• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همکاری در فروش گوشی چینی طرح اصل

be099

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
هر کس فروشگاه گوشی چینی طرح اصلی داره بگه
حداقل روزی 1 سفارش میارم
شرایط
1.شماره تماس داشته باشه فروشگاهش (بی در و پیکر نباشه)
2.پورسانت من روی هر گوشی حد اقل 20000 تومن باشه
تمام.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,989
دو تایی که من دیدم

hamkarfa - ازش دریافتی داشتم

hamkaran

Hamkari.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
سلام. می تونید سایت ما رو ببینید:
www.Hamkari.net
این سیستم همکاری در فروش فقط مخصوص گوشی های طرح اصله.

ما سابقه فروش این گوشی ها رو مدتهاست که در سایت های مختلف، داریم ولی سیستم همکاری در فروشمون تازه راه افتاده.
در روزهای آینده بهتر و کاملتر هم خواهد شد.
در حال حاضر 53 محصول رو وارد سایت کردیم و برای 10 محصول هم بنر طراحی شده که هر روز دو محصول دیگر بنر دار خواهد شد.
سیستم ما تحت فروتل هست؛ یعنی از واریز درآمد و پشتیبانی و مشکلات نرم افزاری و ... خیالتون راحت خواهد بود. چون تمام این کارها بر اساس سیستم پستی معتبر فروتل هست.

Last edited:

Hamkari.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
به نظرتون کدام بهتره؟
همکارفا رو اطلاع ندارم ولی فکر می کنم هر دو سیستم بالا همراه بقیه کالاها، گوشی طرح اصل هم می فروشن؛ اما ما کارمون اختصاصا فروش گوشی طرح اصله و تو چند تا سایت تا حالا این کار رو انجام دادیم. سایت همکاران، هم در زمینه قیمت به گرون بودن اجناس، معروفه.

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
همکارفا رو اطلاع ندارم ولی فکر می کنم هر دو سیستم بالا همراه بقیه کالاها، گوشی طرح اصل هم می فروشن؛ اما ما کارمون اختصاصا فروش گوشی طرح اصله و تو چند تا سایت تا حالا این کار رو انجام دادیم. سایت همکاران، هم در زمینه قیمت به گرون بودن اجناس، معروفه.
شما چند درصد ارسال شده میدید؟پرداخت چطوره؟چند روز در هفته؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,989
خوب اولی را شما پیشنهاد میدی؟
گفتم که از اولی دریافتی داشتم
دومی میگن که شاید دریافتیش شرط و شروط داره مثل اینکه باید یدونه توی حالت ارسال شده داشته باشی

Hamkari.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
شما چند درصد ارسال شده میدید؟پرداخت چطوره؟چند روز در هفته؟
سیستم ما تحت سیستم فروتل هست. یعنی پرداخت توسط اون ها انجام میشه. در حالت عادی تا 8 بار تسویه در ماه امکان پذیره و فقط برای توزیع شده ها پرداخت انجام میشه. اما در صورتی که فروش خوبی داشته باشید قابل صحبت هست که از ارسال شده هم پرداخت بشه.

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
با همکارفا کار نکنین . غیر از انصرافی زدن کار دیگه ای بلد نیست . اگه در انصرافی میخوای رکورد بزنی میتونی کار کنی

از ما گفتن بود

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,989

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
سیستم ما تحت سیستم فروتل هست. یعنی پرداخت توسط اون ها انجام میشه. در حالت عادی تا 8 بار تسویه در ماه امکان پذیره و فقط برای توزیع شده ها پرداخت انجام میشه. اما در صورتی که فروش خوبی داشته باشید قابل صحبت هست که از ارسال شده هم پرداخت بشه.
خوب پس این مورد اصلا به درد کار من نمیخوره
بعد از وصول شده بخواد بده که زحمت کشیده.کاری نداره

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
من دنبال جایی هستم بتونه حداقل 75% ارسال شده بده برای گوشی که برای دو سایت باهاش تست کنم
بعدم واریزیش حداقل 2بار در هفته باشه

Hamkari.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
با همکارفا کار نکنین . غیر از انصرافی زدن کار دیگه ای بلد نیست . اگه در انصرافی میخوای رکورد بزنی میتونی کار کنی

از ما گفتن بود
البته یه نکته اینجا وجود داره. همون طور که گفتم از همکارفا اطلاعی ندارم و نمی دونم فقط گوشی طرح می فروشه یا محصولات دیگه هم داره ولی این نکته رو در نظر داشته باشید که کلا انصرافی تو گوشی های طرح اصل زیاده. به خاطر اینکه قیمت محصولات بالاست و تو خیلی از موارد، مشتری خیلی زود مشتری از سفارشش پشیمون میشه و می بینه که در تأمین پول سفارش ناتوانه. شما خودتون اگه فروشنده گوشی طرح اصل باشید متوجه می شید که چی میگم. ما کلی هزینه تلفن میدیم تا به مشتری زنگ بزنیم ولی خیلی ها انصراف میدن و این خیلی ضد حاله.

Hamkari.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
من دنبال جایی هستم بتونه حداقل 75% ارسال شده بده برای گوشی که برای دو سایت باهاش تست کنم
بعدم واریزیش حداقل 2بار در هفته باشه
واریز دو بار در هفته است ولی در حالت عادی از ارسال شده ها واریز نمیشه. اگه مسئله شما فقط اینه مشکلی نیس شما کار رو شروع کنید اگه فروشتون خوب باشه من با فروتل صحبت می کنم احتمال زیاد قبول کنن که از ارسال شده ها هم براتون واریز بشه. کلا فروتل خیلی انعطاف پذیره از درخواست هایی که تا حالا ازشون داشتیم 80 درصدش رو انجام دادن.

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
zanbilshop.biz
ازش دریافتی داشتم کارشم قبول دارم

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
البته یه نکته اینجا وجود داره. همون طور که گفتم از همکارفا اطلاعی ندارم و نمی دونم فقط گوشی طرح می فروشه یا محصولات دیگه هم داره ولی این نکته رو در نظر داشته باشید که کلا انصرافی تو گوشی های طرح اصل زیاده. به خاطر اینکه قیمت محصولات بالاست و تو خیلی از موارد، مشتری خیلی زود مشتری از سفارشش پشیمون میشه و می بینه که در تأمین پول سفارش ناتوانه. شما خودتون اگه فروشنده گوشی طرح اصل باشید متوجه می شید که چی میگم. ما کلی هزینه تلفن میدیم تا به مشتری زنگ بزنیم ولی خیلی ها انصراف میدن و این خیلی ضد حاله.

گوشی نفروختم . محصولات دیگه بوده . همه هم اطلاعات کامل . فکر کنم هفته ای یه بار به سیستم سرمیزنه برای انصرافی زدن (حالت خوشبینانه)

اینکه نسبت به پنل من خیلی خوبه :D

Hamkari.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
zanbilshop.biz
ازش دریافتی داشتم کارشم قبول دارم
رفتم تو پنلشون دیدم تمام بنرهاشون کپی بنرهای سایت همکارانه. بعد جالبتر اینکه سه چهارتا از بنرهای مارو هم کپی کرده بود!!
با اینکه سیستم ما یکی دوهفته اس راه افتاده، انقدر سریع بنرامون رو دیده و رفته کپی کرده گذاشته تو سیستمش!
البته محصولاتش از ما کمتره وگرنه می ترسیدم همه رو ورمی داشت!
ما رو بنرامون آدرس سایتمون رو نزده بودیم ولی با این کار ایشون مجبور شدیم مجددا بنرا رو اصلاح کنیم و آدرس سایتمون رو روش بزنیم.

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
من تازه زدم توی کار گوشی و اطلاعات کاملی ندارم ازش ولی از zanbilshop.biz استفاده کردم به نظر سیستم مناسبیه

Hamkari.net دوست عزیز منو توی یاهو اد کن big_webmaster

البته الان میخوام با سیستم این دوستمونم کار کنم ببینم چجوریاس
رفتم تو پنلشون دیدم تمام بنرهاشون کپی بنرهای سایت همکارانه. بعد جالبتر اینکه سه چهارتا از بنرهای مارو هم کپی کرده بود!!
با اینکه سیستم ما یکی دوهفته اس راه افتاده، انقدر سریع بنرامون رو دیده و رفته کپی کرده گذاشته تو سیستمش!
البته محصولاتش از ما کمتره وگرنه می ترسیدم همه رو ورمی داشت!
ما رو بنرامون آدرس سایتمون رو نزده بودیم ولی با این کار ایشون مجبور شدیم مجددا بنرا رو اصلاح کنیم و آدرس سایتمون رو روش بزنیم.

بالا