برگزیده های پرشین تولز

همگی ببخشید...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
شرمندتونم ... من خودم نیاز داشتم طرز تفکرم درباره دانشگاه آزاد تغییر کنه . جدی میگم . خیلی برام مهم بود .
خیلی خیلی برام مهم بود که بفهمم چه خبر . تو اون تاپیک دیدم که اکثرا مخالف فکرای من هستن . خوشحالم . جدی میگم اگه موافق بودین دق میکردم .
خلاصه جدی من میخواستم بعد از چند روز بگم چه خبر که تاپیک بسته شد . بازم شرمنده و ممنون . بای بای :p:p:lol::lol:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
حالا یه وقت از اون ور بوم نیوفتی !

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
بخشیدیم
خیابون امام جهرم مال تو ، سریع برو سند بزن تا کسی غصبش نکرده
39.gif

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
شرمندتونم ... من خودم نیاز داشتم طرز تفکرم درباره دانشگاه آزاد تغییر کنه . جدی میگم . خیلی برام مهم بود .
خیلی خیلی برام مهم بود که بفهمم چه خبر . تو اون تاپیک دیدم که اکثرا مخالف فکرای من هستن . خوشحالم . جدی میگم اگه موافق بودین دق میکردم .
خلاصه جدی من میخواستم بعد از چند روز بگم چه خبر که تاپیک بسته شد . بازم شرمنده و ممنون . بای بای :p:p:lol::lol:

بهترین راه برای شناختن هر جامعه ای ( چه کوچیک چه بزرگ) زندگی کردن در میون افراد اون جامعه اس. رو حرف و حدیثها زیاد حساب نکن.

دفعه بعد این نحوه تغییر طرز تفکرت ممکنه به بن شدنت ختم بشه :D

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اورجینال جون من یه سال ازت بزرگترم ولی سیبیلامو میزنم
منو الگوت قرار بده تا سعادتمند شی
در ضمن نبخشیدمت چون از من خوشت نمیاد :D

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خلاصه جدی من میخواستم بعد از چند روز بگم چه خبر که تاپیک بسته شد . بازم شرمنده و ممنون . بای بای

شما انسان بسیار خود شیفته ای هستید.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
خلاصه من که نمی تونستم برم 2 سال اضافی اونجا ببینم چه خبر ... گفتم بیام با ساز مخالف شروع کنم ببینم با تجربه ها چه نظری دارن ... امین خان هم هر جور راحتی .
دیگه بخشیدین که بخشیدین نبخشیدین به جهنم . :p

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
الان که این تاپیکو دیدم رفتم و اون یکی رو خوندم . یاد دانشگاه آزادی که نزدیک دانشگاه خودمونه ( تو تهران ) افتادم .
از نظر روابط بعضی هاشون روابط نزدیک تری دارند نسبت به دانشجویان دانشگاه سراسری . ولی نکته جالب برای من تریپ و قیافشون هست . بعضیهاشون هم دختر و هم پسر واقعا تریپهای عجیب غریب و بعضا وحشتناکی دارند بعضی هاشون مثل بازیگران ( درسته !) سیرک هستند لباسها و آرایشهای غیر معمولی دارند و بعضی ها هم کلی چیز میز ( دستبند و گردنبند های زیاد و کلفت ) از خوشون آویزون میکنند . البته من نمیتونم به طرز لباس پوشیدن کسی ایراد بگیرم چون هر کس سلیقه ای داره . ولی وقتی اینارو با بچه های دانشگاه خودمون که 99% لباسهای معمولی دارند مقایسه میکنم برام خیلی عجیبه که چرا اینا خودشون رو به این شکل درمیارن .

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
خلاصه من که نمی تونستم برم 2 سال اضافی اونجا ببینم چه خبر ... گفتم بیام با ساز مخالف شروع کنم ببینم با تجربه ها چه نظری دارن ... امین خان هم هر جور راحتی .
دیگه بخشیدین که بخشیدین نبخشیدین به جهنم . :p

موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا