برگزیده های پرشین تولز

همکاری در فروش فیلم و سریال مجاز , آیا ارزش داره ؟

آیا راه اندازی سایت برای همکاری در فروش دانلود فیلم و سریال ایرانی ارزش داره ؟

• Total voters
    17

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
سلام دوستان ,
همونطور که میدونید مدتی هست که فیلم و سریال ایرانی در قالب خرید قانونی عرضه میشه .
البته اگر کسی بخواد قطعا میتونه نسخه های دانلود رایگان رو از طرق مختلف پیدا کنه ولی ما با اون دسته از افراد کاری نداریم

سایت آپ اِرا که انحصار اکثر محصولات رو داره 30% در ازای همکاری در فروش پرداخت میکنه
یکی دوتا سایت دیگه هم هستن که فعلا از درصد پرداختی اونها اطلاعی ندارم

حالا سوال اینجاست ارزش داره که آدم یک سایت برای این سیستم همکاری در فروش بزنه یا خیر؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
من که خیلی ادمین این سایت ها رو دعا میکنم
تگ میزنن دانلود رایگان بعد میری میبینی لینک upera گذاشتن

سایت فیلم عمومی باشه کنارش هم فیلم های ایرانی به نظرم جواب میده. ولی سایت فیلمی که فقط مجاز بزاره تعداد صفحاتش کم میشه فکر نکنم بتونه با سایت های دیگه رقابت کنه
در مورد رقابت بله , حق با شماست
خودتون میدونید سایت عمومی فیلم همش در حال فیلترشدنه
ضمن اینکه هزینه های سنگین هاست دانلود و سرور مجازی و غیره بهش اضافه میشه
یک شب هم میخوابی صبح بیدار میشی می بینی کل آرشیوت رو هاستینگ مسدود کرده مثل سری قبل که همه رو ترکوندن

nino1

Registered User
لایک‌ها
87
اگه ترافیک +30 کا داشته باشی قطعا درامدت هم خوب میشه ولی باید سرور بخری که Offshore باشه و خیالت راحته که مشکلی پیش نمیاد.دامنه هم میری تو njal.la ثبت می کنی و تمام.همه کارا خاک خوری دارن دیگه باید بکشی

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
اگه ترافیک +30 کا داشته باشی قطعا درامدت هم خوب میشه ولی باید سرور بخری که Offshore باشه و خیالت راحته که مشکلی پیش نمیاد.دامنه هم میری تو njal.la ثبت می کنی و تمام.همه کارا خاک خوری دارن دیگه باید بکشی
الان شما در مورد سایت فیلم عمومی دارید میگید یا دانلود قانونی فیلم و سریال ایرانی ؟

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80
سایت فیلم تخصصی که بخوای روی فیلم های ایرانی کار کنی الان زیاد هست . نمونه های موفقی هم داریم که میتونید برید ببینید .

یک سایت بود من در جریانش بودم زمانی که بازدیدش +10 کا بود و فقط فیلم های فارسی همکاری در فروش میزاشت میگفت ماهی 17 میلیون درآمد داره. کم و زیاد هم داشت.

ولی باید در کنار فیلم های فارسی نقد و بررسی فیلم و همچنین زندگی نامه ها رو هم بزاری .

سایت کاران مووی که اکثرا الان میشناسنش و نمیدونمم چرا فیلتر نشده هنوز . از فروش فیلم مطرب 19 میلیون درآمد داشت !

خودتون دیگه تا تهش بخونید ...

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
نظرم روی سایت فیلم عمومی نیست چون واقعا دردسر داره

سایت کاران مووی که اکثرا الان میشناسنش و نمیدونمم چرا فیلتر نشده هنوز . از فروش فیلم مطرب 19 میلیون درآمد داشت !
به نظرم این رقم فقط از یک فیلم یکمی اغراق آمیزه

nino1

Registered User
لایک‌ها
87

اره ولی درامدش اصلا قابل مقایسه با سایت فیلم ایرانی نیست.شما فرق سایت های فیلمی که روزانه 50 کا ای پی دارن چقدر می تونن فروش داشته باشن.سئو هم خیلی مهمه و هزینه بر

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80

به نظرم این رقم فقط از یک فیلم یکمی اغراق آمیزه

نه دوست عزیز بنده با سئو کار کاران مووی در ارتباط بودم . و در همه کلمات فیلم مطرب لینک 1 بود و حدودا 6 میلیون خرج کرده بود فقط برای همین مطلب .

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80
اره ولی درامدش اصلا قابل مقایسه با سایت فیلم ایرانی نیست.شما فرق سایت های فیلمی که روزانه 50 کا ای پی دارن چقدر می تونن فروش داشته باشن.سئو هم خیلی مهمه و هزینه بر

الان سایتهای فیلم عمومی هم درآمد خوبی دارن. سایتی مثل مستر مووی الان از هیچی نداشته باشه از ترافیک ماهیانه 20 الی 30 میلیون درآمد داره .

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
الان سایتهای فیلم عمومی هم درآمد خوبی دارن. سایتی مثل مستر مووی الان از هیچی نداشته باشه از ترافیک ماهیانه 20 الی 30 میلیون درآمد داره .
نه همچینم نیست درامد ترافیک خیلی کمتره ادمین همین سایت وقتی 30 کا داشت با الکسای 300 ایران فروختش 20 میلیون

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80
نه همچینم نیست درامد ترافیک خیلی کمتره ادمین همین سایت وقتی 30 کا داشت با الکسای 300 ایران فروختش 20 میلیون

بله ولی همین الان ادمین جدید گزاشته برای فروش و درآمد رو هم زده 20 الی 30 م . هر ترا برای سایتهای پربازدید تا 7500 تومان پول میدن.

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بله ولی همین الان ادمین جدید گزاشته برای فروش و درآمد رو هم زده 20 الی 30 م . هر ترا برای سایتهای پربازدید تا 7500 تومان پول میدن.
اطلاع کامل دارم در این مورد. اون زمان میگفت 20 ترا روزی اپلود از سرور داریم به عبارتی میشه 4.5 در ماه حالا فرض کنیم بیشتر ولی قطعا 30 تومن نیست قبلا چرا خوب پول میدادن الان ولی با تاخیر و هزار تا دردسر اگه سایت رایگان این همه درامد داشت هیچ کس وی ای پی نمیکرد.

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80
اطلاع کامل دارم در این مورد. اون زمان میگفت 20 ترا روزی اپلود از سرور داریم به عبارتی میشه 4.5 در ماه حالا فرض کنیم بیشتر ولی قطعا 30 تومن نیست قبلا چرا خوب پول میدادن الان ولی با تاخیر و هزار تا دردسر اگه سایت رایگان این همه درامد داشت هیچ کس وی ای پی نمیکرد.
درسته منم الان با 12 کا ای پی ماهی همون 3.5 تا 4 م نمیشه پول ترافیک دریافتیم. ولی احتمال میدم به خاطر کیفیت های بالایی که میزارن ترافیکشون بالای 70 ترا باشه در روز.

اون ک بله من الان از برج 2 به اینور تسویه نداشتم برای ترافیک ها و هی امروز فردا میشه !

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
درسته منم الان با 12 کا ای پی ماهی همون 3.5 تا 4 م نمیشه پول ترافیک دریافتیم. ولی احتمال میدم به خاطر کیفیت های بالایی که میزارن ترافیکشون بالای 70 ترا باشه در روز.

اون ک بله من الان از برج 2 به اینور تسویه نداشتم برای ترافیک ها و هی امروز فردا میشه !
خب این در مورد سایتهای دانلود جواب میده ولی من در مورد سیستم همکاری در فروش آپ اِرا صحبت میکنم که فقط لینک همکاری هست
در نتیجه فکر نمیکنم از ترافیک مصرفی درآمدی حاصل بشه

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
خب این در مورد سایتهای دانلود جواب میده ولی من در مورد سیستم همکاری در فروش آپ اِرا صحبت میکنم که فقط لینک همکاری هست
در نتیجه فکر نمیکنم از ترافیک مصرفی درآمدی حاصل بشه
فروش فیلم درامدش خوبه ولی بازدید خیلی بالایی میخواد و رقابت خلی زیاده الان همه سایتا سعی در فروش دارن در مورد اون یکی روش هم دردسرش اونقدر زیاده موهات و سفید میکنه اگه صبر ایوب داری وارد شو.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
فروش فیلم درامدش خوبه ولی بازدید خیلی بالایی میخواد و رقابت خلی زیاده الان همه سایتا سعی در فروش دارن در مورد اون یکی روش هم دردسرش اونقدر زیاده موهات و سفید میکنه اگه صبر ایوب داری وارد شو.
سایت عمومی فیلم رو که اصلا فراموش کن , حوصله داستان های بعدش رو ندارم , هدفم تمرکز روی همکاری در فروش هست

البته یه چیز دیگه هم هست که سوال برام پیش اومده , موضوع نوع لینک همکاری دهی آپ اِرا هست
آپ اِرا یک لینک همکاری برای هر محصول میده با شناسه شما , منتها مشکل خود آپ اِرا هست تمام پروسه خرید در سایت خودش انجام میشه

مثلا فرض کنیم یک مشتری قصد خرید چند فیلم رو داره , با اولین کلیک به سایت اصلی آپ اِرا منتقل میشه و خرید رو انجام بده
طبیعتا دیگه بر نمیگرده به سایت من و ادامه خریدش رو همونجا در آپ اِرا انجام میده

اینطوری جذب مشتری سخت میشه چون خیلی ها وقتی قصد خرید دارند در گوگل سرچ میکنن و به اولین سایت میرن و حتی نام سایت رو چک نمیکنن !

بالا