برگزیده های پرشین تولز

همکاری در فروش کارت شارژ ؟

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
سلام
همکاری در فروش کارت شارژ خوب و قابل اعتماد که رایگان هم باشه ، داریم ؟

خرید شارژ هست که بعد یکماه تازه سایت رو به ساب دامینی که درست کردم وصل کردن. آخرش هم پنل ندادن.جواب رو هم اصلا نمیدن !
کلا مزخرف میزنه

یه چیز بهتر میخوام

ممنون

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سلام
همکاری در فروش کارت شارژ خوب و قابل اعتماد که رایگان هم باشه ، داریم ؟

خرید شارژ هست که بعد یکماه تازه سایت رو به ساب دامینی که درست کردم وصل کردن. آخرش هم پنل ندادن.جواب رو هم اصلا نمیدن !
کلا مزخرف میزنه

یه چیز بهتر میخوام

ممنون

وقتی یه چیزی رایگان میشه نتیجه اش هم میشه یک سیستم بی رنگ و لعاب و ناپایدار و نامطمئن و بدون پشتیبانی و ....

دوست عزیز تنها سیستم همکاری در فروش معتبر که می تونید از اون استفاده کنید رایانمهره : www.ESharjSite.com

nice2net

Registered User
لایک‌ها
320
وقتی یه چیزی رایگان میشه نتیجه اش هم میشه یک سیستم بی رنگ و لعاب و ناپایدار و نامطمئن و بدون پشتیبانی و ....

دوست عزیز تنها سیستم همکاری در فروش معتبر که می تونید از اون استفاده کنید رایانمهره : www.ESharjSite.com

پس دوست عزیز از همون سیستم با رنگ و لعاب استفاده کنید من عرض کردم مشخصات بدین واسه پنل با سود 1.5 درصد که ندادین بقیشونو دیگه خودتون صاحب اختیار هستین

aminsm

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
465
eways.ir متعلق به شرکت "تهران اینترنت" از توزیع کننده های اصلی ایرانسل هست.

پنل ایویز امکانات بسیار خوبی داره و بسیار بسیار بهتر و پیشرفته تر از پنل ساده رایانمهر هست.

فعلا سیاست کاریشون این هست که فقط با سایتهای پربازدید کار کنن. بیشتر رو کیفیت تمرکز دارن تا کمیت

اگر میخواستن فقط به فکر خودشون باشن میتونستن پنل با هزینه گزاف به هر کسی از راه رسید بدن و اصلا هم به روش نیارن که جناب مشتری شما با این وبسایت و بازدیدت به هیچ عنوان به سودی که مدنظرت هست دست نخواهی یافت.

اگر از ایویز جواب نگرفتید میتونید از ژیار سافت استفاده کنید : z h i a r s o f t.com/pages/pinshop-reseller

نمونه سایتهاشون:
c h a r g e r o o m.com
c h a r g e 3 e l l.com
i 2 4 . i r

البته اینها نه سایت من هستند نه براشون بازاریابی میکنم، اتفاقا اینها از رقبام هستن :D

ضمنا زیاد هم به حرف افراد بازاریاب اعتماد نکنید. افرادی که هیچ پست مفیدی ندارن جز برای تبلیغ و بازاریابی و نمایش امضا

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
دریافت رایگان نمایندگی فروشگاه شارژ رایانمهر

شرکت رایانمهر در جهت افزایش سود مدیران فروشگاه خود یک ویژگی منحصر به فرد به شرایط دریافت نمایندگی خود اضافه کرده است که بر اساس آن درصورت رسیدن به یک میزان درآمد مشخص، کل هزینه ی راه اندازی اولیه به شما برگردانده خواهد شد.
جزئیات طرح بازگشت هزینه راه اندازی فروشگاه شارژ به ترتیب زیر است:
درصورتی که مجموع کل سودهای ماهیانه ی فروشگاه شما تا قبل از پایان اعتبار یکساله به ۴۰۰ هزار تومان برسد:

۱- کل مبلغ راه اندازی اولیه به حساب مدیر فروشگاه برگردانده خواهد شد
به عنوان مثال اگر نماینده ای فعالیت خود را از ۸ شهریور ۹۲ آغاز نماید و مجموع سود دریافتی مدیر فروشگاه در قبل از ۸ شهریور ۹۳ به ۴۰۰ هزار تومان برسد کل مبلغی که بابت راه اندازی اولیه پرداخت نموده به حساب مدیر فروشگاه واریز خواهد شد.
یعنی اگر برای راه اندازی اولیه به عنوان مثال۳۳۰ هزار تومان پرداخت نموده باشید، بعد از رسیدن به مجموع سود دریافتی چهارصد هزارتومان، مبلغ ۳۳۰ هزار تومان به حساب شما برگردانده خواهد شد و درواقع شما فروشگاه خود را بصورت رایگان دریافت نموده اید.
۲- تمدید سال بعد به صورت رایگان انجام خواهد شد
مبلغ تمدید سال بعد به ارزش حداقل ۱۶۱۸۰۰ تومان از مدیر فروشگاه دریافت نخواهد شد و بصورت رایگان برای یکسال دیگر اعتبار فروشگاه شما تمدید خواهد شد.

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,270
توصیه می کنم وقتت رو تلف نکنی

mazbabaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143
اولا وقتت رو طبق فرمایش دوستمون، با این کار احمقانه شارژ فروشی تلف نکن

دوما اگه هم نصیحت گوش کن نیستی برو سمت پی لاین، البته من باهاش تو زمینه شارژ همکاری نمیکنم و هیچی هم از نحوه کاریشون تو این زمینه نمیدونم اما چون آدم های درستی هستن بهت توصیه کردم

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
از پی لاین استفاده کن اگه فروشگاه شارژ خواستی بزنی

ولی همونطور که دوستان گفتن دیگه اشتباع شده بیش از حد !

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
به طور کل انقدر سایت های فروش شارژ زیاد شده است که دیگه جای کار باقی نمی زارد!

مگر اینکه بخواید یک کار نوآورانه انجام بدید که با سیستم های همکاری در فروش امکان پذیر نیست...

در هر صورت اگر هم خواستید کار کنید فکر کنم بهترین گزینه موجود برای شما پی لاین می باشد.

موفق باشید.

vahid1375

Registered User
لایک‌ها
12
بیا استارتر عزیز اینم یه سایتیه که من میشناسم امیدوارم به کارت بیاد
عضو شو بعد خودشون برات فعالش میکنن
http://www.eways.ir

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
پس دوست عزیز از همون سیستم با رنگ و لعاب استفاده کنید من عرض کردم مشخصات بدین واسه پنل با سود 1.5 درصد که ندادین بقیشونو دیگه خودتون صاحب اختیار هستین

میتونم سیستمی بهتون معرفی کنم که تا 5 لول مجموعا 3% سود فروش شارژ از زیر مجموعه هاتون بدست میارید . دقیقا بازاریابی شبکه ای برای فروش شارژ . اگر اهل زیر مجموعه گیری هستید سود خوبی در انتظارتونه

nice2net

Registered User
لایک‌ها
320
دوستان ایشون دارن با ما کار میکنند و تاپیکشون برای خیلی وقته پیشه اما هر سیستمی یه معایب و مزیت هایی داره
ولی این روش هم مثل درگاه واسطه و شرکت های واسطه پستی داره به بچه بازی تبدیل میشه واسه همین ما دیگه با هرکسی کار نمیکنیم که بتونیم این جو رو کنترل کنیم

بالا