برگزیده های پرشین تولز

هندوستان و مناطق گردشگری آن

touriraniii

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
24 ژانویه 2017
نوشته‌ها
23
لایک‌ها
0
سن
31
هند از جمله کشور های زیبا و قشنگ جهان می باشد. این کشور بنا بهشرایط محیطی که دارد یکی از کشور های حاصل خیز جهان به شمار می رود. در بیشتر ایام سال هوای این کشور بارانی می باشد. این کشور یکی از بزرگترین کشور ها از لحاظوسعت جغرافیایی می باشد و از نظر جمعیت نیز دومین کشور جهان بعد از چین می باشد. هند دارای گذشته درخشانی بوده است و در آن آثار تاریخی زیادی وجود دارد . مذهب های گوناگونی در این کشور وجود دارد که رایج ترین آن ها گاو پرستی می باشد. در این کشور گاو نمادی قابل احترام دارد و از جمله مقدسات این کشور به شمار می رود. این کشور دارای زیباترین مکان های تاریخی جهان می باشد که برای توریستان و گردشگران بسیار شگفتی ساز می باشد. . اگر تا کنون از این کشور دیدن تکرده اید و برای تعطیلات نوروز برنامه ای ندارد به شما توصیه می کتیم که در تور هند نوروز ۹۶ شرکت کنید چرا که در این ایام، هند واقعا دیدنی می شود و می تواند خاطرات قشنگ و زیبایی را برای شما ایجاد کند.شما می توانید با یک برنامه درست و صحیح، طرح مناسبی را برای ایام عید خود پیاده سازی کنید و اوقات ناب و بی نظیری را سپری کنید.


تاج محل، نگین هند

بی شک تا به حال نام این مکان ارزشمند را شنیده اید. این اثر که یکی از بی نظیرترین اثر های تاریخی جهان می باشد به عنوان یک سمبل و نمونه از هند، همواره در حال درخشش بوده است. این بنای بی نظیر یکی از بهترین و زیباترین بناهای تاریخی جهان می باشد که همتایی در جهان ندارد. بسیاری از باستان‌شناسان تاج محل را به عنوان برترین اثر جهان معرفی نموده اند. معماری این بنای عظیم خود شاهکاری در عرصه علوم مهندسی می باشد که تا کنون مهندسان زیادی را از تمام جهان به خود مشغول کرده است. این بنا از نظر مهندسی بی نقص می باشد و بسیاری از دانشمندان در این وا مانده اند که چگونه توانسته اند در چند قرن پیشین چنین اثری را خلق کنند. این مکان جز اولویت های هر توری می باشد و بی شک در تور هند نوروز ۹۶ از آن دیدن می کنید. برای هر کسی که بتواند زیبایی را درک کند و کمی نیز از علوم مهندسی سر در بیاورد این عمارت واقعا شگفتی ساز می باشد و می تواند برای بیننده ها به یک مکان اسرار آمیز مبدل شود.

%D8%AA%D8%A7%D8%AC-%D9%85%D8%AD%D9%84.jpg

معبد طلایی آمریتسار هند

هند از جمله کشور هایی است که دارای جاذبه های فراوان گردشگری می باشد. یکی از نقاط دیدنی این کشور، معبد آمریتسار می باشد. این معبد دارای زیبایی های منحصر به فردی می باشد که هر کسی را به خود مجذوب می کند. این معبد یکی از مکان های مقدس در هند می باشد و از جمله مکان هایی است که باید احترام ویژه ای در آن جا گذاشت. همه روزه مراسمات مذهبی مختلفی در این معبد برگزار می شود که خود می تواند برای کسانی که از این معبد دیدن می کنند جالب به نظر برسد. معماری این معبد بسیار خاص می باشد و از هیچ چیز الگو نگرفته است و یک پدیده تازه در معماری جهانی محسوب می گردد. این مکان می تواند برای تمام افرادی که در تور هند نوروز ۹۶ شرکت می کنند شگفتی وار باشد. شما می توانید در این معبد با مراسمات مردم هند بیشتر آشنا شوید و به فرهنگ و تمدن آن ها بیشتر شناخت داشته باشید .

%D9%85%D8%B9%D8%A8%D8%AF-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D9%86%D8%AF%281%29.jpg

نوروز، کهن ترین آیین

یکی از رسوم زیبا ما این است که همه ساله در ابتدای سال جشن جی گیریم و این ایام را نوروز نامیده ایم به این خاطر که در این ایام دوباره برایمان سال نو خواهد شد و عمری دوباره به ما داده شده است و به شکرانه این نعنت خوش حال هستیم و سپاس خدای را به جا می گذاریم. این آیین در بسیاری از کشور های جهان برگزار می گردد و مختص ایران نمی باشد چرا که این رسم بسیار قدیمی می باشد و در گذشته بیشتر کشور های جهان جز ایران بوده اند و این رسم را نیز با خود به ارث برده اند. از اینرو همیشه در ایام نوروز شادابی و تشاط خاصی در افراد مشاهده می شود. در ایام عید، دید و بازدید ها افزایش می یابد و سفر های نوروزی نیز ازدیاد پیدا می کنند، از این رو در این ایام تعداد تور های نوروزی افزایش می یابد برای همین شما ممکن است در قیمت تور هند نوروز ۹۶ تفاوت های چشمگیری ببینید که باید با آگاهی توری را انتخاب کتید که علاوه بر قیمت پایین از نظر ارائه امکانات رفاهی از شرایط مطلوب و نناسبی برخوردار باشند. امیدواریم که بهترین ها را در این تور تجربه کنید و خاطرات قشنگی را از این سفر برای خود به یادگار بیاورید.

%D9%87%D9%86%D8%AF.jpg

شهر مقدس وارناسی هند

یکی دیگر از مکان های معروف شهر هند، وارناسی می باشد. شما در این شهر زیبا می توانید هر آن چه را که دوست دارید بیابید، اگر شما از دسته افرادی هستید که به زیبایی علاقه دارید می توانید در این شهر به کاوش بپردازید. در این مکان برای تمام اقشار مختلف جامعه، زیبایی وجود دارد. این شهر یکی از مکان های مقدس کشدر هند محسوب می شود و برای مردم این کشور بسیار اهمیت دارد. تور هند نوروز ۹۶ فرصتی استثنایی است است تا از این مکان دیدنی بازدید نمایید.

%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%AF%D8%B3-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%87%D9%86%D8%AF.jpg

دروازه هند

هند از جمله کشور هایی است که دارای گذشته درخشانی می باشد. این کشور جز قدیمی ترین کشور های جهان محسوب شده و درون خود آثار و بناهای تاریخی زیادی را نگه داشته است. دروازه هند از جمله مکان هایی است مه بازدید کتنده فراوانی دارد. این دروازه ها که نمادی از قدرت و اقتدار کشور هند می باشتد دارای شکوه و عظمت خاصی می باشند که بیننده را به ستوه در می آورند. اگر شما به هند سفر کردید باید از این دروازه دیدن کنید. نقش و نگار هایی که بر روی دروازه وجود دارد بسیار ظریف و زیبا می باشند و اگر اتسان کمی به آن ها دقت کند بدون شک در شگفتی فرو می رود. شنا می توانید همه روزه از این دروازه زیبا دیدن کنید. برلی بازدید از این دروازه نیاز نیست که بلیط تهیه کتید بلکه بازدید از آن برای تمام عموم مردم رایگان می باشد و هر شخص گذرنده ای می توان از آن دیدن کنید. برای ساخت این دروازه از بهترین مصالح استفاده شده است و در آن نقش و نگار های بسیار زیبا و قشنگی انجام شده است .

%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%87%D9%86%D8%AF%281%29.jpg

قلعه سرخ دهلی نو در هند

یکی از قلعه های مهم و زیبای کشور هند قلعه سرخ دهلی نو می باشد. این قلعه از جمله بهترین و زیباترین قلعه های جهان می باشد که در آن از سبک معماری های متفاوت استفاده شده است. این قلعه درگذشته کاربرد نظامی داشته و از آن برای حفاظت از شهر استفاده می شده است. در این قلعه برج های برای دیده بانی ساخده شده است که نمای بسیار زیبایی را به این قلعه بخشیده است. شما می توانید در تور هند نوروز ۹۶ از این قلعه زیبا دیدن کنید. امیدواریم بهترین ها را در این سفر تجربه کنید و خاطرات خوب و قشنگی را از این کشور برای خود همراه سازید و اوقات خوب و بی نظیری را در کنار خانواده خود سپری کرده باشید.
 
بالا