برگزیده های پرشین تولز

همکاری در واگذاری درگاه پرداخت شخصی ایران کیش به یک یا چند نفر

omid0020

Registered User
لایک‌ها
133
سلام دوستان خسته نباشید:
بنده قبلا یک درگاه از ایران کیش گرفتم که به دلایلی فعلا ازش استفاده نمیکنم. با توجه به این که گرفتن درگاه کار مشکلی هست و نیاز به نماد الکترونیک و درد سرهای زیادی داره و درگاه های واسط نیز گیر زیادی شاید بدن. به همین دلیل گفتم اینجا بگم که اگه کسی نیاز داشت با من در ارتباط باشه تا با هم یه توافقی کنیم برا همکاری.
درگاه روی یه سایت وردپرسی گذاشته شده و کافیه لینک محصول و قیمت رو بدی تا لینک پرداخت رو بهت بده و کاربر بعد پرداخت لینک رو دانلود کنه.
آیدی تلگرام من : @Ltest

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
شما دقیقا چه چیزی رو میخواین واگذار کنین؟ درگاه رو مگر مستقیم از بانک نگرفتین؟مگه به حساب شخصی شما وصل نیست؟

omid0020

Registered User
لایک‌ها
133
شما دقیقا چه چیزی رو میخواین واگذار کنین؟ درگاه رو مگر مستقیم از بانک نگرفتین؟مگه به حساب شخصی شما وصل نیست؟
حرفتون درسته.
واگذاری به معنای خاص نیست منظور بنده این بود که دوستانی که محصول یا چیزی برای فروش دارند و مشکل در پیدا کردن درگاه دارن یا محصولشون تایید نمیشه میتونن با یک شیوه اعتماد سازی با بنده همکاری و توافق نمایند.
قطعا در این صورت پنل فروش و.. در اختیارشون قرار میگیره

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
کارتون خطرناکه به نظر من، چون اگر شخصی به هر شکلی کلاهبرداری کنه با درگاه شما که ماشالا کمم نیستن پلیس فتا خر شما رو میگیره و شما مسئولید، باز اگر درگاه واسط رسمی بودید و مجوز داشتید میشد توجیه کرد براشون که شما مسئول نیستید ولی درگاه شخصی رو نه !
ضمن اینکه بحث مالیات رو هم در نظر داشته باشید، حتما اطلاع دارید که وقتی درگاه میگیرید هم بانک و هم اینماد اطلاعات شما رو برای دارایی ارسال میکنن، الان نه ولی بعدا دارایی به وقتش سراغتون خواهد اومد و باید مالیات فروش دیگران رو بدید!

omid0020

Registered User
لایک‌ها
133
کارتون خطرناکه به نظر من، چون اگر شخصی به هر شکلی کلاهبرداری کنه با درگاه شما که ماشالا کمم نیستن پلیس فتا خر شما رو میگیره و شما مسئولید، باز اگر درگاه واسط رسمی بودید و مجوز داشتید میشد توجیه کرد براشون که شما مسئول نیستید ولی درگاه شخصی رو نه !
ضمن اینکه بحث مالیات رو هم در نظر داشته باشید، حتما اطلاع دارید که وقتی درگاه میگیرید هم بانک و هم اینماد اطلاعات شما رو برای دارایی ارسال میکنن، الان نه ولی بعدا دارایی به وقتش سراغتون خواهد اومد و باید مالیات فروش دیگران رو بدید!
در مورد بحث اولتون والا بنده بیشتر محصولات مجاز رو گفتم. حالا بازم بستگی داره. و اینکه بلاخره ما قبلا با بعضی دوستان همین جوری همکاری داشتیم. (مثلا هر تراکنش با توجه به محصول و به قول شما ریسکش یه پورسانت بر میداریم.)

بالا