و غیره) را ایجاد ننمایند. در غیر این صورت مسئول جبران هرگونه خسارتی هستند که از این بابت به اشخاص ثالث، وارد می شود.

1. دیجی کالا می تواند وبسایت همکاران را مانیتور و نظارت نمایند، اطلاعات مربوط به سامانه همکاری را ثبت و ضبط نمایند و یا اطلاعات آن را به اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و... انتشار دهند .

3. دیجی کالا می تواند سایت یا اپلیکیشنی را مطابق یا شبیه با وبسایت های همکاران احداث و یا اداره نمایند و به جز موانع قانونی، از حیث وجود قرارداد و ارتباط در" سامانه همکاری در فروش"، ممانعتی برای دیجی کالا وجود ندارد .

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
3- ... همچنین متعهد هستند کدهای دریافتی برای وبسایت خود را در دامنه های دیگر قرار ندهند

6- همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی دیجی کالا (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از برند و علائم تجاری دیجی کالا در ایمیل های خود، URL ، Source Code ، نامه ها، سایت خود (به جز محدوده ی لینک اختصاصی) استفاده ننمایند. همکاران متعهد هستند این اطمینان را حاصل نمایند که در اطلاعات و محتواهایی که در منظر عموم قرار می دهند، شبهه ی ارتباطی جز همکاری در سامانه همکاری در فروش (از جمله مشارکت، نمایندگی و غیره) را ایجاد ننمایند. در غیر این صورت مسئول جبران هرگونه خسارتی هستند که از این بابت به اشخاص ثالث، وارد می شود.

1. دیجی کالا می تواند وبسایت همکاران را مانیتور و نظارت نمایند، اطلاعات مربوط به سامانه همکاری را ثبت و ضبط نمایند و یا اطلاعات آن را به اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و... انتشار دهند .

3. دیجی کالا می تواند سایت یا اپلیکیشنی را مطابق یا شبیه با وبسایت های همکاران احداث و یا اداره نمایند و به جز موانع قانونی، از حیث وجود قرارداد و ارتباط در" سامانه همکاری در فروش"، ممانعتی برای دیجی کالا وجود ندارد .
من کامل نخونده بودم اما واقعا حرف شما کاملا درسته اولا نمی خوان به برندشون آسیبی برسه به خاطر کارایی که برخی وبمسترا خواهند کرد برا فروش و اینا هم می دونن مثل همون بحث برنده شدن و جایزه که سر ساعت در میاوردن اما نکته ای که در شماره 3 هست واقعا جالبه خوب هم رنگشو مشخص کردی این یعنی اینکه وبمستر گرامی شما زحمت بکش جون بکن اگه یه وقت یه سایتی و محصولی خوب بفروش شد و مثلا تو فلان کلمه معلوم شد خوب میره من عینشو میزنم شما هم برو غاز بچرون واقعا شرم آوره

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
به نظرم دیگه مبحث همکاری در فروش و درآمد از تبلیغات کلیکی و پاپ برای وبمسترا به تاریخ پیوسته در ایران به علت رفتارهای این مدل سیستم ها الان هر کسی سایت داشته باشه باید به حالت تخصصی فعالیت کنه و به خصوص در بحث فروش که به نظرم تنها بخش نت ایران هست که ارزش فعالیت داره

hassannak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوستان سلام
من تو سایت همکاری دیجی کالا ثبت نام کردم ولی تایید نمیشه حساب کاربریم
ایا شما هم نمیتونید استفاده کنید یا شرایط خاصی برای پذیرش همکار دارن ؟

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
دوستان سلام
من تو سایت همکاری دیجی کالا ثبت نام کردم ولی تایید نمیشه حساب کاربریم
ایا شما هم نمیتونید استفاده کنید یا شرایط خاصی برای پذیرش همکار دارن ؟
بعد ۱۷ تایید میشه تعطیلات شرکت ها تا ۱۷ هست

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
هنوز همکاری در فروش دی جی کالا شروع نکرده اما مواردی که به ذهن میرسه اینه که چرا الان دی جی کالا در دورانی که همکاری در فروش های دیگر ایرانی کارشون تموم شده اومده این سمتی خب به نظر من این یک حرکت کاملا حساب شده و از روی مطالعه بوده اما چه عواملی باعث شده که این اتفاق بیفته
دی جی کالا بزرگترین تبلیغ دهنده به سیستم های کلیکی بود که خب همه ما می دانیم بیشتر هزینه های این تبلیغ به جیب صاحبان این سیستم ها رفته تا نمایش دهندگان و حتی اون ها به این هم اکتفا نکرده و برخی درآمد ها رو بلوکه می کردن که باعث کاهش نمایش دهندگان شده
اما نکته مهمتر که اینجا وجود داره اینه که دی جی کالا می خواهد با سایت ها مستقیم همکاری کنه که این دوتا مزیت عمده براش خواهد داشت اولا به شدت براش بک لینک ایجاد خواهد شد و در مقام بعدی دیگه هزینه ای بابت کلیک ها نخواهد داد و در واقع تبلیغات رایگان نصیبش میشه و تنها پورسانت های فروش رو خواهد داد که این باعث سود چند برابری اون و البته حذف سیستم های کلیکی خواهد شد.
اما برای وبمستران نیز قطعا این یک راه کار امید بخش خواهد بود چون بعد از سالها یک فروشگاه معتبر اقدام به شروع همکاری در فروش کرده که طیف وسیعی از محصولات رو ارائه میده و نه محصولات بی ارزش 1000 تومن و این می تونه به زنده شدن مجدد سایت های ایرانی کمک بسیاری کنه چون 90 درصد سایت های ایرانی از نبود یک راهکار مطمئن درآمد طی سایت های گذشته در رنج بودن و بیشترشون به همین علت بسته شدن چون نه می توانستند از سیستم کلیکی درآمدی داشته باشن نه از سیستم پاپ و نه از همکاری در فروش ها (علت رو همه می دانند) به شخصه امیدوارم این سیستم همین نقش رو داشته باشه برای سایت های ایرانی و فروشگاه های معتبر دیگر هم همین مسیر روطی خواهند کرد

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دلیل از بین رفتن همکاری در فروش در ایران یکی کالاهای چینی و بنجل هست . دلیل دیگش هم حقه بازی همین سیستم ها هست که دیده شده کالا رو فرستادن برای مشتری ولی برای شما نوشتن برگشت خورد . یا عکس یه چیزی دادن یه چیز دیگه فرستادن از لحاظ کیفیت .دیجی کالا میتونه کالای با کیفیت فراهم کنه مشکل اینجاست منفعت روی کالای با کیفیت خیلی کمتر از جنس های کیلویی چینی هستش . که البته با رونق گرفتن این بازار و اعتماد دوباره مردم به این فروشگاها و فروش بیشتر میتونه نتیجه خوبی در بر داشته باشه .

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
من امروز کدهای دیجی کالا را در سایت قرار دادم . متاسفانه در چینش و نمایش تبلیغات قدرت مانور خیلی ضعیفی داره . جا داره روش خیلی کار بشه. من کدهاشو بر داشتم

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
به هر حال میشه به دیجی کالا امید داشت که به زودی با قدرت در این عرصه قدم بگذاره، هر چند که الان کم و کاستی های زیادی داره
اما خوب ناگفته نماند دیجی کالا بیشترین خدمت رو داره به خودش می کنه چون هزینه تبلیغات بسیار بالایی داشت اون هم هزینه ای که صرفا برای برندینگ خوب بود و نه فروش الان برند دیجی کالا کاملا جا افتاده بنابراین نیازی نیست بخواد اون همه تبلیغات کلیکی داشته باشه

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
به هر حال میشه به دیجی کالا امید داشت که به زودی با قدرت در این عرصه قدم بگذاره، هر چند که الان کم و کاستی های زیادی داره
اما خوب ناگفته نماند دیجی کالا بیشترین خدمت رو داره به خودش می کنه چون هزینه تبلیغات بسیار بالایی داشت اون هم هزینه ای که صرفا برای برندینگ خوب بود و نه فروش الان برند دیجی کالا کاملا جا افتاده بنابراین نیازی نیست بخواد اون همه تبلیغات کلیکی داشته باشه
بله البته تبلیغات کلیکی برای دی جی و وبمستر به نظر من یک ضرر بزرگ بود چون اونها تنها به منافع خویش فکر می کردن و بیشترین پول رو هم برای خودشون بر می داشتن مثلا همیشه تبلیغشون بود هر کلیک رو 150 میدن اما کی از 60 تومن بالاتر رفتن یعنی سایتی که زحمت اصلی رو کشیده 60 تومن سایتی که تنها واسطه بوده 90 تومن و تازه این به غیر از انبود کلیک هایی بود که یا حساب نمی شدن یا تکراری و غیره پس به نظرم دی جی کالا با مطالعه این وضع تصمیم گرفته مستقیم با وبمسترا کار کنه که صد البته برای اون واقعا سود خواهد داشت هم به لحاظ لینک هم تبلیغ رایگان اما خب برای کاربران هم مفید خواهد بود در کمترین حالت گیر کارای عجیب و غریب دوتا بچه که سایت زدن نمی افتن و کالاهایی میزارن که اقلا ارزش دارن که صد البته به رشد این بحث کمک می کنه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
سلام میشه توضیحات محصولاتو تو سایتمون کپی کنیم و لینک خرید بدیم ؟ یا فقط بنر باید نمایش بدیم؟

بالا